О внесении изменений в решение Сандыктауского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 13/2/1 "Об утверждении бюджета Балкашинского сельского округа Сандыктауского района на 2022-2024 годы"
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 8 ноября 2022 года № 25/4/1
Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сандыктауского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 13/2/1 "Об утверждении бюджета Балкашинского сельского округа Сандыктауского района на 2022-2024 годы", следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Балкашинского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 223 239,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 60 217,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 746,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 163,1 тысяч тенге;
поступления трансфертов –161 113,1 тысячи тенге;
2) затраты – 229 485,8 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;

Сандықтау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 13/2/1 "Сандықтау ауданының Балкашин ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 8 қарашадағы № 25/4/1 шешімі
Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сандықтау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 13/2/1 "Сандықтау ауданының Балкашин ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Балкашин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 және 4-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін
1) кірістер – 223 239,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 60 217,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 746,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 163,1 мың теңге;
трансферттер түсімі – 161 113,1 мың теңге;
2) шығындар – 229 485,8 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде;

133 324,8
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих
86,0
На средний ремонт с асфальтобетонным покрытием внутри-поселковых дорог в селе Балкашино
81 648,0
На средний ремонт улично- дорожной сети Балкашинского сельского округа
29 392,4
На средний ремонт тротуаров в селе Балкашино
22 198,4
За счет средств из районного бюджета , в том числе:
5 723,3
на текущее содержание аппарата
5 723,3

133 324,8
Мемлекеттік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
86,0
Балкашин ауылындағы кентішілік жолдарды асфальтбетон жабынымен орташа жөндеуге
81 648,0
Балқашин ауылдық округінің көше-жол желісін орташа жөндеуге
29 392,4
Балкашин ауылындағы тротуарларды орташа жөндеуге
22 198,4
Аудандық бюджет қаражатын есептеу, оның ішінде:
5 723,3
мемлекеттік қызметшілердің жалақысына
5 723,3