О внесении изменений в решение Жаксынского районного маслихата от 24 декабря 2021 года № 7ВС-19-1 "О бюджетах сел, сельских округов Жаксынского района на 2022-2024 годы"
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 20 октября 2022 года № 7ВС-39-1
Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Жаксы на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 176221,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 23302,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1002 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4823,4 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 147093,4 тысяч тенге;
2) затраты – 215787,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-39566,8) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 39566,8 тысяч тенге;
пункт 2 изложить в новой редакции:
2. Утвердить бюджет Жанакийминского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 73122,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10033 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 800 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 39 тысяч тенге;
поступления трансфертов –62250,1 тысяч тенге;
2) затраты – 110314,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-37192,1) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 37192,1 тысяч тенге;
пункт 3 изложить в новой редакции:
3. Утвердить бюджет Запорожского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 96131,5тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11395 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 83048,5 тысяч тенге;
2) затраты – 174432,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-78300,7) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 78300,7тысяч тенге;
пункт 4 изложить в новой редакции:

Жақсы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 7ВС-19-1 "2022-2024 жылдарға арналған Жақсы ауданының ауылдарының, ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 20 қазандағы № 7ВС-39-1 шешімі
Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Жақсы ауылының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. Жақсы ауылының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 176221,4 мың теңге, оның ішінде:
Салықтық түсімдер – 23302,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер-1002 мың теңге;
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4823,4 мың теңге;
трансферттер түсімі – 147093,4 мың теңге;
2) шығындар – 215787,8 мың теңге;
3) Таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге;
4) сальдо қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-39566,8) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 39566,8 мың теңге;
2 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
2. 2022-2024 жылдарға арналған Жаңа Қима ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 73122,1 мың теңге, оның ішінде:
Салықтық түсімдер - 10033 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 800 мың теңге;
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 39 мың теңге;
трансферттер түсімі – 62250,1 мың теңге;
2) шығындар – 110314,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге;
4) сальдо қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) Бюджет тапшылығы (профициті) – (-37192,1) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 37192,1 мың теңге;
3 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
3. 2022-2024 жылдарға арналған Запорожье ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 96131,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 11395 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 83048,5 мың теңге;
2) шығындар-174432,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге;
4) сальдо қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-78300,7) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 78300,7 мың теңге;
4 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:

4. Утвердить бюджет села Белагаш на 2022-2024 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 39061,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6596,1 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 32465 тысяч тенге;
2) затраты – 43508,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-4446,6) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4446,6 тысяч тенге;
пункт 5 изложить в новой редакции:
5. Утвердить бюджет села Киевское на 2022-2024 годы, согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 27154,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6940 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 65 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 20214,9 тысяч тенге;
2) затраты – 28157,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-1002,3) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1002,3 тысяч тенге;
пункт 6 изложить в новой редакции:
6. Утвердить бюджет села Новокиенка на 2022-2024 годы, согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 53353,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8814,1 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 308,6 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 44230,6 тысяч тенге;
