О внесении изменений и дополнений в решение Жаксынского районного маслихата от 24 декабря 2021 года № 7ВС-19-1 "О бюджетах сел, сельских округов Жаксынского района на 2022-2024 годы"
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 5 марта 2022 года № 7ВС-23-1
Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Жаксы на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 88394,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 15311 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5028 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 68055,5 тысяч тенге;
2) затраты – 127961,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-39566,8) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 39566,8 тысяч тенге;
пункт 2 изложить в новой редакции:
2. Утвердить бюджет Жанакийминского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 46638,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10074 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 772 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 26 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 35766,9 тысяч тенге;
2) затраты – 83831,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-37192,1) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 37192,1 тысяч тенге;
пункт 3 изложить в новой редакции:
3. Утвердить бюджет Запорожского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 87400 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11395 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 76005 тысяч тенге;
2) затраты – 164676,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-77276,2) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 77276,2 тысяч тенге;
пункт 4 изложить в новой редакции:

Жақсы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 7ВС-19-1 "2022-2024 жылдарға арналған Жақсы ауданының ауылдарының, ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер және толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 5 наурыздағы № 7ВС-23-1 шешімі
Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Жақсы ауылының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. Жақсы ауылының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 88394,5 мың теңге, оның ішінде:
Салықтық түсімдер - 15311 мың теңге;
салықтық емес түсімдер-0 мың теңге;
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 5028 мың теңге;
трансферттер түсімі - 68055,5 мың теңге;
2) шығындар - 127961,3 мың теңге;
3) Таза бюджеттік кредиттеу-0 мың теңге;
4) сальдо қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-39566,8) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 39566,8 мың теңге;
2 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
2. 2022-2024 жылдарға арналған Жаңа Қима ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 46638,9 мың теңге, оның ішінде:
Салықтық түсімдер - 10074 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 772 мың теңге;
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 26 мың теңге;
трансферттер түсімі - 35766,9 мың теңге;
2) шығындар – 83831,0 мың теңге;
3) Таза бюджеттік кредиттеу-0 мың теңге;
4) сальдо қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) Бюджет тапшылығы (профициті) – (-37192,1) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 37192,1 мың теңге;
3 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
3. 2022-2024 жылдарға арналған Запорожье ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 87400 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 11395 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 76005 мың теңге;
2) шығындар-164676,2 мың теңге;
3) Таза бюджеттік кредиттеу-0 мың теңге;
4) сальдо қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-77276,2) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 77276,2 мың теңге;
4 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:

4. Утвердить бюджет села Белагаш на 2022-2024 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 30890 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6607 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 24283 тысяч тенге;
2) затраты – 35336,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-4446,6) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4446,6 тысяч тенге;
пункт 5 изложить в новой редакции:
5. Утвердить бюджет села Киевское на 2022-2024 годы, согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 20291 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6985 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 65 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13241 тысяч тенге;
2) затраты – 21293,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-1002,3) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1002,3 тысяч тенге;
пункт 6 изложить в новой редакции:
6. Утвердить бюджет села Новокиенка на 2022-2024 годы, согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 46444 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8706 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 37738 тысяч тенге;
2) затраты – 47073,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-629,2) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 629,2 тысяч тенге;
пункт 7 изложить в новой редакции:
7. Утвердить бюджет села Подгорное на 2022-2024 годы, согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 49999 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4825 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 50 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 45124 тысяч тенге;
2) затраты – 50162,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;

4. 2022-2024 жылдарға арналған Белағаш ауылының бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30890 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6607 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 24283 мың теңге;
2) шығындар-35336,6 мың теңге;
3) Таза бюджеттік кредиттеу-0 мың теңге;
4) сальдо қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-4446,6) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 4446,6 мың теңге;
5 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
5. 2022-2024 жылдарға арналған Киев ауылының бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20291 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6985 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 65 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 13241 мың теңге;
2) шығындар – 21293,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу-0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-1002,3) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1002,3 мың теңге;
6 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
6. 2022-2024 жылдарға арналған Новокиенка ауылының бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 46444 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8706 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 37738 мың теңге;
2) шығындар – 47073,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу-0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-629,2) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 629,2 мың теңге;
7 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
7. 2022-2024 жылдарға арналған Подгорное ауылының бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 49999 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4825 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 50 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 45124 мың теңге;
2) шығындар – 50162,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу-0 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-163,2) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 163,2 тысяч тенге;
пункт 8 изложить в новой редакции:
8. Утвердить бюджет села Терсакан на 2022-2024 годы, согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 17068,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1627 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 15441,5 тысяч тенге;
2) затраты – 17068,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-0) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге;
пункт 9 изложить в новой редакции:
9. Утвердить бюджет села Чапаевское на 2022-2024 годы, согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 16364 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5679 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10685 тысяч тенге;
2) затраты – 16464,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-100,6) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 100,6 тысяч тенге;
пункт 10 изложить в новой редакции:
10. Утвердить бюджет Беловодского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 53090,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4221 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 246 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 744 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 47879,5 тысяч тенге;
2) затраты – 53948,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-857,6) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 857,6 тысяч тенге;
пункт 11 изложить в новой редакции:
11. Утвердить бюджет Ишимского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 25484,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7117 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-163,2) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 163,2 мың теңге;
8 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
8. 2022-2024 жылдарға арналған Терісаққан ауылының бюджеті тиісінше 22, 23 және 24 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17068,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1627 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдер – 15441,5 мың теңге;
2) шығындар – 17068,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу-0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-0) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге;
9 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
9. 2022-2024 жылдарға арналған Чапай ауылының бюджеті тиісінше 25, 26 және 27 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16364 мың теңге;
салықтық түсімдер – 5679 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 10685 мың теңге;
2) шығындар – 16464,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу-0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-100,6) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 100,6 мың теңге;
10 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
10. 2022-2024 жылдарға арналған Беловод ауылдық округінің бюджеті тиісінше 28, 29 және 30 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 53090,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4221 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 246 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 744 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 47879,5 мың теңге;
2) шығындар – 53948,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу-0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-857,6) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – (-857,6 мың теңге.
11 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
11. 2022-2024 жылдарға арналған Ешім ауылдық округінің бюджеті тиісінше 31, 32 және 33 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 25484,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7117 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

18098
124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
18098
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
18098
III. ЧИСТОЕ БЮДЖЕТНОЕ КРЕДИТОВАНИЕ
0
IV. САЛЬДО ПО ОПЕРАЦИЯМ С ФИНАНСОВЫМИ АКТИВАМИ
0
V. ДЕФИЦИТ (ПРОФИЦИТ) БЮДЖЕТА
-287,1
VI. ФИНАНСИРОВАНИЕ ДЕФИЦИТА (ИСПОЛЬЗОВАНИЕ ПРОФИЦИТА) БЮДЖЕТА
287,1
Приложение 15 к решению
Жаксынского районного
маслихата от 5 марта
2022 года № 7ВС-23-1
Приложение 45 к решению
Жаксынского районного
маслихата от 24 декабря
2021 года № 7ВС-19-1
Целевые текущие трансферты из районного бюджета на 2022 год
НАИМЕНОВАНИЕ
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
18714,7
Аппарат акима села Жаксы Жаксынского района
8916,5
на содержание аппарата акима: на укрепление материально технической базы
548,6
услуги по вывозу и уборке снега
7000
на установку ограждении для мусорных контейнеров
970,3
услуги по установке и доставке дизельного генератора 9-6,5 кВт марки для котельной в с.Жаксы
397,6
Аппарат акима Жанакийминского сельского округа Жаксынского района
3247,9
на содержание аппарата акима: оплата труда технического персонала, взносы работодателей по техническому персоналу
1118,7
открытие сервисного акимата
2000
на проведение технической инвентаризации и технического обследования на нежилые объекты (насосной станции, башня, 2 резервуара, 2 скважины)
129,2
Аппарат акима Беловодского сельского округа Жаксынского района
3290,5
на содержание аппарата акима: оплата труда технического персонала, взносы работодателей по техническому персоналу
1142,1
на изготовление, доставку монтаж конструкции для детской игровой площадки в с.Кайракты
2148,4
Аппарат акима Ишимского сельского округа Жаксынского района
1288,2
на содержание аппарата акима: оплата труда технического персонала, взносы работодателей по техническому персоналу
104
услуги по установке видеонаблюдения в улице Баубек батыра в селе Ишимское
1184,2
Аппарат акима Калининского сельского округа Жаксынского района
245,5
услуги по вывозу и уборке снега
245,5
Аппарат акима Тарасовского сельского округа Жаксынского района
658,6
для приобретения запасных частей служебного автотранспорта
37,9
услуги по ремонту служебного автотранспорта
120,7
услуги по вывозу и уборке снега
500
Аппарат акима села Терсакан Жаксынского района
1067,5
на содержание аппарата акима Жанакийминского сельского округа: оплата труда технического персонала, взносы работодателей по техническому персоналу
1067,5

