О внесении изменений в решение Атбасарского районного маслихата от 24 декабря 2021 года № 7С 12/8 "О бюджете Мариновского сельского округа на 2022-2024 годы"
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 25 февраля 2022 года № 7С 15/6
Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Атбасарского районного маслихата "О бюджете Мариновского сельского округа на 2022-2024 годы" от 24 декабря 2021 года № 7С 12/8 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Мариновского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 321 293,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 066,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 311 227,0 тысяч тенге;
2) затраты – 321 294,8 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1,8 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1,8 тысяча тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – -1,8 тысяча тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Атбасар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 7С 12/8 "2022-2024 жылдарға арналған Мариновка ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 25 ақпандағы № 7С 15/6 шешімі
Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Атбасар аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Мариновка ауылдық округінің бюджеті туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 7С 12/8 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Мариновка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 321 293,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 066,0мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 311 227,0 мың теңге;
2) шығындар – 321 294,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1,8 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.