О внесении изменений в решение Астраханского районного маслихата от 24 декабря 2021 года № 7С-18-2 "О бюджете Астраханского сельского округа на 2022-2024 годы"
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 24 мая 2022 года № 7С-25-2
Астраханский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Астраханского районного маслихата "О бюджете Астраханского сельского округа на 2022-2024 годы" от 24 декабря 2021 года № 7С-18-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 162496) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Астраханского сельского округа на 2022 – 2024 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 68518,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 25171,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 43347,0 тысяч тенге;
2) затраты – 82112,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты -0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов -0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение фин ансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -13594,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 13594,9 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.

Астрахан аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 7С-18-2 "2022-2024 жылдарға арналған Астрахан ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2022 жылғы 24 мамырдағы № 7С-25-2 шешімі
Астрахан аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Астрахан аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Астрахан ауылдық округінің бюджеті туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 7С-18-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 162496 тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. Астрахан ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті, тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 68518,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 25171,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 43347,0 мың теңге;
2) шығындар – 82112,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -13594,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 13594,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы, осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.