"О бюджете села Коянды на 2023-2025 годы"
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 27 декабря 2022 года № 219/38-7.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Коянды на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 207 954,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления –33 583,1 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 41 021,7 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 133 350,0 тысяч тенге;
2) затраты – 207 954,8 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 28.11.2023 № 90/13-8 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Учесть в составе поступлений бюджета сельского округа на 2023 год целевые трансферты из районного бюджета согласно приложению 4.
Распределение сумм целевых трансфертов определяется постановлением акимата района.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь Целиноградского районного маслихата Л.Конарбаева
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Целиноградского района Б.Оспанбеков
27 декабря 2022 года
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов"
Целиноградского района
Б.Куликенов
27 декабря 2022 года
Приложение 1 к решению
Целиноградского районного маслихата
от 27 декабря 2022 года

"2023-2025 жылдарға арналған Қоянды ауылының бюджеті туралы"
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 219/38-7 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабы 1 тармағы 1) тармақшасына сәйкес Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Қоянды ауылының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 207 954,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 33 583,1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 41 021,7 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 133 350,0 мың теңге;
2) шығындар – 207 954,8 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 28.11.2023 № 90/13-8 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
2. 2023 жылға арналған ауылдық округі бюджет кірістерінің құрамында аудандық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер 4-қосымшаға сәйкес ескерілсін.
Нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу аудан әкiмдiгiнің қаулысымен анықталады.
3. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Целиноград аудандық мәслихатының хатшысы Л.Конарбаева
"КЕЛІСІЛДІ"
Целиноград ауданының әкімі Б.Оспанбеков
2022 жылғы 27 желтоқсан
"Целиноград ауданының
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
Б.Куликенов
2022 жылғы 27 желтоқсан
Целиноград аудандық
мәслихатының
2022 жылғы 27 желтоқсандағы