2) затраты – 53982,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-629,2) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 629,2 тысяч тенге;
пункт 7 изложить в новой редакции:
7. Утвердить бюджет села Подгорное на 2022-2024 годы, согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 55638,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2941,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 68,6 тысяч тенге;
поступления трансфертов –52628,2 тысяч тенге;
2) затраты – 55801,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;

4. 2022-2024 жылдарға арналған Белағаш ауылының бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39061,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6596,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 32465 мың теңге;
2) шығындар-43508,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге;
4) сальдо қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-4446,6) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 4446,6 мың теңге;
5 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
5. 2022-2024 жылдарға арналған Киев ауылының бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 27154,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6940 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 65 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 20214,9 мың теңге;
2) шығындар – 28157,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-1002,3) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1002,3 мың теңге;
6 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
6. 2022-2024 жылдарға арналған Новокиенка ауылының бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 53353,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8814,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 308,6 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 44230,6 мың теңге;
2) шығындар – 53982,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-629,2) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 629,2 мың теңге;
7 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
7. 2022-2024 жылдарға арналған Подгорное ауылының бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 55638,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2941,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 68,6 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 52628,2 мың теңге;
2) шығындар – 55801,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-163,2) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 163,2 тысяч тенге;
пункт 8 изложить в новой редакции:
8. Утвердить бюджет села Терсакан на 2022-2024 годы, согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 27334,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3148 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 24186,8 тысяч тенге;
2) затраты – 27334,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (0) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге;
пункт 9 изложить в новой редакции:
9. Утвердить бюджет села Чапаевское на 2022-2024 годы, согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 23090,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6711,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 15529,3 тысяч тенге;
2) затраты – 23191,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-100,6) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 100,6 тысяч тенге;
пункт 10 изложить в новой редакции:
10. Утвердить бюджет Беловодского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 63587,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4408,1 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 261 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 744 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 58918,4 тысяч тенге;
2) затраты – 64445,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (857,6) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 857,6 тысяч тенге;
пункт 11 изложить в новой редакции:
11. Утвердить бюджет Ишимского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 94483,5 тысяч тенге, в том числе:

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-163,2) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 163,2 мың теңге;
8 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
8. 2022-2024 жылдарға арналған Терісаққан ауылының бюджеті тиісінше 22, 23 және 24 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 27334,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3148 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдер – 24186,8 мың теңге;
2) шығындар – 27334,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-0) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге;
9 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
9. 2022-2024 жылдарға арналған Чапай ауылының бюджеті тиісінше 25, 26 және 27 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 23090,8 мың теңге;
