О внесении изменений в решение Атбасарского районного маслихата от 24 декабря 2021 года № 7С 12/2 "О районном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 8 апреля 2022 года № 7С 17/2
Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Атбасарского районного маслихата "О районном бюджете на 2022-2024 годы" от 24 декабря 2021 года № 7С 12/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 26043) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 175 789,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 511 024,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 45 205,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 4 619 560,2 тысяч тенге;
2) затраты – 6 622 499,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -1 483,0 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 4 594,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6 077,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -445 226,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 445 226,9 тысяч тенге:
поступление займов – 380 754,0 тысячи тенге;
погашение займов – 6 077,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 70 549,9 тысяч тенге.";
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Атбасарского районного маслихата Комбатуров Б.Т.
Приложение 1 к решению
Атбасарского районного
маслихата от 8 апреля
2022 года № 7С 17/2
Приложение 1 к решению
Атбасарского районного
маслихата от 24 декабря
2021 года № 7С 12/2
Районный бюджет на 2022 год
Категория
Сумма
тысячи тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

Атбасар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 7С 12/2 "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 8 сәуірдегі № 7С 17/2 шешімі
Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Атбасар аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 7С 12/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26043 тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-косымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 175 789,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 511 024,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 45 205,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 4 619 560,2 мың теңге;
2) шығындар – 6 622 499,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -1 483,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 4 594,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 6 077,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -445 226,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 445 226,9 мың теңге:
қарыздар түсімі – 380 754,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 6 077,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 70 549,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешiм 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Атбасар аудандық мәслихатының хатшысы Б.Т.Қамбатыров
Атбасар аудандық
мәслихатының
2022 жылғы 8 сәуірдегі
№ 7С 17/2 шешіміне
1 қосымша
Атбасар аудандық
мәслихатының
2021 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 7С 12/2 шешіміне
1 қосымша
2022 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер

1 000,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
32 794,0
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
31 504,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
31 504,6
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1 000,0
040
Развитие объектов государственных органов
1 000,0
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
30 678,2
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
30 678,2
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
689 949,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
29 750,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
660 199,8
02
Оборона
32 490,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
32 490,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
7 393,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
10 000,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
15 097,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
12 000,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
12 000,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
12 000,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
494 805,2
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
488 731,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
53 830,8
002
Программа занятости
63 018,2
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
22 927,0
005
Государственная адресная социальная помощь
96 096,0
006
Оказание жилищной помощи

1 000,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
32 794,0
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
31 504,6
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31 504,6
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1 000,0
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
1 000,0
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
30 678,2
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30 678,2
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
689 949,8
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29 750,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
660 199,8
02
Қорғаныс
32 490,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
32 490,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
7 393,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
10 000,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
15 097,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
12 000,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
12 000,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
12 000,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
494 805,2
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
488 731,2
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
53 830,8
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
63 018,2
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
22 927,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
96 096,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету

269,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
43 482,7
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 481,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
500,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
59 749,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
52 452,0
021
Капитальные расходы государственного органа
250,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
53 520,5
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
17 669,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
22 336,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
150,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
6 074,0
007
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
6 074,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 258 371,1
467
Отдел строительства района (города областного значения)
723 934,0
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
463 087,4
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
118 542,6
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
10 000,0
007
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
4 000,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
128 304,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
534 437,1
011
Обеспечение бесперебойного теплоснабжения малых городов
474 015,3
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
22 199,8
015
Освещение улиц в населенных пунктах
3 000,0
016
Обеспечение санитарии населенных пунктов
1 200,0
018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
24 022,0
028
Развитие коммунального хозяйства
5 000,0

269,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
43 482,7
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 481,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
500,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
59 749,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
52 452,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
250,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
53 520,5
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
17 669,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
22 336,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
150,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
6 074,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарын қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
6 074,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 258 371,1
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
723 934,0
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
463 087,4
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
118 542,6
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
10 000,0
007
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
4 000,0
058
Ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
128 304,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
534 437,1
011
Шағын қалаларды жылумен жабдықтауды үздіксіз қамтамасыз ету
474 015,3
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
22 199,8
015
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
3 000,0
016
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
1 200,0
018
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру
24 022,0
028
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
5 000,0

