О внесении изменений в решение Сандыктауского районного маслихата от 27 января 2021 года № 13/2/8 "Об утверждении бюджета Каменского сельского округа Сандыктауского района на 2020-2022 годы"
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 16 марта 2022 года № 15/9
Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сандыктауского районного маслихата "Об утверждении бюджета Каменского сельского округа Сандыктауского района на 2020-2022 годы" от 27 декабря 2021 года № 13/2/8, следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Каменского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 24 597,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12 015,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 718,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10 864,0 тысяч тенге;
2) затраты – 24 874,6 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -277,6 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 277,6 тысяч тенге."
приложения 1, 4 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

Сандықтау аудандық маслихатының 2021 жылғы 27 қаңтардағы № 13/2/8 "Сандықтау ауданы Каменск ауылдық округінің 2022-2024 ауылының 2022-2022 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 16 наурыздағы № 15/9 шешімі
Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сандықтау аудандық мәслихатының Каменск ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы "Сандықтау ауданы Каменск ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 27 желтоқсандығы № 13/2/8 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. Каменск ауылдық округінің 2022-2024 жылдарғы арналған бюджеті, тиісінше 1,2,3 және 4- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24 597,0 мың тенге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 12 015,0 мың тенге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың тенге;
негізгі капиталдарды сатудан түсімдер – 1 718,0 мың тенге;
трансферттік түсімдер – 10 864,0 мың тенге;
2) шығындар – 24 874,6 мың теңге
3) қаржы активтерімен операциялардан сальдо – 0,0 мың тенге;
4) бюджет дефициті (профицит) – - 277,6 мың тенге;
5) бюджет дефицитін қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 277,6 мың тенге".
жоғарыда көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.