салықтық түсімдер – 6711,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 15529,3 мың теңге;
2) шығындар – 23191,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-100,6) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 100,6 мың теңге;
10 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
10. 2022-2024 жылдарға арналған Беловод ауылдық округінің бюджеті тиісінше 28, 29 және 30 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 63587,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4408,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 261 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 744 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 58918,4 мың теңге;
2) шығындар – 64445,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-857,6) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 857,6 мың теңге.
11 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
11. 2022-2024 жылдарға арналған Ешім ауылдық округінің бюджеті тиісінше 31, 32 және 33 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 94483,5 мың теңге, оның ішінде:

4048,3
12
Транспорт и коммуникации
28144,4
124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
28144,4
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
28144,4
III. ЧИСТОЕ БЮДЖЕТНОЕ КРЕДИТОВАНИЕ
0
IV. САЛЬДО ПО ОПЕРАЦИЯМ С ФИНАНСОВЫМИ АКТИВАМИ
0
V. ДЕФИЦИТ (ПРОФИЦИТ) БЮДЖЕТА
-774,1
VI. ФИНАНСИРОВАНИЕ ДЕФИЦИТА (ИСПОЛЬЗОВАНИЕ ПРОФИЦИТА) БЮДЖЕТА
774,1
Приложение 15 к решению
Жаксынского районного
маслихата от 20 октября
2022 года № 7ВС-39-1
Приложение 44 к решению
Жаксынского районного
маслихата от 24 декабря
2021 года № 7ВС-19-1
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на 2022 год
НАИМЕНОВАНИЕ
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
7567
Аппарат акима села Белагаш Жаксынского района
382
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
382
Аппарат акима Жанакийминского сельского округа Жаксынского района
1121
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
1121
Аппарат акима села Жаксы Жаксынского района
1674
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
1674
Аппарат акима Кызылсайского сельского округа Жаксынского района
391
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
391
Аппарат акима села Подгорное Жаксынского района
173
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
173
Аппарат акима села Новокиенка Жаксынского района
173
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
173
Аппарат акима Тарасовского сельского округа Жаксынского района
389
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
389
Аппарат акима Запорожского сельского округа Жаксынского района
460
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
460
Аппарат акима Беловодского сельского округа Жаксынского района
669
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
669
Аппарат акима Ишимского сельского округа Жаксынского района
687
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
687
Аппарат акима села Киевское Жаксынского района
173
На установление доплат гражданских служащих
173
Аппарат акима села Чапаевское Жаксынского района
173
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
173
Аппарат акима Калининского сельского округа Жаксынского района
415
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
415
Аппарат акима села Терсакан Жаксынского района
687
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
687
Приложение 16 к решению
Жаксынского районного
маслихата от 20 октября
2022 года № 7ВС-39-1
Приложение 45 к решению
Жаксынского районного
маслихата от 24 декабря
2021 года № 7ВС-19-1
Целевые текущие трансферты из районного бюджета на 2022 год
НАИМЕНОВАНИЕ
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего

4048,3
12
Көлік және коммуникация
28144,4
124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
28144,4
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
28144,4
ІII. ТАЗА БЮДЖЕТТІК КРЕДИТТЕУ
0
IV. ҚАРЖЫ АКТИВТЕРІМЕН ОПЕРАЦИЯЛАР БОЙЫНША САЛЬДО
0
V. БЮДЖЕТ ТАПШЫЛЫҒЫ (ПРОФИЦИТІ)
-774,1
VI. БЮДЖЕТ ТАПШЫЛЫҒЫН ҚАРЖЫЛАНДЫРУ (ПРОФИЦИТІН ПАЙДАЛАНУ)
774,1
Жақсы аудандық мәслихатының
2022 жылғы 20 қазандағы
№ 7ВС-39-1 шешіміне
15 қосымша
Жақсы аудандық мәслихатының
2021 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 7ВС-19-1 шешіміне
44 қосымша
2022 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
АТАУЫ
Сома мың теңге
1
2
Барлығы
7567
Жақсы ауданының Белағаш ауылы әкімінің аппараты
382
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
382
Жақсы ауданының Жаңа Қима ауылдық округі әкімінің аппараты
1121
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
1121
Жақсы ауданының Чапаев ауылы әкімінің аппараты
1674
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
1674
Жақсы ауданының Жақсы ауылы әкімінің аппараты
391
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
391
Жақсы ауданының Қызылсай ауылдық округі әкімінің аппараты
173
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
173
Жақсы ауданының Подгорное ауылы әкімінің аппараты
173
