О бюджете города Степняка района Биржан сал на 2023 - 2025 годы
Решение маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 28 декабря 2022 года № С-25/2.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 и пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Биржан сал РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Степняка района Биржан сал на 2023 - 2025 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 400 344,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 18 050 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 382 294,8 тысяч тенге;
2) затраты – 402 545 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 200,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 200,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 05.12.2023 № С-7/3 (вводится в действие с 01.01.2023).
1-1. Учесть, что в бюджете города Степняка на 2023 год, используются свободные остатки бюджетных средств, образовавшиеся на 1 января 2023 года, в сумме 2 200,2 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-1 в соответствии с решением маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 26.07.2023 № С-3/3 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Утвердить доходы бюджета города Степняка района Биржан сал за счет следующих источников:
1) налоговых поступлений, в том числе:
индивидуального подоходного налога;
налогов на имущество;
налога на транспортные средства;
поступления за пользование природных и других ресурсов.

2023 - 2025 жылдарға арналған Біржан сал ауданы Степняк қаласының бюджеті туралы
Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № С-25/2 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және 2-7-тармағына сәйкес, Біржан сал ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023 - 2025 жылдарға арналған Біржан сал ауданы Степняк қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 400 344,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 18 050 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 382 294,8 мың теңге;
2) шығындар – 402 545 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 200,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 200,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 05.12.2023 № С-7/3 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1-1. 2023 жылға арналған Степняк қаласының бюджетінде 2023 жылдың 1 қаңтарына жинақталған 2 200,2 мың теңге сомасындағы бюджеттік қаражаттардың бос қалдықтары пайдаланылатыны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 1-1-тармақпен толықтырылды - Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 26.07.2023 № С-3/3 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Біржан сал ауданы Степняк қаласының бюджетінің кірістері келесі көздер есебінен бекітілсін:
1) салықтық түсімдерден, оның ішінде:
жеке табыс салығы;
мүлікке салынатын салықтар;
көлік құралдарына салынатын салықтар;
табиғи және басқа да ресурстарды пайдаланғаны үшін түсетін түсімдер.

3. Учесть, что в бюджете города Степняка района Биржан сал на 2023 год предусмотрен объем субвенции в сумме 53 143 тысяч тенге.
4. Учесть, что в составе поступлений бюджета города Степняка района Биржан сал на 2023 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета согласно приложению 4.
5. Учесть, что в составе поступлений бюджета города Степняка района Биржан сал на 2023 год предусмотрены целевые трансферты из районного бюджета согласно приложению 5.

3. 2023 жылға арналған Біржан сал ауданы Степняк қаласының бюджетінде субвенция көлемі 53 143 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
4. 2023 жылға арналған Біржан сал ауданы Степняк қаласының бюджет түсімдерінің құрамында 4-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
5. 2023 жылға арналған Біржан сал ауданы Степняк қаласының бюджет түсімдерінің құрамында 5-қосымшаға сәйкес аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.

от 28 декабря 2022 года
№ С-25/2
Целевые трансферты из областного бюджета на 2023 год
Сноска. Приложение 4 - в редакции решения маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 05.12.2023 № С-7/3 (вводится в действие с 01.01.2023).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
211366,8
Целевые текущие трансферты
211366,8
в том числе:
Аппарат акима города Степняка
211366,8
На благоустройство прилегающих территорий существующих домов по улице Чапаева № 1-14,16,18,20;
по улице Биржан сал № 1,5,9,11,13,15,17,19,21

2022 жылғы 28 желтоқсандағы
№ С-25/2 шешіміне
4-қосымша
2023 жылға арналған облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 05.12.2023 № С-7/3 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома,
мың теңге
1
2
Барлығы
211366,8
Ағымдағы нысаналы трансферттер
211366,8
оның ішінде:
Степняк қаласы әкімінің аппараты
211366,8
Степняк қаласы, Чапаев көшесі №1-14,16,18,20; Біржан сал көшесі №1,5,9,11,13,15,17,19,21 мекенжайы бойынша орналасқан қолданыстағы үйлердің іргелес аумақтарын абаттандыруға