18098
124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
18098
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
18098
ІII. ТАЗА БЮДЖЕТТІК КРЕДИТТЕУ
0
IV. ҚАРЖЫ АКТИВТЕРІМЕН ОПЕРАЦИЯЛАР БОЙЫНША САЛЬДО
0
V. БЮДЖЕТ ТАПШЫЛЫҒЫ (ПРОФИЦИТІ)
-287,1
VI. БЮДЖЕТ ТАПШЫЛЫҒЫН ҚАРЖЫЛАНДЫРУ (ПРОФИЦИТІН ПАЙДАЛАНУ)
287,1
Жақсы аудандық мәслихатының
2022 жылғы 5 наурыздағы
№ 7ВС-23-1 шешіміне
15 қосымша
Жақсы аудандық мәслихатының
2021 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 7ВС-19-1 шешіміне
45 қосымша
2022 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
АТАУЫ
Сома мың теңге
1
2
Барлығы
18714,7
Жақсы ауданының Жақсы ауылы әкімінің аппараты
8916,5
әкім аппаратын ұстауға: материалдық техникалық базаны нығайтуға
548,6
қарды шығару және жинау бойынша қызметтер
7000
қоқыс контейнерлеріне арналған қоршауларды орнатуға
970,3
Жақсы ауылындағы қазандыққа арналған маркалы 9-6,5 кВт дизель генераторын орнату және жеткізу бойынша қызметтер
397,6
Жақсы ауданының Жаңа Қима ауылдық округі әкімінің аппараты
3247,9
әкім аппаратын ұстауға: техникалық персоналдың еңбегіне ақы төлеу, техникалық персонал бойынша жұмыс берушілердің жарналары
1118,7
сервистік әкімдіктің ашылуы
2000
тұрғын емес объектілерге техникалық түгендеу және техникалық тексеру жүргізуге (сорғы станциясы, мұнара, 2 резервуар, 2 ұңғыма)
129,7
Жақсы ауданының Беловод ауылдық округі әкімінің аппараты
3290,5
әкім аппаратын ұстауға: техникалық персоналдың еңбегіне ақы төлеу, техникалық персонал бойынша жұмыс берушілердің жарналары
1142,1
Қайрақты а. балалар ойын алаңына арналған конструкцияларды дайындауға, жеткізуге
2148,4
Жақсы ауданының Ешім ауылы әкімінің аппараты
1288,2
әкім аппаратын ұстауға: техникалық персоналдың еңбегіне ақы төлеу, техникалық персонал бойынша жұмыс берушілердің жарналары
104
Ешім ауылы Баубек батыр көшесіне бейнебақылау орнату бойынша қызметтер
1184,2
Жақсы ауданының Калинин ауылдық округі әкімінің аппараты
245,5
қарды шығару және жинау бойынша қызметтер
245,5
Жақсы ауданының Тарасов ауылдық округі әкімінің аппараты
658,6
қызметтік автокөліктің қосалқы бөлшектерін сатып алу үшін
37,9
қызметтік автокөлікті жөндеу бойынша қызметтер
120,7
қарды шығару және жинау бойынша қызметтер
500
Жақсы ауданының Терісаққан ауылы әкімінің аппараты
1067,5
әкім аппаратын ұстауға: техникалық персоналдың еңбегіне ақы төлеу, техникалық персонал бойынша жұмыс берушілердің жарналары
1067,5