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
173
Жақсы ауданының Новокиенка ауылы әкімінің аппараты
389
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
389
Жақсы ауданының Тарасов ауылдық округі әкімінің аппараты
460
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
460
Жақсы ауданының Запорожье ауылдық округі әкімінің аппараты
669
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
669
Жақсы ауданының Ешім ауылдық округі әкімінің аппараты
687
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
687
Жақсы ауданының Калинин ауылдық округі әкімінің аппараты
173
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
173
Жақсы ауданының Беловод ауылдық округі әкімінің аппараты
173
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
173
Жақсы ауданының Киевское ауылы әкімінің аппараты
415
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
415
Жақсы ауданының Терісақан ауылы әкімінің аппараты
687
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
687
Жақсы аудандық мәслихатының
2022 жылғы 20 қазандағы
№ 7ВС-39-1 шешіміне
16 қосымша
Жақсы аудандық мәслихатының
2021 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 7ВС-19-1 шешіміне
45 қосымша
2022 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
АТАУЫ
Сома мың теңге
1
2
Барлығы

233536,3
Аппарат акима села Жаксы Жаксынского района
89384,3
на содержание аппарата акима: на укрепление материально технической базы
548,6
услуги по вывозу и уборке снега
7000
на установку ограждении для мусорных контейнеров
970,3
услуги по установке и доставке дизельного генератора 9-6,5 кВт марки для котельной в с.Жаксы
397,6
на укрепление материально технической базы для специалистов военного учетного стола
1194,1
на обеспечение интернет связи для специалистов военного учетного стола
466,3
на оплату труда государственных служащих в связи с увеличением
3724,1
услуги по вывозу и сбору мусора (ТБО)
1298,9
для выполнения работ по вывозу стихийных свалок села Жаксы
2053,3
услуги по изготовлению баннеров для села Жаксы
600
услуги по установке системе видеонаблюдения в селе Жаксы
3540,4
услуги по техническому обслуживанию системы видеонаблюдения в течении года в селе Жаксы
770
услуги по изготовлению контейнеров сбора ТБО для благоустройства
300
приобретение лавочек со спинкой и урны для села
818
приобретение хозяйственного инвентаря для благоустройства села
1829
приобретение запасных частей на ремонт служебного автотранспорта
316,8
услуги по содержанию водопроводных сетей (электроэнергия)
4437,4
средний ремонт внутри-поселковых дорог по улице Советская в с. Жаксы Жаксынского района
22660,8
средний ремонт внутри-поселковых дорог по улице Аубакирова в с. Жаксы Жаксынского района
8458,7
работы по устройству детских площадок, стелы
20200
Изготовление ледовых скульптур и установка Новогодней елки для благоустройства с. Жаксы
6000,0
Установка светодиодных консоли в количестве 18 шт. по ул. Тауелсиздик в с. Жаксы
1800,0
Аппарат акима Жанакийминского сельского округа Жаксынского района
27524,9
на содержание аппарата акима: оплата труда технического персонала, взносы работодателей по техническому персоналу
1118,7
на текущий ремонт помещений открытие сервисного акимата
4063,5
на проведение технической инвентаризации и технического обследования на нежилые объекты (насосной станции, башня, 2 резервуара, 2 скважины)
129,2
на оплату труда государственных служащих в связи с увеличением
7415,2
замена котла, насоса и трубы в котельной административного здания
5561,9
на техническое обследование и ремонт водонапорной башни в селе Жанакийма
392
услуги по содержанию водопроводных сетей (электроэнергия)
1231,4
на корректировку сметы уличное освещение сел Жана-Кийма, Кийма
5000
Вывоз ТБО
2000
Оплата труда
613
Аппарат акима Запорожского сельского округа Жаксынского района

233536,3
Жақсы ауданының Жақсы ауылы әкімінің аппараты
89384,3
әкім аппаратын ұстауға: материалдық техникалық базаны нығайтуға
548,6
қарды шығару және жинау бойынша қызметтер
7000
қоқыс контейнерлеріне арналған қоршауларды орнатуға
970,3
Жақсы ауылындағы қазандыққа арналған маркалы 9-6,5 кВт дизель генераторын орнату және жеткізу бойынша қызметтер
397,6
әскери есеп үстелінің мамандары үшін материалдық техникалық базаны нығайтуға
1194,1
әскери есеп үстелінің мамандары үшін интернет байланысын қамтамасыз етуге
466,3
өсуіне байланысты мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
3724,1
қоқысты шығару және жинау жөніндегі қызметтер (ҚТҚ)
1298,9
Жақсы селосының сұрапыл қоқыс үйінділерін шығару, соның ішінде техниканы жалға алу бойынша жұмыстарды орындау үшін
2053,3
Жақсы ауылына арналған баннерлер дайындау бойынша қызметтер
600
Жақсы ауылында бейнебақылау жүйелерін орнату жөніндегі қызметтер
3540,4
Жақсы ауылында жыл бойы бейнебақылау жүйесіне техникалық қызмет көрсету бойынша қызметтер
770
абаттандыру үшін ҚТҚ жинау контейнерлерін дайындау жөніндегі қызметтер
300
арқасы бар сәкілер мен ауылға арналған урналар сатып алу
818
ауылды көріктендіру үшін шаруашылық мүкәммалын сатып алу
1829
