О бюджете Первомайского сельского округа на 2023-2025 годы
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 23 декабря 2022 года № 7С-35-11.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Астраханский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Первомайского сельского округа на 2023 – 2025 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 49573,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 16012,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 261,1 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 33299,7 тысяч тенге;
2) затраты – 53507,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты -0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов -0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3933,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3933,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 01.12.2023 № 8С-12-12 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Учесть, что в объеме бюджета Первомайского сельского округа на 2023 год предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 26465 тысяч тенге.
3. Учесть, что в объеме бюджета Первомайского сельского округа на 2023 год предусмотрены целевые текущие трансферты из районного бюджета в общей сумме 9327 тысяч тенге, из них: 500 тысяч тенге на капитальные расходы государственного органа, 3000 тысяч тенге на текущий ремонт административного здания, 2500 тысяч тенге на освещение улиц населенных пунктов, 3327 тысяч тенге на благоустройство и озеленение населенных пунктов.

2023-2025 жылдарға арналған Первомай ауылдық округінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 7С-35-11 шешімі.
Ескерту. 01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 5-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Астрахан аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Первомай ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті, тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 49573,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 16012,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 261,1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 33299,7 мың теңге;
2) шығындар – 53507,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3933,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3933,5 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 01.12.2023 № 8С-12-12 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2023 жылға арналған Первомай ауылдық округінің бюджеті көлемінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар 26465 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
3. 2023 жылға арналған Первомай ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен 9327 мың теңге жалпы сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер, оның ішінде: 500 мың теңге сомасында мемлекеттік органның күрделі шығыстарына, 3000 мың теңге әкімшілік ғимаратты ағымдағы жөндеуге, 2500 мың теңге елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға, 3327 мың теңге елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыруға көзделгені ескерілсін.

4. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета Первомайского сельского округа на 2023 год, согласно приложению 4.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь Астраханского
районного маслихата
М.Қожахмет
Приложение 1 к решению
Астраханского районного
маслихата от 23 декабря
2022 года № 7С-35-11
Бюджет Первомайского сельского округа на 2023 год

4. 2023 жылға арналған Первомай ауылдық округінің бюджетін атқару процесінде секвестрге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі, 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
5. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Астрахан аудандық мәслихатының хатшысы М.Қожахмет
Астрахан аудандық
мәслихатының
2022 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 7С-35-11 шешіміне
1 қосымша
2023 жылға арналған Первомай ауылдық округінің бюджеті