О внесении изменений в решение Есильского районного маслихата от 23 декабря 2021 года № 17/2 "О районном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 10 июня 2022 года № 26/2
Есильский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Есильского районного маслихата "О районном бюджете на 2022-2024 годы" от 23 декабря 2021 года № 17/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26081) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 5557695,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 610310 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7232 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6852 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 4933301,6 тысяч тенге;
2) затраты – 5844964,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – (- 170661) тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 4595 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 175256 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 34452 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 34452 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (- 151059,7) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 151059,7 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5, 6, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Есильского районного маслихата С.Агымбаева
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности
акима Есильского района
А.Максумхан
10 июня 2022 года
Приложение 1
к решению Есильского
районного маслихата
от 10 июня 2022 года

Есіл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 17/2 "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 10 маусымдағы № 26/2 шешімі
Есіл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Есіл аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 17/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26081 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5557695,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 610310 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7232 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6852 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4933301,6 мың теңге;
2) шығындар – 5844964,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – (- 170661) мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 4595 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 175256 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 34452 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 34452 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (- 151059,7) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 151059,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 6, 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Есіл аудандық мәслихатының хатшысы С.Ағымбаева
"КЕЛІСІЛДІ"
Есіл ауданы әкімінің
міндетін атқарушы
А.Мақсұмхан
10 маусым 2022 жыл
Есіл аудандық мәслихатының
2022 жылғы 10 маусымдағы

28810
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
37775,4
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
37775,4
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
282615,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
27890,7
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
254724,9
02
Оборона
10617
1
Военные нужды
4617
122
Аппарат акима района (города областного значения)
4617
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
4617
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
6000
122
Аппарат акима района (города областного значения)
6000
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
6000
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
1700
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
1700
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
1700
21
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
1700
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
491518,4
1
Социальное обеспечение
96899,9
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
96899,9
005
Государственная адресная социальная помощь
96899,9
2
Социальная помощь
340571,5
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
340571,5
002
Программа занятости
171401
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
21456
006
Оказание жилищной помощи
400
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
24130,5
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1023
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
62434
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

28810
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
37775,4
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
37775,4
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
282615,6
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27890,7
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
254724,9
02
Қорғаныс
10617
1
Әскери мұқтаждар
4617
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
4617
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
4617
2
Төтенше жағдайлар жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
6000
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
6000
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
6000
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
1700
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы өзге де қызметтер
1700
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1700
21
Елді мекендерде жол жүрісі қауіпсіздігін қамтамасыз ету
1700
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
491518,4
1
Әлеуметтік қамсыздандыру
96899,9
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
96899,9
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
96899,9
2
Әлеуметтік көмек
340571,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
340571,5
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
171401
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
21456
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
400
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
24130,5
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1023
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
62434
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық
құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету

1246919
Целевые текущие трансферты
367030
в том числе:
На развитие рынка труда, в том числе:
142878
на частичное субсидирование заработной платы и молодежную практику
35557
на предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей
34344
На серебряный возраст
7940
На Первое рабочее место
4537
на общественные работы
60500
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
7346
На увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
10106
Протезно-ортопедические, сурдотехнические, тифлотехнические средства, специальные средства передвижения (кресло-коляски), расширение технических вспомогательных (компенсаторных) средств
8739
На выплату государственной адресной социальной помощи, в том числе:
93699
на выплату государственной адресной социальной помощи
80850
на гарантированный социальный пакет детям
12849
На повышение заработной платы работников государственных организаций: организаций надомного обслуживания, центров занятости
39038
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
20993
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
44231
Целевые трансферты на развитие:

1246919
Ағымдағы нысаналы трансферттер
367030
оның iшiнде:
Еңбек нарығын дамытуға, оның ішінде:
142878
жалақыны ішінара субсидиялауға және жастар практикасына
35557
Жаңа бизнес-идеяларды жүзеге асыруға арналған мемлекеттік гранттар ұсынуға
34344
Күміс жасқа
7940
Бірінші жұмыс орнына
4537
қоғамдық жұмыстарға
60500
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
7346
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға
10106
Протездік-ортопедиялық, сурдотехникалық, тифлотехникалық құралдар, арнайы жүріп-тұру құралдары (кресло-арбалар), техникалық көмекшi (компенсаторлық) құралдарды кеңейту
8739
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге, оның ішінде:
93699
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
80850
балаларға кепілдендірілген әлеуметтік пакетке
12849
Мемлекеттік ұйымдардың жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге: үйде қызмет көрсету ұйымдары, жұмыспен қамту орталықтары
39038
Мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және мұрағаттық мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және мұрағаттық мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
20993
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
44231
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер:

