О внесении изменений в решение Аккольского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № С 15-1 "О бюджетах города районного значения, села, сельских округов на 2022-2024 годы"
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 12 декабря 2022 года № С 30-1
Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аккольского районного маслихата "О бюджетах города районного значения, села, сельских округов на 2022-2024 годы" от 27 декабря 2021 года № С 15-1, следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Акколь на 2022 - 2024 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 404 317,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 113 295,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 882,1 тысяч тенге;
поступление от продажи основного капитала – 50 093,3 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 239 046,3 тысяч тенге;
2) затраты – 417 147,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -12 830,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 12 830,2 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Урюпинского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 55 228,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 104,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 15,0 тысяч тенге;
поступление от продажи основного капитала – 12 192,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 32 917,0 тысяч тенге;
2) затраты – 57 023,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 795,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 795,0 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет Кенесского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 36 668,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 207,4 тысяч тенге;
поступление от продажи основного капитала – 225,2 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 31 235,4 тысяч тенге;
2) затраты – 38 618,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;

Ақкөл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № С 15-1 "2022-2024 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 12 желтоқсандағы № С 30-1 шешімі
Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақкөл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № С 15-1 "2022-2024 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Ақкөл қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 404 317,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 113 295,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 882,1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 50 093,3 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 239 046,3 мың теңге;
2) шығындар – 417 147,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -12 830,2 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 12 830,2 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2022-2024 жылдарға арналған Урюпинка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 55 228,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 104,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 15,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 12 192,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 32 917,0 мың теңге;
2) шығындар – 57 023,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -1 795,0 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 1 795,0 мың теңге.";
4 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2022-2024 жылдарға арналған Кеңес ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 36 668,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 207,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 225,2 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 31 235,4 мың теңге;
2) шығындар – 38 618,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – -1 950,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 950,0 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет Наумовского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 43 956,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 097,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 296,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 35 562,2 тысяч тенге;
2) затраты – 46 171,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 215,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 215,1 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Утвердить бюджет Карасайского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 68 053,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 103,5 тысяч тенге;
поступление от продажи основного капитала – 6 887,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 52 063,2 тысяч тенге;
2) затраты – 68 692,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -639,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 639,0 тысяч тенге.";
пункт 10 изложить в новой редакции:
"10. Утвердить бюджет Новорыбинского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 155 420,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 856,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 150 564,2 тысяч тенге;
2) затраты – 156 294,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -874,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 874,0 тысяч тенге.";
пункт 12 изложить в новой редакции:
"12. Утвердить бюджет Енбекского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 67 967,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 069,4 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 62 898,0 тысяч тенге;
2) затраты – 69 563,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;

5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -1950,0 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 1 950,0 мың теңге.
6 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2022-2024 жылдарға арналған Наумовка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 43 956,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 097,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 296,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 35 562,2 мың теңге;
2) шығындар – 46 171,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -2 215,1 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 2 215,1 мың теңге.";
8 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2022-2024 жылдарға арналған Қарасай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 68 053,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 103,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 6 887,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 52 063,2 мың теңге;
2) шығындар – 68 692,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -639,0 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 639,0 мың теңге.";
10 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"10. 2022-2024 жылдарға арналған Новорыбинка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 155 420,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 856,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 150 564,2 мың теңге;
2) шығындар – 156 294,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -874,0 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 874,0 мың теңге.";
12 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"12. 2022-2024 жылдарға арналған Еңбек ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 67 967,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 069,4 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 62 898,0 мың теңге;
2) шығындар – 69 563,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0,0 мың теңге;

129,0
На оплату труда государственных служащих
5 258,0
На развитие жилищно-коммунального хозяйства
4 556,4
Аппарат акима Наумовского сельского округа Аккольского района
19 366,2
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
105,0
На оплату труда государственных служащих
3 775,2
На развитие жилищно-коммунального хозяйства
15 486,0
Аппарат акима Новорыбинского сельского округа Аккольского района
115 664,2
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
105,0
На оплату труда государственных служащих
4 272,0
На развитие жилищно-коммунального хозяйства
10 035,2
На ремонт автомобильных дорог
101 252,0
Аппарат акима Карасайского сельского округа Аккольского района
37 372,8
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
104,0
На ремонт автомобильных дорог
37 268,8
Аппарат акима Енбекского сельского округа Аккольского района
44 806,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
77,0
На оплату труда государственных служащих
4 791,0
На развитие жилищно-коммунального хозяйства
19 938,0
Установка спортивных площадок
20 000,0
Аппарат акима Жалгызкарагайского сельского округа Аккольского района
21 439,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
160,0
На оплату труда государственных служащих
2 563,0
Установка спортивных площадок
18 716,0
Аппарат акима села Азат Аккольского района
4 299,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
86,0
На оплату труда государственных служащих
4 213,0
Приложение 11 к решению
Аккольского районного
маслихата от 12 декабря
2022 года № С 30-1
Приложение 30 к решению
Аккольского районного
маслихата от 27 декабря
2021 года № С 15-1
Целевые трансферты из районного бюджета бюджетам города районного значения, села, сельских округов на 2022 год
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
107 737,8
Целевые текущие трансферты

129,0
Мемлекеттік қызметшілерге еңбекақы төлеуге
5 258,0
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамытуға
4 556,4
Ақкөл ауданы Наумовка ауылдық округі әкімінің аппараты
19 366,2
Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
105,0
Мемлекеттік қызметшілерге еңбекақы төлеуге
3 775,2
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамытуға
15 486,0
Ақкөл ауданы Новорыбинка ауылдық округі әкімінің аппараты
115 664,2
Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
105,0
Мемлекеттік қызметшілерге еңбекақы төлеуге
4 272,0
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамытуға
10 035,2
Жол жөндеуге арналған
101 252,0
Ақкөл ауданы Қарасай ауылдық округі әкімінің аппараты
37 372,8
Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
104,0
Жол жөндеуге арналған
37 268,8
Ақкөл ауданы Еңбек ауылдық округі әкімінің аппараты
44 806,0
Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
77,0
Мемлекеттік қызметшілерге еңбекақы төлеуге
4 791,0
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамытуға
19 938,0
Спорттық жабдықтарды орнату
20 000,0
Ақкөл ауданы Жалғызқарағай ауылдық округі әкімінің аппараты
21 439,0
Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
160,0
Мемлекеттік қызметшілерге еңбекақы төлеуге
2 563,0
Спорттық жабдықтарды орнату
18 716,0
Ақкөл ауданы Азат ауылы әкімінің аппараты
4 299,0
Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
86,0
Мемлекеттік қызметшілерге еңбекақы төлеуге
4 213,0
Ақкөл аудандық мәслихатының
2022 жылғы 12 желтоқсандағы
№ С 30-1 шешіміне
11-қосымша
Ақкөл аудандық мәслихатының
2021 жылғы 27 желтоқсандағы
№ С 15-1 шешіміне
30-қосымша
2022 жылға арналған аудандық бюджеттен аудандық маңызы бар қала, ауыл, ауылдық округ бюджеттерiне ағымдағы нысаналы трансферттер
Атауы
Сома мың теңге
1
2
Барлығы
107 737,8
Ағымдағы нысаналы трансферттер