031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
5 000,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
411 282,6
819
Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта района (города областного значения)
411 282,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области внутренней политики, культуры, развития языков и спорта
33 368,6
004
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
8 490,0
005
Услуги по проведению государственной информационной политики
11 000,0
007
Функционирование районных (городских) библиотек
89 754,0
008
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
9 993,0
009
Поддержка культурно-досуговой работы
176 777,0
014
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
1 428,0
015
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
6 766,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
36 180,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
37 526,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
12 254,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
10 046,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
10 046,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
2 208,0
010
Развитие объектов сельского хозяйства
2 208,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
62 169,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
21 043,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
21 043,0
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
41 126,0
004
Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов
41 126,0
12
Транспорт и коммуникации
56 258,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
56 258,0
020
Развитие транспортной инфраструктуры
55 785,0
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
473,0
13
Прочие
178 936,3
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
64 657,3
008
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
36 235,6

031
Кондоминиум объектілеріне техникалық паспорттар дайындау
5 000,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
411 282,6
819
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі
411 282,6
001
Жергілікті деңгейде ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33 368,6
004
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
8 490,0
005
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
11 000,0
007
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
89 754,0
008
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту
9 993,0
009
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
176 777,0
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
1 428,0
015
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
6 766,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
36 180,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
37 526,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
12 254,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
10 046,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
10 046,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2 208,0
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
2 208,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
62 169,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
21 043,0
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 043,0
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
41 126,0
004
Аудан аумағының қала құрылысын дамыту және елді мекендердің бас жоспарларының схемаларын әзірлеу
41 126,0
12
Көлiк және коммуникация
56 258,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
56 258,0
020
Көлік инфрақұрылымын дамыту
55 785,0
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
473,0
13
Басқалар
178 936,3
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
64 657,3
008
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
32 606,6

400 684,0
Строительство водопроводных сетей в селе Сочинское
123 304,0
Строительство двух сорокапятиквартирных жилых домов позиция 15 и позиция 16 микрорайоне № 1 города Атбасар (привязка) (позиция 15)
47 075,0
Строительство двух сорокапятиквартирных жилых домов позиция 15 и позиция 16 в микрорайоне № 1 города Атбасар (привязка) (позиция 16)
39 852,4
Строительство, обустройство инженерных сетей к двум сорокапятиквартирным жилым домам (позиция 15, позиция 16) в микрорайоне № 1 города Атбасар (сети электроснабжения, дворовое освещение и обустройство)
9 543,0
Строительство, обустройство инженерных сетей к сорокапятиквартирным жилым домам (позиция 15, позиция 16) в микрорайоне № 1 города Атбасар (сети теплоснабжения, связи, водоснабжения, водоотведения)
41,6
Реконструкция улицы Акана Курманова в городе Атбасар
114 229,0
Строительство внутриквартальных дорог к пяти стоквартирным жилым домам (2 км) в городе Атбасар
53 431,0
Реконструкция насосной станции и резервуаров чистой воды в поселке Степной города Атбасар Атбасарского района Акмолинской области
10 000,0
Реконструкция административного здания в городе Атбасар, улица Женис, 72
1 000,0
Привязка проекта повторного применения с проведением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство скотомогильников в селе Бастау Атбасарского района
2 208,0
Целевые текущие трансферты
683 485,6
На подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям
66 901,0
Текущий ремонт фасада многоквартирного жилого дома по адресу: город Атбасар, улица Валиханова, дом № 12
7 038,0
Текущий ремонт фасада многоквартирного жилого дома по адресу: город Атбасар, улица О.Куанышева, дом № 3а
5 879,0
На обеспечение льготного проезда многодетных матерей и детей из многодетных семей
1 574,0
Капитальный ремонт котельных № 1, 5 (ремонт и замена оборудования) город Атбасар Атбасарского района
260 743,3
Капитальный ремонт водопроводных и канализационных сетей города Атбасар
22 199,8
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
14 011,0
На размешение государственного социального заказа на развитие служб "Инватакси"
3 400,0
На развитие продуктивной занятости по проекту "Первое рабочее место"
3 308,0
На развитие продуктивной занятости по проекту "Контракт поколений"
385,0
На оказание единовременной социальной помощи ветеранам Афганской войны к празднованию Дня вывода советских войск из Афганистана
4 747,7
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях, в том числе:
5 143,0
на оказание специальных социальных услуг жертвам бытового насилия
5 143,0
На реализацию краткосрочного профессионального обучения

