О внесении изменений в решение Сандыктауского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 13/2/3 "Об утверждении бюджета Белгородского сельского округа Сандыктауского района на 2022-2024 годы"
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 26 июля 2022 года № 22/1/3
Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сандыктауского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 13/2/3 "Об утверждении бюджета Белгородского сельского округа Сандыктауского района на 2022-2024 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Белгородского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 22 831,0 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 999,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 20 832,0 тысячи тенге;
2) затраты – 23 007, 3 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 176, 3 тысяч тенге;

Сандықтау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 13/2/3 "Сандықтау ауданының Белгород ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 шілдедегі № 22/1/3 шешімі
Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сандықтау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 13/2/3 "Сандықтау ауданының Белгород ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Белгород ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 және 4-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін
1) кірістер – 22 831,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 999,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 20 832,0 мың теңге;
2)шығындар – 23 007,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге оның ішінде;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -176,3 мың теңге;