қызметтік автокөлікті жөндеуге қосалқы бөлшектер сатып алу
316,8
су құбыры желілерін күтіп ұстау жөніндегі қызметтер (электр энергиясы)
4437,4
Жақсы ауданы Жақсы ауылындағы Советская көшесіндегі кентішілік жолдарды орташа жөндеу
22660,8
Жақсы ауданы Жақсы ауылындағы Әубәкіров көшесіндегі кентішілік жолдарды орташа жөндеу
8458,7
балалар алаңдарын, стелаларды орнату бойынша жұмыстар
20200
Жақсы ауылын абаттандыру үшін мұз мүсіндерін жасау және жаңа жылдық шыршаны орнату
6000,0
Жақсы ауылындағы Тәуелсіздік көшесі бойынша 18 дана көлемінде жарықдиодты консоль орнату
1800,0
Жақсы ауданының Жаңа Қима ауылдық округі әкімінің аппараты
27524,9
әкім аппаратын ұстауға: техникалық персоналдың еңбегіне ақы төлеу, техникалық персонал бойынша жұмыс берушілердің жарналары
1118,7
сервистік әкімдіктің ашылуы
4063,5
тұрғын емес объектілерге техникалық түгендеу және техникалық тексеру жүргізуге (сорғы станциясы, мұнара, 2 резервуар, 2 ұңғыма)
129,2
өсуіне байланысты мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
7415,2
әкімшілік ғимараттың қазандығындағы қазандықты, сорғыны және құбырды ауыстыру
5561,9
Жаңа Қима ауылында су айдау мұнарасын техникалық тексеруге және жөндеуге
392
су құбыры желілерін күтіп ұстау жөніндегі қызметтер (электр энергиясы)
1231,4
Жаңа Қима, Қима ауылдарын көше жарықтандыру сметасын түзетуге
5000
ҚТҚ шығару
2000
Еңбекақы
613
Жақсы ауданының Запорожье ауылдық округі әкімінің аппараты

7043,5
на оплату труда государственных служащих в связи с увеличением
3155,0
на оплату труда внештатных работников
812,4
приобретение строительных материалов и двери для здания акимата
1024,5
приобретение запасных частей для служебного автотранспорта
360
услуги по содержанию водопроводных сетей (электроэнергия)
1691,6
Аппарат акима села Белагаш Жаксынского района
8182
на оплату труда государственных служащих в связи с увеличением
3611,4
услуги по техническому обслуживанию видеокамер
427,1
услуги по содержанию водопроводных сетей (электроэнергия)
3030,7
на переподготовку государственных служащих, для регистрации двух земельных участков, на оформление технического паспорта на объект водоснабжения,оплата командировочных расходов по переподготовке государственных служащих
722,8
по составлению землеустроительных проектов, установлению (вынос) границ в натуру земельных участков и изготовлению индификационных документов по оформлению зем. Участка мини футбольного поля 0,6000 га. По оформлению земельного участка линии электропередач 55 к.м.
390
Аппарат акима Беловодского сельского округа Жаксынского района
16826,4
на содержание аппарата акима: оплата труда технического персонала, взносы работодателей по техническому персоналу
1142,1
на изготовление, доставку монтаж конструкции для детской игровой площадки в с.Кайракты
2148,4
на оплату труда государственных служащих в связи с увеличением
5580,4
на изготовление, доставку монтаж конструкции для детской игровой площадки в с.Перекатное
1104,0
на изготовление ограждений для детской плащадки в селе Кайракты, с.Перекатное
1260,8
услуги по содержанию водопроводных сетей (электроэнергия)
588,8
на средний ремонт водопропускного сооружения по ул.Парковая в селе Кайракты
1242,7
оплата труда государственных служащих
1100
По повышению на курсы переподготовки глав. Спец
207
Командировки и служ. Разъезды внутри страны
452,2
Вывоз стихийных свалок в Беловодском сельском оруге
2000
Аппарат акима Ишимского сельского округа Жаксынского района
12113,9
на содержание аппарата акима: оплата труда технического персонала, взносы работодателей по техническому персоналу
104
услуги по установке видеонаблюдения в улице Баубек батыра в селе Ишимское
1184,2
на оплату труда государственных служащих в связи с увеличением
5217,7
устройство детской площадки в селе Монастырка Ишимского с/округа
1970
услуги по содержанию водопроводных сетей (электроэнергия)
3031,8
на текущий ремонт моста между селами Ишимское, Казахстан

7043,5
өсуіне байланысты мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
3155,0
штаттан тыс қызметкерлердің еңбегіне ақы төлеуге
812,4
әкімдік ғимараты үшін құрылыс материалдары мен есіктер сатып алу
1024,5
Қызметтік автокөлік үшін қосалқы бөлшектер сатып алу
360
су құбыры желілерін күтіп ұстау жөніндегі қызметтер (электр энергиясы)
1691,6
Жақсы ауданының Белағаш ауылы әкімінің аппараты
8182
өсуіне байланысты мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
3611,4
бейнекамераларға техникалық қызмет көрсету бойынша қызметтер
427,1
су құбыры желілерін күтіп ұстау жөніндегі қызметтер (электр энергиясы)
3030,7
мемлекеттік қызметшілерді қайта даярлауға, екі жер учаскесін тіркеу үшін, сумен жабдықтау объектісінің техникалық паспортын ресімдеуге, мемлекеттік қызметшілерді қайта даярлау бойынша іссапар шығыстарын төлеуге
722,8
жерге орналастыру жобаларын жасау, жер учаскелерінің табиғатына шекараларды белгілеу (шығару) және жерді ресімдеу бойынша индификациялық құжаттарды дайындау бойынша. Шағын футбол алаңының учаскесі 0,6000 га. электр беру желісінің жер учаскесін ресімдеу бойынша 55 к. М.