879889
На реконструкцию систем водоснабжения села Аксай по адресу: Акмолинская область, Есильский район, села Аксай
363886
На строительство инженерных сетей и благоустройство к четырем 45-ти квартирному жилому дому по адресу: мкр.Северный город Есиль Есильского района Акмолинской области (сети водоснабжения, канализации, теплоснабжения)
50000
На строительство инженерных сетей и благоустройство к четырем 45-ти квартирному жилому дому по адресу: мкр.Северный город Есиль Есильского района Акмолинской области (наружные сети электроснабжения)
50000
На реконструкцию системы водоснабжения с. Заречное Есильского района Акмолинской области

879889
Ақмола облысы, Есіл ауданы, Ақсай ауылы мекенжайы бойынша Ақсай ауылының сумен жабдықтау жүйесін қайта жаңартуға
363886
Ақмола облысы Есіл ауданының Есіл қаласы Солтүстік шағын ауданы мекенжайында орналасқан 45-пәтерлі төрт тұрғын үйге инженерлік желілер салу және абаттандыруға (сумен жабдықтау, кәріз, жылумен жабдықтау желілері)
50000
Ақмола облысы Есіл ауданының Есіл қаласы Солтүстік шағын ауданы мекенжайында орналасқан 45-пәтерлі төрт тұрғын үйге инженерлік желілер салу және абаттандыруға (сыртқы электрмен жабдықтау желілері)
50000
Ақмола облысы Есіл ауданы Заречный ауылының сумен жабдықтау жүйесін қайта жаңартуға

416003
Бюджетные кредиты
268841,4
В том числе:
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
4595
Для финансирования строительства жилья в рамках реализации государственных и правительственных программ
264246,4
Приложение 3
к решению Есильского
районного маслихата
от 10 июня 2022 года
№ 26/2
Приложение 5
к решению Есильского
районного маслихата
от 23 декабря 2021 года
№ 17/2
Целевые трансферты из областного бюджета на 2022 год
Наименование
Сумма
тысяч тенге
1
2
Всего

416003
Бюджеттік кредиттер
268841,4
оның iшiнде:
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
4595
Мемлекеттік және үкіметтік бағдарламаларды іске асыру шеңберінде тұрғын үй құрылысын қаржыландыру үшін
264246,4
Есіл аудандық мәслихатының
2022 жылғы 10 маусымдағы
№ 26/2 шешіміне
3 қосымша
Есіл аудандық мәслихатының
2021 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 17/2 шешіміне
5 қосымша
2022 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы

811110,6
Целевые текущие трансферты
774450,6
в том числе:
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
3777
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
12151
На обеспечение льготного проезда многодетных матерей и детей из многодетных семей
3212
На приобретение топлива и оплату коммунальных услуг для педагогов, проживающих в сельской местности
21456
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов
12070
На мероприятия "Первое рабочее место"
2205
На развитие продуктивной занятости по проекту "Контракт поколений"
228
На оказание единовременной социальной помощи ветеранам Афганской войны к празднованию Дня вывода советских войск из Афганистана
1455
На выплату единовременной помощи ветеранам боевых действий на территории других государств к празднованию Дня Победы в Великой Отечественной войне
459,5
На внедрение единой информационной площадки модуля планирования бюджета
750
На приобретение спортивного инвентаря для инвалидов
5000
На увеличение размера подъемного пособия
918
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі", в том числе:
90734
На средний ремонт внутрипоселковых дорог села Жаныспай Есильского района
24524
На средний ремонт внутрипоселковых дорог села Красивое Есильского района
9049
На средний ремонт внутрипоселковых дорог села Юбилейное Есильского района
19400
На средний ремонт внутрипоселковых дорог селе Бузулук Есильского района
27849
На обустройство детской спортивно-оздоровительной площадки в селе Бузулук Бузулукского сельского округа Есильского района
9912
На установку хоккейного корта с искусственным покрытием в г.Есиль
30471
На обустройство и благоустройство уличной баскетбольной площадки г.Есиль
28575
На завершение отопительного сезона теплоснабжающим предприятиям
76215
На текущий ремонт центральной котельной г.Есиль
100000
На развитие жилищно-коммунального хозяйства, в том числе:
22329
На обустройство и благоустройство детской спортивно-оздоровительной площадки в количестве 2 единиц в г.Есиль, Есильский район
17454
На изготовление и монтаж мусорных площадок на территории города Есиль в количестве 25 штук, Есильский район
4875
На ремонт автомобильных дорог, в том числе:
362445,1
На средний ремонт улично-дорожной сети города Есиль
106776
На средний ремонт асфальтобетонного покрытия ул.Ондирис г.Есиль
108604
На текущий ремонт автомобильных дорог города Есиль (ямочный ремонт)

811110,6
Ағымдағы нысаналы трансферттер
774450,6
оның iшiнде:
Қыска мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға
3777
Халықты жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді еңгізуге
12151
Көп балалы аналардың және көп балалы отбасылардан шыққан балалардың жеңілдікпен жол жүруін қамтамасыз етуге
3212
Ауылдық жерлерде тұратын педагогтар үшін отын сатып алуға және коммуналдық қызметтерді төлеуге
21456
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
12070
"Бірінші жұмыс орны" іс-шарасына
2205
"Ұрпақтар келісімшарты" жобасы бойынша нәтижелі жұмыспен қамтуды дамытуға
228
Ауғанстаннан кеңес әскерлерін шығару күнін мерекелеуге Ауған соғысының ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге
1455
Ұлы Отан соғысындағы Жеңіс Күнін мерекелеуге басқа мемлекеттер аумағындағы ұрыс қимылдарының ардагерлеріне бір жолғы әлеуметтік көмекке
459,5
Бюджетті жоспарлау Модулінің бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге
750
Мүгедектерге арналған спорттық инвентарь сатып алу
5000
Көтерме жәрдемақы мөлшерін ұлғайтуға
918
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде, ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға, оның iшiнде:
90734
Есіл ауданы Жаныспай ауылының кентiшiлiк жолдарын орташа жөндеуге
24524
Есіл ауданы Красивый ауылының кентiшiлiк жолдарын орташа жөндеуге
9049
Есіл ауданы Юбилейный ауылының кентiшiлiк жолдарын орташа жөндеуге
19400
Есіл ауданы Бұзылық ауылының кентiшiлiк жолдарын орташа жөндеуге
27849
Есіл ауданы Бұзылық ауылдық округінің Бұзылық ауылында балалар спорттық-сауықтыру алаңын жайластыруға
9912
Есіл қаласында жасанды жабыны бар хоккей кортын орнатуға
30471
Есіл қаласының көше баскетбол алаңын жайластыруға және абаттандыруға
28575
Жылумен жабдықтаушы кәсіпорындардың жылу беру маусымын аяқтауға
76215
Есіл қаласының орталық қазандығын ағымдағы жөндеу
100000
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамытуға, оның iшiнде:
22329
Есіл ауданы, Есіл қаласындағы саны 2 бірлік балалар спорттық-сауықтыру алаңдарын жайластыруға және абаттандыруға
17454
Есіл ауданы, Есіл қаласының аумағында 25 дана қоқыс алаңдарын монтаждау және дайындауға
4875
Автомобиль жолдарын жөндеуге, оның iшiнде:
362445,1
Есіл қаласының көше-жол желісін орташа жөндеуге
106776
Есіл қаласы Өндіріс көшесінің асфальтбетон жабынын орташа жөндеуге
108604
Есіл қаласының автомобиль жолдарын ағымдағы жөндеуге (шұңқырларды жөндеу)

22555
На обустройство пешеходных дорожек города Есиль
20000
На средний ремонт автомобильной дороги по ул.Тауелсиздик города Есиль
33167,1
На средний ремонт внутрипоселковых дорог в селе Знаменка Есильского района
31825
На средний ремонт внутрипоселковых дорог в селе Курское Есильского района
39518
Целевые трансферты на развитие
36660
в том числе:
На увеличение уставного капитала ГКП на ПХВ "Есильский Горкомхоз"
34452
привязка ППП с проведением комплексной вневедомственной экспертизы, строительтство скотомогильников в с.Аксай Есильского района
2208
Приложение 4
к решению Есильского
районного маслихата
от 10 июня 2022 года
№ 26/2
Приложение 6
к решению Есильского
районного маслихата
от 23 декабря 2021 года
№ 17/2
Целевые трансферты из областного бюджета бюджету города Есиль, поселка Красногорский, сел и сельских округов на 2022 год
Наименование
Сумма
тысяч тенге
1
2
Всего
288703,1
Целевые текущие трансферты
288703,1
в том числе:
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
90734
На средний ремонт внутрипоселковых дорог села Жаныспай Есильского района
24524
На средний ремонт внутрипоселковых дорог села Красивое Есильского района
9049
На средний ремонт внутрипоселковых дорог села Юбилейное Есильского района
19400
На средний ремонт внутрипоселковых дорог селе Бузулук Есильского района
27849
На обустройство детской спортивно-оздоровительной площадки в селе Бузулук Бузулукского сельского округа Есильского района
9912
На обустройство пешеходных дорожек в городе Есиль
20000
На изготовление и монтаж мусорных площадок на территории города Есиль в количестве 25 штук, Есильский район
4875
На текущий ремонт автомобильных дорог города Есиль (ямочный ремонт)
22555
На обустройство и благоустройство детской спортивно-оздоровительной площадки в количестве 2 единиц в г.Есиль, Есильский район
17454
На средний ремонт внутрипоселковых дорог в селе Знаменка Есильского района
31825
На средний ремонт внутрипоселковых дорог в селе Курское Есильского района
39518
На обустройство и благоустройство уличной баскетбольной площадки г.Есиль
28575
На средний ремонт автомобильной дороги по ул.Тауелсиздик города Есиль
33167,1
Приложение 5
к решению Есильского
районного маслихата
от 10 июня 2022 года
№ 26/2
Приложение 7
к решению Есильского
районного маслихата
от 23 декабря 2021 года
№ 17/2
Целевые трансферты из республиканского бюджета бюджету города Есиль, поселка Красногорский, сел и сельских округов на 2022 год
Наименование
Сумма
тысяч тенге
1
2
Всего
3326
Целевые текущие трансферты
3326
в том числе:
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
3326
Аппарат акима города Есиль Есильского района

