О внесении изменений в решение Целиноградского районного маслихата от 23 декабря 2021 года № 90/17-7 "О районном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 7 июля 2022 года № 157/28-7
Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Целиноградского районного маслихата "О районном бюджете на 2022-2024 годы" от 23 декабря 2021 года № 90/17-7 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26201) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 47 186 171,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 474 126,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 37 216,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 10 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 43 664 829,2 тысяч тенге;
2) затраты – 50 002 636,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 70 527,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 238 914,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 168 387,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 86 000,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 972 992,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 972 992,4 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 1 887 314,0 тысяч тенге;
погашение займов – 168 387,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 254 065,4 тысяч тенге.";
в пункте 7 слова "Косшынскому сельскому округу" заменить словами "селу Тайтобе";
приложения 1, 4, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Целиноградского
районного маслихата
Л.Конарбаева
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Целиноградского района Б.Оспанбеков
7 июля 2022 года
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов
Целиноградского района"
Б.Куликенов
7 июля 2022 года
Приложение 1 к решению
Целиноградского районного
маслихата от 7 июля
2022 года № 157/28-7
Приложение 1 к решению
Целиноградского районного
маслихата от 23 декабря
2021 года № 90/17-7
Районный бюджет на 2022 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

Целиноград аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 90/17-7 "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2022 жылғы 7 шілдедегі № 157/28-7 шешімі
Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Целиноград аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 90/17-7 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26201 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 47 186 171,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 474 126,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 37 216,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 10 000,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 43 664 829,2 мың теңге;
2) шығындар – 50 002 636,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 70 527,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 238 914,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 168 387,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 86 000,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 972 992,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 972 992,4 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімдері – 1 887 314,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 168 387,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 254 065,4 мың теңге.";
7-тармақтағы "Қосшы ауылдық округіне" деген сөздер "Тайтөбе ауылына" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Целиноград аудандық
мәслихатының хатшысы
Л.Конарбаева
"КЕЛІСІЛДІ"
Целиноград ауданының әкімі Б.Оспанбеков
2022 жыл 7 шілде
"Целиноград ауданының
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
Б.Куликенов
2022 жыл 7 шілде
Целиноград аудандық мәслихатының
2022 жылғы 7 шілдедегі
№ 157/28-7 шешіміне
1-қосымша
Целиноград аудандық мәслихатының
2021 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 90/17-7 шешіміне
1-қосымша
2022 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

20 828,0
на выплату государственной адресной социальной помощи
75 000,0
на гарантированный социальный пакет детям
15 200,0
на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов
32 509,0
на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
40 044,0
Капитальный ремонт внутрипоселковых дорог с подъездной дорогой в селе Кызыл суат
423 310,0
Капитальный ремонт внутрипоселковых дорог с подъездной дорогой в селе Талапкер
1 500 000,0
Капитальный ремонт внутрипоселковых дорог с подъездной дорогой в селе Кызылжар
500 000,0
Капитальный ремонт автомобильных дорог в селе Караоткель
800 000,0
Средний ремонт автомобильной дороги районного значения KC-CL-28 "Воздвиженка-Зеленый Гай" 0-26,4 километр
300 000,0
Капитальный ремонт внутрипоселковых дорог с подъездной дорогой городе Косшы
931 200,0
Целевые трансферты на развитие, в том числе:
4 816 960,0
Благоустройство и строительство инженерных сетей к новой застройке в селе Акмол (сети теплоснабжения)
72 930,0
Благоустройство и строительство инженерных сетей к 26 многоквартирным домам в селе Акмол (теплоснабжение, водоснабжение и канализация, газоснабжение, сети связи и сигнализации)
160 000,0
Благоустройство и строительство инженерных сетей к 26 многоквартирным домам в селе Акмол (электроснабжение)
45 000,0
Благоустройство и инженерные сети к новой застройке в селе Акмол (сети электроснабжения)
699 030,0
Строительство улично-дорожной сети села Караоткель (1-я очередь)
2 100 000,0
Строительство улично-дорожной сети села Талапкер (2 очередь)
1 740 000,0
Бюджетные кредиты, в том числе:
238 914,0
на реализацию мер социальной поддержки специалистов
238 914,0
Приложение 3 к решению
Целиноградского районного
маслихата от 7 июля
2022 года № 157/28-7
Приложение 5 к решению
Целиноградского районного
маслихата от 23 декабря
2021 года № 90/17-7
Целевые трансферты и кредиты из средств внутренних займов из областного бюджета на 2022 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего, в том числе:
7 482 997,2
Целевые текущие трансферты, в том числе:
3 652 995,9
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
5 446,0
на внедрение единой информационной площадки модуля планирования бюджета
750,0
на реализацию краткосрочного профессионального обучения
5 036,0
на субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и кандасов
14 435,2
на развитие продуктивной занятости по проекту "Первое рабочее место"
2 573,0
на развитие продуктивной занятости по проекту "Контракт поколений"

20 828,0
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
75 000,0
балаларға кепілдендірілген әлеуметтік пакетке
15 200,0
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
32 509,0
үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
40 044,0
Қызыл суат ауылының кіреберіс жолымен кентішілік жолдарын күрделі жөндеу
423 310,0
Талапкер ауылының кіреберіс жолымен кентішілік жолдарын күрделі жөндеу
1 500 000,0
Қызылжар ауылының кіреберіс жолымен кентішілік жолдарын күрделі жөндеу
500 000,0
Қараөткел ауылының автомобиль жолдарын күрделі жөндеу
800 000,0
0-26,4 километр "Воздвиженка-Зеленый Гай" KC-CL-28 аудандық маңызы бар автомобиль жолын орташа жөндеу
300 000,0
Қосшы қаласының кірме жолынан кентішілік жолдарды күрделі жөндеу
931 200,0
Нысаналы даму трансферттері, оның ішінде:
4 816 960,0
Ақмол ауылында жаңа құрылысқа инженерлік желілерді абаттандыру және салу (жылумен жабдықтау желілері)
72 930,0
Ақмол ауылында 26 көп пәтерлі үйге инженерлік желілерді абаттандыру және салу (жылумен жабдықтау, сумен жабдықтау және кәріз, газбен жабдықтау, байланыс және сигнализация желілері)
160 000,0
Ақмол ауылында 26 көппәтерлі үйге инженерлік желілерді абаттандыру және салу (электрмен жабдықтау)
45 000,0
Ақмол ауылында абаттандыру және жаңа құрылыстарға инженерлік желілер (электрмен жабдықтау желілері)
699 030,0
Қараөткел ауылының көше-жол желісін салу (1-кезек)
2 100 000,0
Талапкер ауылының көше-жол желісін салу (2-кезек)
1 740 000,0
Бюджеттік кредиттер, оның ішінде:
238 914,0
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға
238 914,0
Целиноград аудандық мәслихатының
2022 жылғы 7 шілдедегі
№ 157/28-7 шешіміне
3-қосымша
Целиноград аудандық мәслихатының
2021 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 90/17-7 шешіміне
5-қосымша
2022 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер және ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер
Атауы
Сома, мың тенге
1
2
Барлығы, оның ішінде:
7 482 997,2
Ағымдағы нысаналы трансферттер, оның ішінде:
3 652 995,9
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
5 446,0
бюджетті жоспарлау модулінің бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге
750,0
қысқа мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға
5 036,0
қоныс аударушылар мен қандастар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша демеу-қаржы шығындарын өтеуге
14 435,2
нәтижелі жұмыспен қамтуды дамытуға "Алғашқы жұмыс орны" жобасы бойынша
2 573,0
нәтижелі жұмыспен қамтуды дамытуға "Ұрпақтар келісімшарты" жобасы бойынша

460,0
на обеспечение льготного проезда отдельной категории граждан при столичной зоны
8 020,0
на приобретение топлива и оплату коммунальных услуг для педагогов, проживающих в сельской местности
67 752,0
на оказание единовременной социальной помощи ветеранам Афганской войны к празднованию Дня вывода советских войск из Афганистана
1 837,8
на единовременную социальную помощь ветеранам боевых действий на территории других государств к празднованию Дня Победы в Великой отечественной войне
842,3
на обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
12 780,0
на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
19 361,0
размещение государственного социального заказа на развитие служб "Инватакси"
2 470,0
на оказание специальных социальных услуг жертвам бытового насилия
11 825,0
центр социальной реабилитации для лиц с инвалидностью
7 877,0
на установку спортивной площадки в селе Талапкер
47 954,0
на установку спортивной площадки в селе Оразак
44 738,0
на текущий ремонт стадиона в селе Кабанбай батыра
45 000,0
на установку спортивной площадки в селе Талапкер, улица Наурызбай батыра
20 000,0
на установку спортивной площадки в селе Талапкер, улица 8-я
20 000,0
на установку спортивной площадки в микрорайоне 13 села Караоткель
20 000,0
на установку спортивной площадки в микрорайоне 19 села Караоткель
20 000,0
на установку спортивной площадки в селе Тасты
13 466,7
на установку спортивной площадки в селе Ыбырая Алтынсарина
20 000,0
на установку спортивной площадки в селе Кажымукан
20 000,0
на установку спортивной площадки в селе Каражар
20 000,0
на установку спортивной площадки в селе Жарлыколь
14 487,8
на установку спортивной площадки в селе Приречное
20 000,0
на установку спортивной площадки в селе Коянды
20 000,0
на установку спортивной площадки в селе Шалкар
20 000,0
на установку спортивной площадки в селе Рахымжана Кошкарбаева
20 000,0
на установку спортивной площадки в селе Жанаесиль
20 000,0
на увеличение размера подъемного пособия
5 513,0
Корректировка генерального плана села Талапкер
30 000,0
Разработка проектно-сметной документации на капитальный ремонт подъездной дороги в селе Бирлик
15 000,0
Установка снегозадерживающего ограждения подъездной дороги в селе Кызыл суат
57 061,0
Капитальный ремонт внутрипоселковых дорог села Коянды