390
Жақсы ауданының Беловод ауылдық округі әкімінің аппараты
16826,4
әкім аппаратын ұстауға: техникалық персоналдың еңбегіне ақы төлеу, техникалық персонал бойынша жұмыс берушілердің жарналары
1142,1
Қайрақты а. балалар ойын алаңына арналған конструкцияларды дайындауға, жеткізуге
2148,4
өсуіне байланысты мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
5580,4
Перекатное а. балалар ойын алаңына арналған конструкцияларды дайындауға, жеткізуге
1104,0
Перекатное а., Қайрақты ауылында балалар алаңы үшін қоршаулар жасауға
1260,8
су құбыры желілерін күтіп ұстау жөніндегі қызметтер (электр энергиясы)
588,8
Қайрақты ауылы Парковая көшесіндегі су өткізу құрылысын жөндеуге
1242,7
мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеу
1100
Тарауларды қайта даярлау курстарына жоғарылату бойынша. Арнайы
207
Іссапарлар және қызмет көрсету. Ел ішіндегі саяхаттар
452,2
Беловодск ауылдық оругындағы стихиялық полигондарды шығару
2000
Жақсы ауданының Ешім ауылдық округі әкімінің аппараты
12113,9
әкім аппаратын ұстауға: техникалық персоналдың еңбегіне ақы төлеу, техникалық персонал бойынша жұмыс берушілердің жарналары
104
Ешім ауылы Баубек батыр көшесіне бейнебақылау орнату бойынша қызметтер
1184,2
өсуіне байланысты мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
5217,7
Ешім ауылдық округінің Монастырка ауылында балалар алаңын орнату
1970
су құбыры желілерін күтіп ұстау жөніндегі қызметтер (электр энергиясы)
3031,8
Ешім мен Қазақстан ауылдары арасындағы көпірді ағымдағы жөндеуге

400
Переподготовка акима сельского округа
206,2
Аппарат акима Калининского сельского округа Жаксынского района
12231,1
услуги по вывозу и уборке снега
245,5
на оплату труда государственных служащих в связи с увеличением
5914,6
устройство детской площадки в селе Моховое Калининского с/округа
2500
услуги по содержанию водопроводных сетей (электроэнергия)
441
Оплата комунальных услуг
130
На уборку и вывоза мусора
3000
Аппарат акима Тарасовского сельского округа Жаксынского района
5215,7
для приобретения запасных частей служебного автотранспорта
37,9
услуги по ремонту служебного автотранспорта
120,7
услуги по вывозу и уборке снега
500
на установку видеокамер в селе Тарасовка
979,2
устройство детской игровой площадки в селе Казахское Тарасовского с/округа
1182,1
услуги по содержанию водопроводных сетей (электроэнергия)
180,0
на оплату труда государственных служащих в связи с увеличением
1678,1
на установку (вынос ) границ в натуру земельных учатсков и изготовление идентификационных документов по оформлению земельных участков машдвора 0,080 га в с.Тарасовка
310
Обучение и сертификация по проектному менеджменту;
83,7
командировочные рас.гос.служащих;
144
Аппарат акима села Терсакан Жаксынского района
8738,5
на оформление документов на недвижимость
800
на оплату труда государственных служащих в связи с увеличением
4219,2
на оплату труда внештатных работников
2135
на услуги по вывозу и сбору неоспасных отходов
1074,3
на изготовление сметной документации-, на изготовление идентификационных дкументов по формлению земльных участков
410
на изготовление баннеров
100
Аппарат акима села Киевское Жаксынского района
6973,9
на оплату труда государственных служащих в связи с увеличением
3077,6
услуги по содержанию водопроводных сетей (электроэнергия)
1118,6
на установку видеокамер, на текущий ремонт уличного освещения ул.Мира в с.Киевское
2014
Переподготовка государственного служащего (3-х недельные курсы акима села)
206,2
командировочные расходы
557,5
