О бюджете Алтындынского сельского округа на 2023-2025 годы
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 26 декабря 2022 года № 7С-31/3.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Алтындынского сельского округа на 2023-2025 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 36738,1 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4001,0 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 32737,1 тысяча тенге;
2) затраты – 36738,1 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;

2023-2025 жылдарға арналған Алтынды ауылдық округінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 7С-31/3 шешімі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексiнiң 9-1 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабының 2-7 тармағына сәйкес, Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Алтынды ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 36738,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4001,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 32737,1 мың теңге;
2) шығындар – 36738,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 16.11.2023 № 8С-10/12 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Учесть в бюджете Алтындынского сельского округа на 2023 год субвенцию, передаваемую из районного бюджета в сумме 24449,0 тысяч тенге.
2-1. Учесть, что в составе расходов бюджета Алтындынского сельского округа на 2023 год предусмотрены целевые трансферты в сумме 8288,1 тысяча тенге, в том числе:

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 16.11.2023 № 8С-10/12 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен
2. 2023 жылға арналған Алтынды ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін 24449,0 мың теңге сомасында субвенция ескерілсін.
2-1. Алтынды ауылдық округінің 2023 жылға арналған бюджет шығыстарының құрамында 8288,1 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:

целевые текущие трансферты, выделенные из районного бюджета на развитие жилищно-коммунального хозяйства в сумме 8288,1 тысяча тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-1 в соответствии с решением Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 08.09.2023 № 8С-8 /10 (вводится в действие с 01.01.2023); в редакции решения Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 16.11.2023 № 8С-10/12 (вводится в действие с 01.01.2023).

аудандық бюджеттен тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамытуға 8288,1 мың теңге сомасында бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттер.
Ескерту. Шешім 2-1-тармағымен толықтырылды - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 08.09.2023 № 8С-8/10 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен; жаңа редакцияда - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 16.11.2023 № 8С-10/12 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен