О внесении изменений в решение Атбасарского районного маслихата от 24 декабря 2021 года № 7С 12/16 "О бюджете Шункыркольского сельского округа на 2022-2024 годы"
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 13 сентября 2022 года № 7С 23/4
Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Атбасарского районного маслихата "О бюджете Шункыркольского сельского округа на 2022-2024 годы" от 24 декабря 2021 года № 7С 12/16 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Шункыркольского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 126 379,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 662,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 118 717,0 тысяч тенге;
2) затраты – 128 141,4 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 762,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 762,4 тысячи тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 762,4 тысячи тенге.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

Атбасар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 7С 12/16 "2022-2024 жылдарға арналған Шұңқыркөл ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 13 қыркүйектегі № 7С 23/4 шешімі
Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Атбасар аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Шұңқыркөл ауылдық округінің бюджеті туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 7С 12/16 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Шұңқыркөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 126 379,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 662,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 118 717,0 мың теңге;
2) шығындар –128 141,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 762,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 762,4 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 762,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

14 000,0
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
1 000,0
На оплату труда административных государственных служащих
3 500,0
На содержание аппарата
7 000,0
На организацию водоснабжения
2 500,0
Целевые текущие трансферты из областного бюджета
100 075,0
Средний ремонт и грейдирование внутрипоселковых дорог в селе Новомариновка
100 000,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержание за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
75,0
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета
139,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержание за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
100,0
Целевые текущие трансферты из Гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
39,0

14 000,0
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1 000,0
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
3 500,0
Аппаратты ұстауға
7 000,0
Сумен жабдықтауды ұйымдастыруға
2 500,0
Облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
100 075,0
Новомариновка ауылындағы кентішілік жолдарды орташа жөндеу және грейдерлеу
100 000,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
75,0
Республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
139,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
100,0
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен
39,0