460,0
көпбалалы аналарға және көпбалалы отбасылардын балаларына жеңілдікпен жол жүруді қамтамасыз етуге
8 020,0
ауылдық жерлерде тұратын педагогтер үшін отын және коммуналдық қызметтерді төлеуге
67 752,0
Ауғанстаннан кеңес әскерлерін шығару күнін мерекелеуге Ауған соғысының ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге
1 837,8
Ұлы Отан соғысындағы Жеңіс Күнін мерекелеуге басқа мемлекеттер аумағындағы соғыс қимылдарының ардагерлеріне бір жолғы әлеуметтік көмекке
842,3
оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз етуге
12 780,0
Халықты жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге
19 361,0
"Инватакси" қызметін дамытуға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
2 470,0
тұрмыстық зорлық-зомбылық құрбандарына арнайы әлеуметтік қызмет көрсету
11 825,0
мүгедек адамдарға арналған әлеуметтік оңалту орталығы
7 877,0
Талапкер ауылында спорт алаңын орнату
47 954,0
Оразақ ауылында спорт алаңын орнату
44 738,0
Қабанбай батыр ауылындағы стадионды ағымдағы жөндеу
45 000,0
Талапкер ауылында Наурызбай батыр көшесі спорт алаңын орнатуға
20 000,0
Талапкер ауылында спорт алаңын орнатуға, 8-ші көше
20 000,0
Қараөткел ауылының 13 шағын ауданында спорт алаңын орнатуға
20 000,0
Қараөткел ауылының 19 шағын ауданында спорт алаңын орнатуға
20 000,0
Тасты ауылында спорт алаңын орнатуға
13 466,7
Ыбырай Алтынсарин ауылында спорт алаңын орнатуға
20 000,0
Қажымұкан ауылында спорт алаңын орнатуға
20 000,0
Қаражар ауылында спорт алаңын орнатуға
20 000,0
Жарлыкөл ауылында спорт алаңын орнатуға
14 487,8
Приречное ауылында спорт алаңын орнатуға
20 000,0
Қоянды ауылында спорт алаңын орнатуға
20 000,0
Шалқар ауылында спорт алаңын орнатуға
20 000,0
Рахымжан Қошқарбаев ауылында спорт алаңын орнатуға
20 000,0
Жаңаесіл ауылында спорт алаңын орнатуға
20 000,0
көтерме жәрдемақы мөлшерін ұлғайтуға
5 513,0
Талапкер ауылының бас жоспарын түзету
30 000,0
Бірлік ауылына кіреберіс жолды күрделі жөндеуге жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
15 000,0
Қызыл суат ауылына кіреберіс жолға қар ұстайтын қоршауын орнату
57 061,0
Қоянды ауылының кентішілік жолдарын күрделі жөндеу

127 805,0
Капитальный ремонт внутрипоселковых дорог с подъездной дорогой в селе Каражар
125 000,0
Капитальный ремонт внутрипоселковых дорог с подъездной дорогой в селе Кызыл суат
50 000,0
Средний ремонт улично-дорожной сети села Отаутускен
97 075,0
Корректировка проектно-сметной документации "Капитальный ремонт внутрипоселковых дорог в селе Кызылжар"
32 000,0
Корректировка проектно-сметной документации "Капитальный ремонт внутрипоселковых дорог в селе Арайлы"
29 230,0
Разработка проектно-сметной документации на капитальный ремонт внутрипоселковых дорог села Ыбырая Алтынсарина
10 406,0
Средний ремонт автомобильной дороги села Талапкер
323 439,6
Средний ремонт улично-дорожной сети села Маншук (2 очередь)
50 000,0
Капитальный ремонт внутрипоселковых дорог с подъездной дорогой в селе Софиевка
190 196,0
Средний ремонт улично-дорожной сети села Тасты
203 543,0
Текущий ремонт улично-дорожной сети села Караменды батыра
90 519,0
Текущий ремонт улично-дорожной сети села Жанаесиль
293 239,0
Средний ремонт улично-дорожной сети села Шалкар
292 632,0
Содержание дорог в селе Талапкер
125 000,0
Содержание дорог в сельских населенных пунктах
55 000,0
Разработка проектно-сметной документации на капитальный ремонт комплекса очистных сооружений проектной мощностью 10 000 м3/сутки
8 718,2
Текущий ремонт системы водоснабжения села Ыбырая Алтынсарина
44 800,0
Текущий ремонт водозаборных сооружений и систем водоотведения
143 052,3
Текущий ремонт центральной котельной села Акмол
262 745,0
На подготовку к отопительному сезону на 2022-2023 годы теплоснабжающим предприятиям (приобретение угля)