Аппарат акима села Новокиенка Жаксынского района
6683,4
на изготовление и выдачу документов на земельный участок для ГУ "Аппарат акима села Новокинека" улица Октябрьская 44 кв.2
130
для демонтажа не функционирующих 42 колодцев водопроводной системы в селе Новокиенка
1592,5
услуги по содержанию водопроводных сетей (электроэнергия)
1979
на оплату труда государственных служащих в связи с увеличением
1658
на выполнение работ по составлению землеустроительных проектов, установлению (вынос) границв натуру земельных участков и изготовлению индентификационных документов по оформлению земельного участка (водонапорная башня), насосная станция 2-го подъема (здание кирпичной кладки), на проведение технической инвентаризации и технического обследования на жилой дом с.Новокиенка ул.Октябрьская д 44 кв.2

400
Ауылдық округ әкімінің қайта даярлауы
206,2
Жақсы ауданының Калинин ауылдық округі әкімінің аппараты
12231,1
қарды шығару және жинау бойынша қызметтер
245,5
өсуіне байланысты мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
5914,6
Калинин ауылдық округінің Моховое ауылында балалар алаңын орнату
2500
су құбыры желілерін күтіп ұстау жөніндегі қызметтер (электр энергиясы)
441
Коммуналдық қызметтерге ақы төлеу
130
Қоқысты жинауға және шығаруға
3000
Жақсы ауданының Тарасов ауылдық округі әкімінің аппараты
5215,7
қызметтік автокөліктің қосалқы бөлшектерін сатып алу үшін
37,9
қызметтік автокөлікті жөндеу бойынша қызметтер
120,7
қарды шығару және жинау бойынша қызметтер
500
Тарасовка ауылында бейнекамералар орнатуға
979,2
Тарасов ауылдық округінің Қазақ ауылында балалар ойын алаңын салу
1182,1
су құбыры желілерін күтіп ұстау жөніндегі қызметтер (электр энергиясы)
180,0
өсуіне байланысты мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
1678,1
Тарасовка а. 0,080 га Машдвор жер учаскелерін ресімдеу бойынша сәйкестендіру құжаттарын дайындауға және жер учаскелерінің нақтылы шекарасын орнатуға (шығаруға)
310
Жобалық менеджмент бойынша оқыту және сертификаттау
83,7
іссапар жарысы.мемлекеттік қызметшілер
144
Жақсы ауданының Терісаққан ауылы әкімінің аппараты
8738,5
жылжымайтын мүлікке құжаттарды ресімдеуге
800
өсуіне байланысты мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
4219,2
штаттан тыс қызметкерлердің еңбегіне ақы төлеуге
2135
қауіпті емес қалдықтарды шығару және жинау жөніндегі қызметтерге
1074,3
сметалық құжаттаманы дайындауға-жер учаскелерін ресімдеу бойынша сәйкестендіру құжаттарын дайындауға
410
баннерлер дайындауға
100
Жақсы ауданының Киев ауылы әкімінің аппараты
6973,9
өсуіне байланысты мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
3077,6
су құбыры желілерін күтіп ұстау жөніндегі қызметтер (электр энергиясы)
1118,6
Киев а. Мир көшесін жарықтандыруды ағымдағы жөндеуге, бейнебақылау камералар орнатуға
2014
Мемлекеттік қызметшіні қайта даярлау (ауыл әкімінің 3 апталық курсы)
206,2
іссапар шығындары
557,5
Жақсы ауданының Новокиенка ауылы әкімінің аппараты
6683,4
"Новокинека ауылы әкімінің аппараты" ММ үшін жер учаскесіне құжаттарды дайындауға және беруге Октябрьская көшесі 44, 2 пәтер
130
Новокиенка ауылында жұмыс істемейтін 42 су құбыры жүйесінің құдықтарын демонтаждау үшін
1592,5
су құбыры желілерін күтіп ұстау жөніндегі қызметтер (электр энергиясы)
1979
өсуіне байланысты мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
1658
жерге орналастыру жобаларын жасау, жер учаскелерінің заттай шекараларын белгілеу (шығару) және жер учаскесін ресімдеу бойынша сәйкестендіру құжаттарын дайындау (су тегеурінді мұнара), 2-көтермелі сорғы станциясы (кірпіш қалау ғимараты), Новокиенка ауылы, Октябрьская көшесі, 44 үй, 2 пәтер тұрғын үйіне техникалық түгендеу және техникалық тексеру жүргізу бойынша жұмыстарды орындауға

