О бюджете Карамышевского сельского округа на 2023-2025 годы
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 26 декабря 2022 года № 7С-31/9.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Карамышевского сельского округа на 2023-2025 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 31333,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2292,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 29041,0 тысяча тенге;
2) затраты – 33683,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2350,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2350,7 тысяч тенге.

2023-2025 жылдарға арналған Карамышевка ауылдық округінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 7С-31/9 шешімі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексiнiң 9-1 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабының 2-7 тармағына сәйкес, Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Карамышевка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 31333,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2292,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 29041,0 мың теңге;
2) шығындар – 33683,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2350,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2350,7 мың теңге.

Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 16.11.2023 № 8С-10/6 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Учесть в бюджете Карамышевского сельского округа на 2023 год субвенцию, передаваемую из районного бюджета в сумме 27741,0 тысяча тенге.
2-1. Учесть, что в составе расходов бюджета Карамышевского сельского округа на 2023 год предусмотрены целевые трансферты в сумме 1300,0 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты, выделенные из районного бюджета в сумме 1300,0 тысяч тенге, в том числе:
1300,0 тысяч тенге на развитие жилищно-коммунального хозяйства.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-1 в соответствии с решением Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 27.04.2023 № 8С-3/6 (вводится в действие с 01.01.2023); в редакции решения Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 16.11.2023 № 8С-10/6 (вводится в действие с 01.01.2023).

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 16.11.2023 № 8С-10/6 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
2. 2023 жылға арналған Карамышевка ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін 27741,0 мың теңге сомасында субвенция ескерілсін.
2-1. 2023 жылға арналған Карамышевка ауылдық округі бюджетінің шығыстарының құрамында нысаналы трансферттер 1300,0 мың теңге сомасында ескерілсін, соның ішінде:
аудандық бюджеттен 1300,0 мың теңге сомасында бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттер, соның ішінде:
1300,0 мың теңге тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамытуға.
Ескерту. Шешім 2-1-тармағымен толықтырылды - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 16.11.2023 № 8С-10/6 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.