223 910,0
Ликвидация стихийных свалок
100 000,0
Установка контейнерных площадок
50 000,0
Целевые трансферты на развитие, в том числе:
2 133 162,5
Благоустройство и инженерные сети к новой застройке в селе Акмол (сети электроснабжения)
168 964,0
Благоустройство и строительство инженерных сетей к новой застройке в селе Акмол (сети теплоснабжения)
57 404,0
Строительство сетей водоснабжения (по программе Нурлы Жер) села Кабанбай батыра
45 964,5
Привязка проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в селе Караоткель
5 000,0
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в селе Родина
50 000,0
Электроснабжение в селе Тайтобе (2 очередь)
68 631,0
Привязка проекта повторного применения с проведением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство скотомогильников в селе Софиевка
2 208,0
Разработка проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство дома культуры в селе Караоткель
15 000,0
Разработка проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство дома культуры в селе Талапкер
15 000,0
Разработка проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство дома культуры на 356 мест в селе Коянды
15 000,0
Строительство подводящего газопровода и газораспределительных сетей в селе Шубар

127 805,0
Қаражар ауылының кіреберіс жолымен кентішілік жолдарын күрделі жөндеу
125 000,0
Қызыл суат ауылындағы кірме жолы бар кентішілік жолдарды күрделі жөндеу
50 000,0
Отаутүскен ауылының көше-жол желісін орташа жөндеу
97 075,0
"Қызылжар ауылындағы кентішілік жолдарды күрделі жөндеу" жобалық-сметалық құжаттамасын түзету
32 000,0
"Арайлы ауылындағы кентішілік жолдарды күрделі жөндеу" жобалық-сметалық құжаттамасын түзету
29 230,0
Ыбырай Алтынсарин селосының кентішілік жолдарын күрделі жөндеуге жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
10 406,0
Талапкер ауылының автомобиль жолын орташа жөндеу
323 439,6
Мәншүк ауылының көше-жол желісін орташа жөндеу (2 кезек)
50 000,0
Софиевка ауылының кірме жолы бар кентішілік жолдарды күрделі жөндеу
190 196,0
Тасты ауылының көше-жол желісін орташа жөндеу
203 543,0
Қараменді батыр ауылының көше-жол желісін ағымдағы жөндеу
90 519,0
Жаңаесіл ауылының көше-жол желісін ағымдағы жөндеу
293 239,0
Шалқар ауылының көше-жол желісін орташа жөндеу
292 632,0
Талапкер ауылындағы жолдарды күтіп ұстау
125 000,0
Ауылдық елді мекендердегі жолдарды ұстау
55 000,0
Жобалық қуаты тәулігіне 10 000 м3 тазарту құрылыстары кешенін күрделі жөндеуге жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
8 718,2
Ыбырай Алтынсарин ауылының сумен жабдықтау жүйесін ағымдағы жөндеу
44 800,0
Су тарту құрылыстары мен су бұру жүйелерін ағымдағы жөндеу
143 052,3
Ақмол ауылының орталық қазандығын ағымдағы жөндеу
262 745,0
Жылумен жабдықтаушы кәсіпорындардың 2022-2023 жылдарға арналған жылу беру маусымына дайындығына (көмір сатып алу)
223 910,0
Табиғи қоқыстарды жою
100 000,0
Контейнерлік алаңдарды орнату
50 000,0
Нысаналы даму трансферттер, соның ішінде:
2 133 162,5
Ақмол ауылындағы абаттандыру және жаңа құрылыстарға инженерлік желілер (электрмен жабдықтау желілері)
168 964,0
Ақмол ауылында жаңа құрылысқа инженерлік желілерді абаттандыру және салу (жылумен жабдықтау желілері)
57 404,0
Қабанбай батыр ауылының сумен жабдықтау желілерін салу (Нұрлы Жер бағдарламасы бойынша)
45 964,5
Қараөткел ауылындағы дене шынықтыру-сауықтыру кешенінің құрылысы, ведомстводан тыс кешенді сараптамадан жүргізу мен жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
5 000,0
Родина ауылында дене шынықтыру-сауықтыру кешенін салу
50 000,0
Тайтөбе ауылын электрмен жабдықтау (2 кезек)
68 631,0
Кешенді ведомстводан тыс сараптама жүргізе отырып, қайта қолдану жобасын байланыстыру, Софиевка ауылында мал қорымдарын салу
2 208,0
