О бюджетах сельских округов и села Мадениет Сандыктауского района на 2023-2025 годы
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 27 декабря 2022 года № 27/2.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Балкашинского сельского округа на 2023-2025 годы, согласно приложениям 1, 1-1 и 1-2 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 522 373,9 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 56 571,0 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 995,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 420,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 463 387,9 тысяч тенге;
2) затраты – 525 667,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование- 0,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты- 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3 293,7 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 293,7 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 29.11.2023 № 7/2 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Учесть, что в бюджете Балкашинского сельского округа на 2023 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 25 867,0 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет Баракпайского сельского округа на 2023-2025 годы, согласно приложениям 2, 2-1 и 2-2 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 23 854,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 929,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 20 925,0 тысяч тенге;
2) затраты – 24 052,9 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование- 0,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты- 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -198,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 198,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 29.11.2023 № 7/2 (вводится в действие с 01.01.2023).
4. Учесть, что в бюджете Баракпайского сельского округа на 2023 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 19 227,0 тысяч тенге.

2023-2025 жылдарға арналған Сандықтау ауданы ауылдық округтерінің және Мәдениет ауылының бюджеттері туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 27/2 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабының 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес, Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2023–2025 жылдарға арналған Балкашин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 1-1 және 1-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 522 373,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 56 571,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 995,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 420,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 463 387,9 мың теңге;
2) шығындар – 525 667,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 293,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 293,7 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 29.11.2023 № 7/2 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2023 жылға арналған Балкашин ауылдық округінің бюджетінде аудан бюджетінен берілген субвенция көлемі 25 867,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
3. 2023–2025 жылдарға арналған Барақпай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 2, 2-1 және 2-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 23 854,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 929,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 20 925,0 мың теңге;
2) шығындар – 24 052,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -198,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 198,9 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 29.11.2023 № 7/2 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. 2023 жылға арналған Барақпай ауылдық округінің бюджетінде аудан бюджетінен берілген субвенция көлемі 19 227,0мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.

5. Утвердить бюджет Белгородского сельского округа на 2023-2025 годы, согласно приложениям 3, 3-1 и 3-2 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 30 602,1 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 893,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 27 709,1 тысяч тенге;
2) затраты – 36 159,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование- 0,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты- 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 5 557,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 557,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 29.11.2023 № 7/2 (вводится в действие с 01.01.2023).
6. Учесть, что в бюджете Белгородского сельского округа на 2023 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 23 878,0 тысяч тенге.
7. Утвердить бюджет Берликского сельского округа на 2023-2025 годы, согласно приложениям 4, 4-1 и 4-2 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 27 658,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 091,0 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 21 567,0 тысяч тенге;
2) затраты – 28 032,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование- 0,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты- 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -374,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 374,3 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 29.11.2023 № 7/2 (вводится в действие с 01.01.2023).
8. Учесть, что в бюджете Берликского сельского округа на 2023 год 19 587,0 тысяч тенге.
9. Утвердить бюджет Васильевского сельского округа на 2023-2025 годы, согласно приложениям 5, 5-1 и 5-2 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 28 305,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 425,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 22 880,0 тысяч тенге;
2) затраты – 28 824,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование- 0,0 тысяч тенге;

5. 2023–2025 жылдарға арналған Белгород ауылдық округінің бюджеті тиісінше 3, 3-1 және 3-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30 602,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 893,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 27 709,1 мың теңге;
2) шығындар – 36 159,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5 557,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 557,3 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 29.11.2023 № 7/2 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. 2023 жылға арналған Белгород ауылдық округінің бюджетінде аудан бюджетінен берілген субвенция көлемі 23 878,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
7. 2023–2025 жылдарға арналған Бірлік ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 4-1 және 4-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 27 658,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 091,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 21 567,0 мың теңге;
2) шығындар – 28 032,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -374,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 374,3 мың теңге.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 29.11.2023 № 7/2 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. 2023 жылға арналған Бірлік ауылдық округінің бюджетінде аудан бюджетінен берілген субвенция көлемі 19 587,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
9. 2023–2025 жылдарға арналған Васильев ауылдық округінің бюджеті тиісінше 5, 5-1 және 5-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 28 305,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 425,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 22 880,0 мың теңге;
2) шығындар – 28 824,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:

бюджетные кредиты- 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -518,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 518,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 - в редакции решения Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 29.11.2023 № 7/2 (вводится в действие с 01.01.2023).
10. Учесть, что в бюджете Васильевского сельского округа на 2023 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 20 723,0 тысячи тенге.
11. Утвердить бюджет Веселовского сельского округа на 2023-2025 годы, согласно приложениям 6, 6-1 и 6-2 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 27 835,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 831,0 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4 585,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 20 419,0 тысяч тенге;
2) затраты – 28 154,6 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование- 0,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты- 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -319,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 319,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 - в редакции решения Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 29.11.2023 № 7/2 (вводится в действие с 01.01.2023).
12. Учесть, что в бюджете Веселовского сельского округа на 2023 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 18 463,0 тысячи тенге.
13. Утвердить бюджет Жамбыльского сельского округа на 2023-2025 годы, согласно приложениям 7, 7-1 и 7-2 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 55 866,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 838,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 462,9 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 526,7 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 50 038,0 тысяч тенге;
2) затраты – 56 030,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование- 0,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты- 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -164,5 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 164,5 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 13 - в редакции решения Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 29.11.2023 № 7/2 (вводится в действие с 01.01.2023).
14. Учесть, что в бюджете Жамбыльского сельского округа на 2023 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 21 639,0 тысяч тенге.

бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -518,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 518,5 мың теңге.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 29.11.2023 № 7/2 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
10. 2023 жылға арналған Васильев ауылдық округінің бюджетінде аудан бюджетінен берілген субвенция көлемі 20 723,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
11. 2023–2025 жылдарға арналған Веселов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 6, 6-1 және 6-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 27 835,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 831,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 585,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 20 419,0 мың теңге;
2) шығындар – 28 154,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -319,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 319,6 мың теңге.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 29.11.2023 № 7/2 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
12. 2023 жылға арналған Веселов ауылдық округінің бюджетінде аудан бюджетінен берілген субвенция көлемі 18 463,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
13. 2023–2025 жылдарға арналған Жамбыл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 7-1 және 7-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 55 866,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 838,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 462,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 526,7 мың теңге;
трансферттер түсімі – 50 038,0 мың теңге;
2) шығындар – 56 030,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -164,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 164,5 мың теңге.
Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 29.11.2023 № 7/2 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
14. 2023 жылға арналған Жамбыл ауылдық округінің бюджетінде аудан бюджетінен берілген субвенция көлемі 21 639,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.

15. Утвердить бюджет Каменского сельского округа на 2023-2025 годы, согласно приложениям 8, 8-1 и 8-2 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 38 251,6 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 616,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 157,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 104,7 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 30 373,1 тысячи тенге;
2) затраты – 38 500,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование- 0,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты- 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -248,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 248,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 15 - в редакции решения Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 29.11.2023 № 7/2 (вводится в действие с 01.01.2023).
16. Учесть, что в бюджете Каменского сельского округа на 2023 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 24 503,0 тысячи тенге.
17. Утвердить бюджет Лесного сельского округа на 2023-2025 годы, согласно приложениям 9, 9-1 и 9-2 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 108 183,3 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 527,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 60,2 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 102 595,8 тысяч тенге;
2) затраты – 113 056,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование- 0,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты- 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4 873,5 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 873,5 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 17 - в редакции решения Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 29.11.2023 № 7/2 (вводится в действие с 01.01.2023).
18. Учесть, что в бюджете Лесного сельского округа на 2023 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 21 052,0 тысячи тенге.
19. Утвердить бюджет села Мадениет на 2023-2025 годы, согласно приложениям 10, 10-1 и 10-2 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 26 152,2 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 576,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 23 576,0 тысяч тенге;
2) затраты – 26 254,5 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование- 0,0 тысяч тенге;

15. 2023–2025 жылдарға арналған Каменск ауылдық округінің бюджеті тиісінше 8, 8-1 және 8-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 38 251,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 616,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 157,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 104,7 мың теңге;
трансферттер түсімі – 30 373,1 мың теңге;
2) шығындар – 38 500,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -248,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 248,4 мың теңге.
Ескерту. 15-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 29.11.2023 № 7/2 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
16. 2023 жылға арналған Каменск ауылдық округінің бюджетінде аудан бюджетінен берілген субвенция көлемі 24 503,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
17. 2023–2025 жылдарға арналған Лесной ауылдық округінің бюджеті тиісінше 9, 9-1 және 9-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 108 183,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 527,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 60,2 мың теңге;
трансферттер түсімі – 102 595,8 мың теңге;
2) шығындар – 113 056,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -4 873,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 873,5 мың теңге.
Ескерту. 17-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 29.11.2023 № 7/2 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
18. 2023 жылға арналған Лесной ауылдық округінің бюджетінде аудан бюджетінен берілген субвенция көлемі 21 052,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
19. 2023–2025 жылдарға арналған Мәдениет ауылының бюджеті тиісінше 10, 10-1 және 10-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 26 152,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 576,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 23 576,0 мың теңге;
2) шығындар – 26 254,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:

бюджетные кредиты- 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -102,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 102,3 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 19 - в редакции решения Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 29.11.2023 № 7/2 (вводится в действие с 01.01.2023).
20. Учесть, что в бюджете села Мадениет на 2023 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 20 852,0 тысячи тенге.
21. Утвердить бюджет Максимовского сельского округа на 2023-2025 годы, согласно приложениям 11, 11-1 и 11-2 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 32 820,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 288,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 479,2 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 26 053,0 тысячи тенге;
2) затраты – 33 669,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование- 0,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты- 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -848,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 848,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 21 - в редакции решения Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 29.11.2023 № 7/2 (вводится в действие с 01.01.2023).
22. Учесть, что в бюджете Максимовского сельского округа на 2023 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 23 534,0 тысячи тенге.
23. Утвердить бюджет Новоникольского сельского округа на 2023-2025 годы, согласно приложениям 12, 12-1 и 12-2 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 30 508,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 724,3 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 26 783,8 тысячи тенге;
2) затраты – 30 779,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование- 0,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты- 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -271,3 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 271,3 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 23 - в редакции решения Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 29.11.2023 № 7/2 (вводится в действие с 01.01.2023).
24. Учесть, что в бюджете Новоникольского сельского округа на 2023 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 22 524,0 тысячи тенге.

бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -102,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 102,3 мың теңге.
Ескерту. 19-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 29.11.2023 № 7/2 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
20. 2023 жылға арналған Мәдениет ауылының бюджетінде аудан бюджетінен берілген субвенция көлемі 20 852,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
21. 2023–2025 жылдарға арналған Максимов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 11, 11-1 және 11-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 32 820,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 288,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 479,2 мың теңге;
трансферттер түсімі – 26 053,0 мың теңге;
2) шығындар – 33 669,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -848,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 848,6 мың теңге.
Ескерту. 21-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 29.11.2023 № 7/2 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
22. 2023 жылға арналған Максимов ауылдық округінің бюджетінде аудан бюджетінен берілген субвенция көлемі 23 534,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
23. 2023–2024 жылдарға арналған Новоникольск ауылдық округінің бюджеті тиісінше 12, 12-1 және 12-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30 508,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 724,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 26 783,3 мың теңге;
2) шығындар – 30 779,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -271,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 271,3 мың теңге.
Ескерту. 23-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 29.11.2023 № 7/2 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
24. 2023 жылға арналған Новоникольск ауылдық округінің бюджетінде аудан бюджетінен берілген субвенция көлемі 22 524,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.

25. Утвердить бюджет Сандыктауского сельского округа на 2023-2025 годы, согласно приложениям 13, 13-1 и 13-2 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 35 099,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 901,5 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 69,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 805,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 27 323,2 тысячи тенге;
2) затраты – 35 453,8 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование- 0,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты- 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -354,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 354,2 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 25 - в редакции решения Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 29.11.2023 № 7/2 (вводится в действие с 01.01.2023).
26. Учесть, что в бюджете Сандыктауского сельского округа на 2023 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 22 966,0 тысяч тенге.
27. Утвердить бюджет Широковского сельского округа на 2023-2025 годы, согласно приложениям 14, 14-1 и 14-2 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 31 214,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 868,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 29 346,2 тысяч тенге;
2) затраты – 31 454,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование- 0,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты- 0,0 тысяч тенге;

25. 2023–2025 жылдарға арналған Сандықтау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 13-1 және 13-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 35 099,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 901,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 69,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 805,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 27 323,2 мың теңге;
2) шығындар – 35 453,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -354,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 354,2 мың теңге.
Ескерту. 25-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 29.11.2023 № 7/2 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
26. 2023 жылға арналған Сандықтау ауылдық округінің бюджетінде аудан бюджетінен берілген субвенция көлемі 22 966,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
27. 2023–2025 жылдарға арналған Широков ауылдық округінің бюджеті тиісінше 14, 14-1 және 14-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 31 214,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 868,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 29 346,2 мың теңге;
2) шығындар – 31 454,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -239,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 239,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 27 - в редакции решения Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 29.11.2023 № 7/2 (вводится в действие с 01.01.2023).
28. Учесть, что в бюджете Широковского сельского округа на 2023 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 25 019,0 тысяч тенге.

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -239,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 239,8 мың теңге.
Ескерту. 27-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 29.11.2023 № 7/2 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
28. 2023 жылға арналған Широков ауылдық округінің бюджетінде аудан бюджетінен берілген субвенция көлемі 25 019,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.