400 684,0
Сочинское ауылындағы су құбырлары желілерінің құрылысы
123 304,0
Атбасар қаласының № 1 шағын ауданында 15-позиция және 16-позиция қырық бес пәтерлі екі тұрғын үйдің құрылысы (байлау) (15-позиция)
47 075,0
Атбасар қаласының № 1 шағын ауданында 15 позиция және 16 позиция екі қырық бес пәтерлі тұрғын үйдің құрылысы (байлау) (16 позиция)
39 852,4
Атбасар қаласының № 1 шағын ауданында екі қырық бес пәтерлі тұрғын үйге (15-позиция, 16-позиция) инженерлік желілерді салу, жайластыру (электрмен жабдықтау желілері, аулаларды жарықтандыру және жайластыру)
9 543,0
Атбасар қаласының № 1 шағын ауданында (жылумен жабдықтау, байланыс, сумен жабдықтау, су бұру желілері) қырық бес пәтерлі тұрғын үйге инженерлік желілерді салу, жайластыру (15-позиция, 16-позиция)
41,6
Атбасар қаласындағы Ақан Құрманов көшесін қайта жаңарту
114 229,0
Атбасар қаласында бес пәтерлі тұрғын үйлерге (2 км) орамішілік жолдар салу
53 431,0
Ақмола облысы Атбасар ауданы Атбасар қаласының Степной кентіндегі сорғы станциясы мен таза су резервуарларын реконструкциялау
10 000,0
Атбасар қаласы, Жеңіс көшесі, 72 әкімшілік ғимаратын қайта жаңарту
1 000,0
Ведомстводан тыс кешенді сараптама жүргізумен қайта қолдану жобасын байланыстыру, Атбасар ауданының Бастау ауылында мал қорымдарын салу
2 208,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
683 485,6
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың жылу беру маусымына дайындығына
66 901,0
Атбасар қаласы, Уәлиханов көшесі, № 12 үй мекенжайы бойынша көппәтерлі тұрғын үйдің қасбетін ағымдағы жөндеу
7 038,0
Атбасар қаласы, О. Қуанышев көшесі, № 3а үй мекенжайы бойынша көппәтерлі тұрғын үйдің қасбетін ағымдағы жөндеу
5 879,0
Көп балалы аналар мен көп балалы отбасылардан шыққан балалардың жеңілдікпен жол жүруін қамтамасыз етуге
1 574,0
Атбасар ауданы Атбасар қаласы № 1, 5 қазандықтарды күрделі жөндеу (жабдықтарды жөндеу және ауыстыру)
260 743,3
Атбасар қаласының су құбыры және кәріз желілерін күрделі жөндеу
22 199,8
Халықты жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді еңгізуге
14 011,0
"Инватакси" қызметтерін дамытуға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
3 400,0
"Бірінші жұмыс орны" жобасы бойынша нәтижелі жұмыспен қамтуды дамытуға
3 308,0
"Ұрпақтар келісімшарты" жобасы бойынша нәтижелі жұмыспен қамтуды дамытуға
385,0
Кеңес әскерлерін Ауғанстаннан шығару күнін мерекелеуге Ауған соғысы ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмек көрсетуге
4 747,7
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға, оның ішінде:
5 143,0
тұрмыстық зорлық-зомбылық құрбандарына арнайы әлеуметтік қызмет көрсетуге
5 143,0
Қыска мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға

5 036,0
На приобретение топлива и оплату коммунальных услуг для педагогов, проживающих в сельской местности
22 927,0
На обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида, в том числе:
7 229,0
протезно-ортопедические изделия
356,0
сурдо-технические изделия
527,0
тифло- технические средства
1 844,0
санаторно-курортное лечение
4 502,0
На выплату единовременной материальной помощи ко Дню Победы в Великой Отечественной Войне
2 000,0
На единовременную социальную помощь ветеранам боевых действий на территории других государств к празднованию Дня Победы в Великой Отечественной Войне
959,0
На внедрение единой информационной площадки модуля планирования бюджета
750,0
Благоустройство площади в селе Сепе
22 838,0
Устройство открытой детской площадки в селе Шуйское
22 177,0
Устройство открытой спортивной площадки в селе Шуйское, в рамках реализации мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
19 669,0
Средний ремонт и грейдирование внутрипоселковых дорог в селе Новомариновка
100 000,0
Устройство открытой спортивной площадки в селе Сергеевка, в рамках реализации мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
17 857,0
На увеличение размера подъемного пособия
1 837,0
На разработку генеральных планов с проектом детальной планировки, схем развития и застройки: инвентаризация подземных и надземных коммуникаций в городе Атбасар
30 000,0
На содержание Центра досуга молодежи в селе Бастау Атбасарского района
10 002,0
Средний ремонт улично-дорожной сети в городе Атбасар по улицам Островского, Л.Белаш
24 874,8
Бюджетные кредиты
376 160,0
Для строительства жилья в рамках реализации государственных и правительственных программ
376 160,0

5 036,0
Ауылдық жерлерде тұратын педагогтер үшін отын және коммуналдық қызметтерді төлеуге
22 927,0
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз етуге, оның ішінде:
7 229,0
протездік-ортопедиялық құралдар
356,0
сурдотехникалық құралдар
527,0
тифлотехникалық құралдар
1 844,0
санаторий-курорттық емдеу
4 502,0
Ұлы Отан соғысындағы Жеңіс күніне орай біржолғы материалдық көмек төлеуге
2 000,0
Ұлы Отан Соғысындағы Жеңіс Күнін мерекелеуге басқа мемлекеттер аумағындағы ұрыс қимылдарының ардагерлеріне бір жолғы әлеуметтік көмекке
959,0
Бюджетті жоспарлау модулінің бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге
750,0
Сепе ауылындағы алаңды абаттандыру
22 838,0
Шуйское ауылында ашық балалар алаңын орнату
22 177,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру шеңберінде Шуйское ауылында ашық спорт алаңын орнату
19 669,0
Новомариновка ауылындағы кентішілік жолдарды орташа жөндеу және грейдерлеу
100 000,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру шеңберінде Сергеевка ауылында ашық спорт алаңын орнату
17 857,0
Көтерме жәрдемақы мөлшерін ұлғайтуға
1 837,0
Егжей-тегжейлі жоспарлау жобасымен бас жоспарларды, даму және құрылыс салу схемаларын әзірлеуге: Атбасар қаласында жер асты және жер үсті коммуникацияларын түгендеу
30 000,0
Атбасар ауданының Бастау ауылында жастардың бос уақытын өткізу орталығын ұстауға
10 002,0
Атбасар қаласында Островский, Л.Белаш көшелері бойынша көше-жол желісін орташа жөндеу
24 874,8
Бюджеттік кредиттер
376 160,0
Мемлекеттік және үкіметтік бағдарламаларды іске асыру шеңберінде тұрғын үй салу үшін
376 160,0