Қараөткел ауылындағы мәдениет үйінің құрылысы, ведомстводан тыс кешенді сараптамадан жүргізу мен жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
15 000,0
Талапкер ауылындағы мәдениет үйінің құрылысы, ведомстводан тыс кешенді сараптамадан жүргізу мен жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
15 000,0
Қоянды ауылындағы 365 орын мәдениет үйінің құрылысы, ведомстводан тыс кешенді сараптамадан жүргізу мен жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
15 000,0
Шұбар ауылында жеткізуші газ құбырын және газ тарату желілерін салу

219 425,0
Разработка проектно-сметной документации, строительство подводящего газопровода и газораспределительных сетей в селе Акмол
11 112,0
Разработка проектно-сметной документации, строительство подводящего газопровода и газораспределительных сетей в селе Ыбырая Алтынсарина
11 111,0
Разработка проектно-сметной документации, строительство подводящего газопровода и газораспределительных сетей в селе Каражар
11 111,0
Разработка проектно-сметной документации, строительство подводящего газопровода и газораспределительных сетей в селе Караоткель
11 111,0
Разработка проектно-сметной документации, строительство подводящего газопровода и газораспределительных сетей в городе Косшы
11 111,0
Разработка проектно-сметной документации, строительство подводящего газопровода и газораспределительных сетей в селе Кызыл суат
11 111,0
Разработка проектно-сметной документации, строительство подводящего газопровода и газораспределительных сетей в селе Тайтобе
11 111,0
Разработка проектно-сметной документации, строительство подводящего газопровода и газораспределительных сетей в селе Талапкер
11 111,0
Разработка проектно-сметной документации, строительство подводящего газопровода и газораспределительных сетей в потребительском кооперативе "Нурлы"
11 111,0
Строительство административного здания (Центр обслуживания населения) в селе Акмол
76 357,0
Строительство сетей водоснабжения участок № 1, участок № 2 в селе Караоткель
231 681,8
Реконструкция разводящих сетей водоснабжения в селе Тонкерис
142 197,0
Реконструкция сетей водоснабжения в селе Тайтобе
23 730,0
Реконструкция наружных сетей и сооружений водоснабжения по существующей действующей схеме в селе Родина (магистральные сети)
200 000,0
Строительство моста через реку Есиль на автомобильной дороге "Подъезд к аулу Родина"
104 212,0
Разработка проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство улично-дорожной сети села Оразак
31 000,0
Строительство улично-дорожной сети села Коянды
250 000,0
Строительство улично-дорожной сети села Караоткель (1-я очередь)
200 000,0
Строительство улично-дорожной сети села Талапкер (2 очередь)
11 899,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство сетей электроснабжения в селе Кажымукан
1 000,0
Строительство водозаборных сооружений и водовода от Нижне-Романовского месторождения до города Косшы
100 000,0
Увеличение уставного капитала государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Целиноград Су Арнасы"
86 000,0
Реконструкция теплового источника и тепловых сетей в селе Акмол

219 425,0
Ақмол ауылында жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу, газ құбыры мен газ тарату желілерін салу
11 112,0
Ыбырай Алтынсарин селосында газ тарату желілері мен газ құбырын тарту, жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу
11 111,0
Қаражар ауылында жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу, жеткізуші газ құбырын және газ тарату желілерін салу
11 111,0
Қараөткел ауылында жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу, жеткізуші газ құбыры мен газ тарату желілерін салу
11 111,0
Қосшы қаласында жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу, жеткізуші газ құбырын және газ тарату желілерін салу