29. Учесть, что в бюджете сельских округов и села Мадениет на 2023 год предусмотрены целевые трансферты, согласно приложения 15 к настоящему решению.
30. 10. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель сессии, секретарь районного маслихата Г.Кадырова
Приложение 1 к решению
Сандыктауского районного
маслихата о 27 декабря
2022 года № 27/2
Бюджет Балкашинского сельского округа на 2023 год

29. 2023 жылға арналған ауылдық округтер мен Мәдениет ауылының бюджетінде осы шешімнің 15-қосымшасына сәйкес нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
30. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы, аудандық мәслихатының хатшысы Г.Қадырова
Сандықтау аудандық
мәслихатының
2022 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 27/2 шешіміне
1-қосымша
2023 жылға арналған Балкашин ауылдық округінің бюджеті

2 084,7
Баракпайский сельский округ, в том числе:
1 698,0
на текущее содержание аппарата
1 698,0
Белгородский сельский округ, в том числе:
3 831,1
на текущее содержание аппарата
2 107,0
на повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
1 724,1
Берликский сельский округ, в том числе:
1 980,0
на текущее содержание аппарата
1 980,0
Васильевский сельский округ, в том числе:
2 157,0
на текущее содержание аппарата
2 157,0
Веселовский сельский округ, в том числе:
1 956,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих
1 956,0
Жамбыльский сельский округ, в том числе:
3 535,0
на текущее содержание аппарата
2 118,0
на повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
1 417,0
Каменский сельский округ, в том числе:
5 870,1
на текущее содержание аппарата
2 041,0
на повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
3 829,1
Лесной сельский округ, в том числе:
2 722,6
на текущее содержание аппарата
2 722,6
Максимовский сельский округ, в том числе:
2 519,0
на текущее содержание аппарата
2 519,0
село Мадениет, в том числе:
2 724,0
на текущее содержание аппарата
2 724,0
Новоникольский сельский округ, в том числе:
4 259,8
на текущее содержание аппарата
2 910,4
на повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
443,0
на адаптацию здания для маломобильных групп населения
906,4
Сандыктауский сельский округ, в том числе:
4 357,2
на текущее содержание аппарата
2 631,0
на повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
926,2
на адаптацию здания для маломобильных групп населения
800,0
Широковский сельский округ, в том числе:
4 327,2
на текущее содержание аппарата
2 403,2
на повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения

2 084,7
Барақпай ауылдық округі, оның ішінде:
1 698,0
аппаратты ағымдағы ұстауға
1 698,0
Белгород ауылдық округі, оның ішінде:
3 831,1
аппаратты ағымдағы ұстауға
2 107,0
Стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелер, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдары, халықты жұмыспен қамту орталықтары мемлекеттік ұйымдары қызметкерлерінің жалақысын арттыруға
1 724,1
Бірлік ауылдық округі, оның ішінде:
1 980,0
аппаратты ағымдағы ұстауға
1 980,0
Васильев ауылдық округі, оның ішінде:
2 157,0
аппаратты ағымдағы ұстауға
2 157,0
Веселов ауылдық округі, оның ішінде:
1 956,0
аппаратты ағымдағы ұстауға
1 956,0
Жамбыл ауылдық округі, оның ішінде:
3 535,0
аппаратты ағымдағы ұстауға
2 118,0
Стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелер, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдары, халықты жұмыспен қамту орталықтары мемлекеттік ұйымдары қызметкерлерінің жалақысын арттыруға
1 417,0
Каменск ауылдық округі, оның ішінде:
5 870,1
аппаратты ағымдағы ұстауға
2 041,0
Стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелер, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдары, халықты жұмыспен қамту орталықтары мемлекеттік ұйымдары қызметкерлерінің жалақысын арттыруға
3 829,1
Лесной ауылдық округі, оның ішінде:
2 722,6
аппаратты ағымдағы ұстауға
2 722,6
Мәдениет ауылы, оның ішінде:
2 724,0
аппаратты ағымдағы ұстауға
2 724,0
Максимов ауылдық округі, оның ішінде:
2 519,0
аппаратты ағымдағы ұстауға
2 519,0
Новоникольск ауылдық округі, оның ішінде:
4 259,8
аппаратты ағымдағы ұстауға
2 910,4
Стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелер, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдары, халықты жұмыспен қамту орталықтары мемлекеттік ұйымдары қызметкерлерінің жалақысын арттыруға
443,0
халықтың мобильділігі төмен топтары үшін ғимаратты бейімдеуге
906,4
Сандықтау ауылдық округі, оның ішінде:
4 357,2
аппаратты ағымдағы ұстауға
2 631,0
Стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелер, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдары, халықты жұмыспен қамту орталықтары мемлекеттік ұйымдары қызметкерлерінің жалақысын арттыруға
926,2
Халықтың мобильділігі төмен топтары үшін ғимаратты бейімдеуге
800,0
Широков ауылдық округі, оның ішінде:
4 327,2
аппаратты ағымдағы ұстауға
2 403,2
Стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелер, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдары, халықты жұмыспен қамту орталықтары мемлекеттік ұйымдары қызметкерлерінің жалақысын арттыруға