О внесении изменений в решение Сандыктаускогорайонного маслихата от 27 декабря 2021 года № 13/2/9 "Об утверждении бюджета Лесного сельского округа Сандыктауского района на 2022-2024 годы"
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 8 ноября 2022 года № 25/4/9
Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сандыктауского районного маслихата "Об утверждении бюджета Лесного сельского округа Сандыктауского района на 2022-2024 годы" от 27 декабря 2021 года № 13/2/9 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Лесного сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 24 909,2тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 793,2тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступление от продажи основного капитала – 2 341,1 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 18 774,9 тысяч тенге;
2) затраты – 25 496,7 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;

Сандықтау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 13/2/9 "Сандықтау ауданы Лесное ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 8 қарашадағы № 25/4/9 шешімі
Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сандықтау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 13/2/9 "Сандықтау ауданының Лесной ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. Лесной ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3 және 4-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24 909,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 793,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 341,1 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 18 774,9 мың теңге;
2) шығындар – 25 496,7 мың теңге;
3) сальдо қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;