263,9
Вывоза мусора в с. Новокиенка
1060
Аппарат акима села Подгорное Жаксынского района
7590,2
на оплату труда государственных служащих в связи с увеличением
2244,8
на переподготовку и повышение квалификации государственных служащих
206,6
командировочные расходы в связи с обучением акима села
447,2
на изготовление земельно-кадастрового плана на земельный участок в черте населенного пункта, установление (вынос) границ в натуру земельных участков по установлению линии электропередач для освещения
250
услуги по содержанию водопроводных сетей (электроэнергия)
1321
на изготовление сметной документации на улицы Мира, Школьная, Советская, Набережная, въезд в село Подгорное
150
Оплата труда государственных служащих
2392
Переподготовка гос. служащего
206,1
Командировки и служ. Разъезды внутри страны
122,5
Оплата электроэнергии уличного освещения
250
Аппарат акима села Чапаевское Жаксынского района
5457,3
на оформление земельного участка под строительство уличного освещения в с.Чапаевское
535,7
на оплату труда государственных служащих в связи с увеличением
1512,1
услуги по содержанию водопроводных сетей (электроэнергия)
1909,5
вывоз мусора
1500
Аппарат акима Кызылсайского сельского округа Жаксынского района
9571,2
приобретение мусорных контейнеров
356,6
на оплату труда государственных служащих в связи с увеличением
2104,5
услуги по содержанию водопроводных сетей (электроэнергия)
970,6
на изготовление, доставку, монтаж конструкции для десткй площадки в с.Баягиз
2028,5
Оплата труда
811
Приобретение запасных частей зимней резины для служебной автомашины
300
Вывоз ТБО с территории Кызылсайского сельского округа
3000

263,9
Вывоза мусора в с. Новокиенка
1060
Жақсы ауданының Подгорное ауылы әкімінің аппараты
7590,2
өсуіне байланысты мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
2244,8
мемлекеттік қызметшілерді қайта даярлауға және олардың біліктілігін арттыруға
206,6
ауыл әкімінің оқуына байланысты іссапар шығыстары
447,2
елді мекен шегінде жер учаскесіне жер-кадастр жоспарын дайындауға, жарықтандыру үшін электр беру желісін орнату бойынша жер учаскелерінің нақтылы шекарасын белгілеуге (шығаруға)
250
су құбыры желілерін күтіп ұстау жөніндегі қызметтер (электр энергиясы)
1321
Мир, Школьная, Советская, Набережная көшелеріне, Подгорное ауылына кіре беріске сметалық құжаттаманы дайындауға
150
Оплата труда государственных служащих
2392
Переподготовка гос. служащего
206,1
Командировки и служ. Разъезды внутри страны
122,5
Оплата электроэнергии уличного освещения
250
Жақсы ауданының Чапаев ауылы әкімінің аппараты
5457,3
Чапаев а. көше жарығын салуға жер учаскесін ресімдеуге
535,7
өсуіне байланысты мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
1512,1
су құбыры желілерін күтіп ұстау жөніндегі қызметтер (электр энергиясы)
1909,5
вывоз мусора
1500
Жақсы ауданының Қызылсай ауылдық округі әкімінің аппараты
9571,2
қоқыс контейнерлерін сатып алу
356,6
өсуіне байланысты мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
2104,5
су құбыры желілерін күтіп ұстау жөніндегі қызметтер (электр энергиясы)
970,6
Баягиз ауылындағы балалар алаңына арналған конструкцияларды дайындауға, жеткізуге, монтаждауға
2028,5
Оплата труда
811
Приобретение запасных частей зимней резины для служебной автомашины
300
Вывоз ТБО с территории Кызылсайского сельского округа
3000