11 111,0
Қызыл суат ауылында жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу, жеткізуші газ құбырын және газ тарату желілерін салу
11 111,0
Тайтөбе ауылында жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу, газ құбыры мен газ тарату желілерін салу
11 111,0
Разработка проектно-сметной документации, строительство подводящего газопровода и газораспределительных сетей в селе Талапкер
11 111,0
"Нұрлы" тұтыну кооперативінде жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу, жеткізуші газ құбырын және газ тарату желілерін салу
11 111,0
Ақмол ауылында әкімшілік ғимарат (Халыққа қызмет көрсету орталығы) салу
76 357,0
Қараөткел ауылындағы № 1 учаскені, № 2 учаскені сумен жабдықтау желілерінің құрылысы
231 681,8
Төңкеріс ауылындағы сумен жабдықтаудың таратушы желілерін қайта жаңарту
142 197,0
Тайтөбе ауылындағы сумен жабдықтау желілерін қайта жаңарту
23 730,0
Родина ауылында қолданыстағы схема бойынша сумен жабдықтаудың сыртқы желілері мен құрылыстарын реконструкциялау (магистральдық желілер)
200 000,0
"Родина ауылына кіреберіс" автомобиль жолында Есіл өзені арқылы өтетін көпір салу
104 212,0
Оразақ ауылының көше-жол желісін салуға кешенді ведомстводан тыс сараптама жүргізе отырып, жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
31 000,0
Қоянды ауылының көше-жол желісін салу
250 000,0
Қараөткел ауылының көше-жол желісін салу (1-кезек)
200 000,0
Талапкер ауылының көше-жол желісін салу (2 кезек)
11 899,0
Қажымұкан ауылында электрмен жабдықтау желілерін салуға жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
1 000,0
Нижне-Романовка кен орнынан Қосшы қаласына дейін су тарту құрылыстары мен су тартқышты салу
100 000,0
"Целиноград Су Арнасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының жарғылық капиталын ұлғайту
86 000,0
Ақмол ауылындағы жылу көздері мен жылу желілерін қайта жаңарту

39 892,0
Кредиты из средств внутренних займов, в том числе:
1 648 400,0
Строительство жилья в рамках реализации государственных и правительственных программ
1 648 400,0
Приложение 4 к решению
Целиноградского районного
маслихата от 7 июля
2022 года № 157/28-7
Приложение 6 к решению
Целиноградского районного
маслихата от 23 декабря
2021 года № 90/17-7
Целевые трансферты из Национального фонда Республики Казахстан на 2022 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего, в том числе:

39 892,0
Ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер, соның ішінде:
1 648 400,0
Мемлекеттік және үкіметтік бағдарламаларды іске асыру шеңберінде тұрғын үй құрылысы
1 648 400,0
Целиноград аудандық мәслихатының
2022 жылғы 7 шілдедегі
№ 157/28-7 шешіміне
4-қосымша
Целиноград аудандық мәслихатының
2021 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 90/17-7 шешіміне
6-қосымша
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2022 жылға арналған нысаналы трансферттер
Атауы
Сома, мың тенге
1
2
Барлығы, оның ішінде:

19 828 088,0
за счет целевого трансферта из Национального фонда, в том числе:
10 478 193,0
Строительство подводящего газопровода и газораспределительных сетей в селе Аккайын
471 178,0
Строительство подводящего газопровода и газораспределительных сетей в селе Коянды
2 292 886,0
Строительство подводящего газопровода и газораспределительных сетей в селе Шубар
1 324 823,0
Строительство сетей водоснабжения участок № 1, участок № 2 в селе Караоткель
1 955 822,0
Строительство разводящих сетей водоснабжения на новых участках в селе Софиевка
501 240,0
Реконструкция и строительство водопроводных сетей в селе Нуресиль
342 682,0
Капитальный ремонт внутри поселковых дорог с подъездной дорогой в селе Софиевка
1 128 890,0
Строительство улично-дорожной сети в селе Коянды
1 056 706,0
Строительство сетей электроснабжения в селе Коянды
786 284,0
Строительство сетей электроснабжения в селе Каражар
617 682,0
за счет гарантированного трансферта из Национального фонда, в том числе:
9 349 895,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
47 506,0
на частичное субсидирование заработной платы и молодежную практику
19 168,0
на общественные работы
49 921,0
на предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей
10 972,0
на развитие продуктивной занятости по проекту "Первое рабочее место"
4 537,0
на развитие продуктивной занятости по проекту "Серебрянный возраст"
9 074,0
на повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания
21 858,0
Реконструкция наружных сетей и сооружений водоснабжения по существующей действующей схеме в селе Родина (разводящие сети)
272 950,0
Капитальный ремонт внутрипоселковых дорог с подъездной дорогой в селе Кызыл суат
360 883,0
Капитальный ремонт внутрипоселковых дорог с подъездной дорогой в селе Талапкер
1 000 000,0
Капитальный ремонт автомобильных дорог в селе Караоткель
2 900 000,0
Средний ремонт автомобильной дороги районного значения KC-CL-28 "Воздвиженка-Зеленый Гай" 0-26,4 километр
400 000,0
Капитальный ремонт автомобильных дорог в селе Каражар
1 800 000,0
Капитальный ремонт внутрипоселковых дорог с подъездной дорогой в селе Жанажол
1 152 868,0
Капитальный ремонт внутрипоселковых дорог с подъездной дорогой в селе Ыбырая Алтынсарина
900 000,0
Капитальный ремонт мостового сооружения на автодороге "Воздвиженка-Зеленый Гай"

19 828 088,0
Ұлттық қордан берілетін нысаналы трансферт есебінен, оның ішінде:
10 478 193,0
Аққайың ауылында жеткізуші газ құбырын және газ тарату желілерін салу
471 178,0
Қоянды ауылында жеткізуші газ құбырын және газ тарату желілерін салу
2 292 886,0
Шұбар ауылында жеткізуші газ құбырын және газ тарату желілерін салу
1 324 823,0
Қараөткел ауылындағы № 1 учаскені, № 2 учаскені сумен жабдықтау желілерін салу
1 955 822,0
Софиевка ауылындағы жаңа учаскелерде сумен жабдықтаудың таратушы желілерін салу
501 240,0
Нұресіл ауылындағы су құбыры желілерін қайта жаңарту және салу
342 682,0
Софиевка ауылындағы кірме жолы бар кентішілік жолдарды күрделі жөндеу
1 128 890,0
Қоянды ауылында көше-жол желісін салу
1 056 706,0
Қоянды селосында электрмен жабдықтау желілерін салу
786 284,0
Қаражар ауылында электрмен жабдықтау желілерін салу
617 682,0
Ұлттық қордан кепілдендірілген трансферт есебінен, оның ішінде:
9 349 895,0
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
47 506,0
жалақыны ішінара субсидиялауға және жастар практикасына
19 168,0
қоғамдық жұмыстарға
49 921,0
жаңа бизнес-идеяларды іске асыруға мемлекеттік гранттар беруге
10 972,0
"Бірінші жұмыс орны" жобасы бойынша нәтижелі жұмыспен қамтуды дамытуға
4 537,0
"Күмісті жас" жобасы бойынша нәтижелі жұмыспен қамтуды дамытуға
9 074,0
мемлекеттік ұйымдар: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелер, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдары қызметкерлерінің жалақысын арттыруға
21 858,0
Родина ауылында қолданыстағы схема бойынша сумен жабдықтаудың сыртқы желілері мен құрылыстарын қайта жаңарту (тарату желілері)
272 950,0
Қызыл суат ауылындағы кірме жолы бар кентішілік жолдарды күрделі жөндеу
360 883,0
Талапкер ауылындағы кірме жолы бар кентішілік жолдарды күрделі жөндеу
1 000 000,0
Қараөткел ауылындағы автомобиль жолдарын күрделі жөндеу
2 900 000,0
Аудандық маңызы бар KC-CL-28 "Воздвиженка-Зеленый Гай" автомобиль жолын орташа жөндеу 0-26,4 километр
400 00,0
Қаражар ауылындағы автомобиль жолдарын күрделі жөндеу
1 800 000,0
Жаңажол ауылындағы кірме жолы бар кентішілік жолдарды күрделі жөндеу
1 152 868,0
Ыбырай Алтынсарин ауылындағы кірме жолы бар кентішілік жолдарды күрделі жөндеу
900 000,0
"Воздвиженка-Зеленый Гай" автожолындағы көпір құрылысын күрделі жөндеу