О внесении изменений в решение Сандыктауского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 13/2/1 "Об утверждении бюджета Балкашинского сельского округа Сандыктауского района на 2022-2024 годы"
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 16 марта 2022 года № 15/2
Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сандыктауского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 13/2/1 "Об утверждении бюджета Балкашинского сельского округа Сандыктауского района на 2022-2024 годы", следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Балкашинского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 160 148,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 33 349,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 746,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –122 053,0 тысячи тенге;
2) затраты – 166 394,1 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;

Сандықтау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 13/2/1 "Сандықтау ауданының Балкашин ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 16 наурыздағы № 15/2 шешімі
Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сандықтау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 13/2/1 "Сандықтау ауданының Балкашин ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Балкашин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 және 4-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 160 148,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 33 349,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 746,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 122 053,0 мың теңге;
2) шығындар – 166 394,1 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде;