О внесении изменений в решение Атбасарского районного маслихата от 24 декабря 2021 года № 7С 12/9 "О бюджете села Новосельское на 2022-2024 годы"
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 27 мая 2022 года № 7С 19/9
Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Атбасарского районного маслихата "О бюджете села Новосельское на 2022-2024 годы" от 24 декабря 2021 года № 7С 12/9 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Новосельское на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 19 179,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 616,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 11 563,0 тысячи тенге;
2) затраты – 21 847,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 668,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 668,1 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 668,1 тысяч тенге.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

Атбасар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 7С 12/9 "2022-2024 жылдарға арналған Новосельское ауылының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 мамырдағы № 7С 19/9 шешімі
Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Атбасар аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Новосельское ауылының бюджеті туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 7С 12/9 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Новосельское ауылының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 19 179,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 616,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 11 563,0 мың теңге;
2) шығындар – 21 847,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 668,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 668,1 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 668,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.