О внесении изменений в решение Коргалжынского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 6/16 "О бюджете Коргалжынского сельского округа Коргалжынского района на 2022-2024 годы"
Решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 20 октября 2022 года № 1/24
Коргалжынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Коргалжынского районного маслихата "О бюджете Коргалжынского сельского округа Коргалжынского района на 2022-2024 годы" от 27 декабря 2021 года № 6/16 следующие изменения:
решение изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Коргалжынского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы –235 688,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11 315,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 238,9 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 223 134,9 тысяч тенге;
2) затраты – 241 055,9 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-5 367,0) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 367,0 тысяч тенге.";

Қорғалжын аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 6/16 "2022-2024 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Қорғалжын ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2022 жылғы 20 қазандағы № 1/24 шешімі
Қорғалжын аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қорғалжын аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Қорғалжын ауылдық округінің бюджеті туралы" 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 6/16 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Қорғалжын ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 235 688,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 11 315,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 238,9 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 223 134,9 мың теңге;
2) шығындар – 241 055,9 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – ( -5 367,0) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 367,0 мың теңге.";

1 525,0
На разработку проектно-сметной документации и ремонт автомобильных дорог
175 583,9
Средний ремонт улично-дорожной сети села Коргалжын Коргалжынского района (улица Шохмет Аубакирова)
75 583,9
Средний ремонт улично-дорожной сети села Коргалжын Коргалжынского района (улица Абая Кунанбаева, Мадин Рахымжана)
100 000,0

1 525,0
Жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеуге және автомобиль жолдарын жөндеуге
175 583,9
Қорғалжын ауданы Қорғалжын ауылының көше- жол желісін орташа жөндеу (Шохмет Әубәкіров көшесі)
75 583,9
Қорғалжын ауданы Қорғалжын ауылының көше- жол желісін орташа жөндеу (Абай Құнанбаев, Мадин Рахымжан көшелері)
100 000,0