О внесении изменений в решение маслихата района Биржан сал от 27 декабря 2021 года № С-12/2 "О бюджете города Степняка района Биржан сал на 2022 - 2024 годы"
Решение маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 30 ноября 2022 года № С-23/3
Маслихат района Биржан сал РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Биржан сал "О бюджете города Степняка района Биржан сал на 2022 - 2024 годы" от 27 декабря 2021 года № С-12/2, следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Степняка района Биржан сал на 2022 – 2024 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 126 995,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 19 755 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 107 240,1 тысяч тенге;
2) затраты – 130 595,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3 600,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 600,6 тысяч тенге.";

Біржан сал ауданы мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № С-12/2 "2022 - 2024 жылдарға арналған Біржан сал ауданы Степняк қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 2022 жылғы 30 қарашадағы № С-23/3 шешімі
Біржан сал ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Біржан сал ауданы мәслихатының "2022 - 2024 жылдарға арналған Біржан сал ауданы Степняк қаласының бюджеті туралы" 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № С-12/2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022 – 2024 жылдарға арналған Біржан сал ауданы Степняк қаласының бюджетіне тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 126 995,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 19 755 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 107 240,1 мың теңге;
2) шығындар – 130 595,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 600,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 600,6 мың теңге.";