22555
Есіл қаласының жаяу жүргіншілер жолдарын жайластыруға
20000
Есіл қаласы Тәуелсіздік көшесі бойынша автомобиль жолын орташа жөндеу
33167,1
Есіл ауданы Знаменка ауылының кентiшiлiк жолдарын орташа жөндеуге
31825
Есіл ауданы Курский ауылының кентiшiлiк жолдарын орташа жөндеуге
39518
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
36660
оның iшiнде:
"Есіл қалалық коммуналдық шаруашылығы"ШЖҚ МКК заңды тұлғаларының жарғылық капиталын ұлғайту
34452
Кешенді ведомстводан тыс сараптама жүргізе отырып, АӨП байланыстыру, Есіл ауданы Ақсай ауылында мал қорымын салу
2208
Есіл аудандық мәслихатының
2022 жылғы 10 маусымдағы
№ 26/2 шешіміне
4 қосымша
Есіл аудандық мәслихатының
2021 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 17/2 шешіміне
6 қосымша
2022 жылға арналған облыстық бюджеттен Есіл қаласының Красногорский кентінің, ауылдардың және ауылдық округтердің бюджетіне нысаналы трансферттер
Атауы
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы
288703,1
Ағымдағы нысаналы трансферттер
288703,1
оның iшiнде:
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға, оның iшiнде:
90734
Есіл ауданы Жаныспай ауылының кентiшiлiк жолдарын орташа жөндеуге
24524
Есіл ауданы Красивый ауылының кентiшiлiк жолдарын орташа жөндеуге
9049
Есіл ауданы Юбилейный ауылының кентiшiлiк жолдарын орташа жөндеуге
19400
Есіл ауданы Бұзылық ауылының кентiшiлiк жолдарын орташа жөндеуге
27849
Есіл ауданы Бұзылық ауылдық округінің Бұзылық ауылында балалар спорттық-сауықтыру алаңын жайластыруға
9912
Есіл қаласының жаяу жүргіншілер жолдарын жайластыруға
20000
Есіл ауданы, Есіл қаласының аумағында 25 дана қоқыс алаңдарын дайындау және монтаждауға
4875
Есіл қаласының автомобиль жолдарын ағымдағы жөндеуге (шұңқырларды жөндеу)
22555
Есіл ауданы, Есіл қаласындағы саны 2 бірлік балалар спорттық-сауықтыру алаңдарын жайластыру және абаттандыруға
17454
Есіл ауданы Знаменка ауылының кентiшiлiк жолдарын орташа жөндеуге
31825
Есіл ауданы Курский ауылының кентiшiлiк жолдарын орташа жөндеуге
39518
Есіл қаласының көше баскетбол алаңын жайластыру және абаттандыруға
28575
Есіл қаласы Тәуелсіздік көшесі бойынша автомобиль жолын орташа жөндеу
33167,1
Есіл аудандық мәслихатының
2022 жылғы 10 маусымдағы
№ 26/2 шешіміне
5 қосымша
Есіл аудандық мәслихатының
2021 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 17/2 шешіміне
7 қосымша
2022 жылға арналған республикалық бюджеттен Есіл қаласының Красногорский кентінің, ауылдардың және ауылдық округтердің бюджетіне нысаналы трансферттер
Атауы
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы
3326
Ағымдағы нысаналы трансферттер
3326
оның iшiнде:
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
3326
Есіл ауданы Есіл қаласы әкімінің аппараты