О внесении изменений и дополнений в решение Шортандинского районного маслихата от 23 декабря 2021 года № 7С-18/2 "О бюджетах поселков, сельских округов на 2022-2024 годы"
Решение Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 1 июня 2022 года № 7С-25/3
Шортандинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шортандинского районного маслихата "О бюджетах поселков, сельских округов на 2022-2024 годы" от 23 декабря 2021 года № 7С-18/2 следующие изменения и дополнения:
подпункты 1), 2), 5), 6) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 333 822 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 38 328 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 10 900 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 284 594 тысяч тенге;
2) затраты – 333 822,2 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-0,2) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,2 тысяч тенге.";
подпункты 1), 2), 5), 6) пункта 2 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 156 615 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 53 644 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 102 471 тысяч тенге;
2) затраты – 163 245 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-6 630) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 630 тысяч тенге.";
подпункты 1), 2) пункта 3 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 134 577 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 21 785 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 110 292 тысяч тенге;
2) затраты – 134 577 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 4 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 29 284,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11 135 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 300 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 17 849,8 тысяч тенге;
2) затраты – 29 284,8 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2), 5), 6) пункта 5 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 133 622 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 19 640 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 15 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 98 982 тысяч тенге;
2) затраты – 139 822 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-6 200) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 200 тысяч тенге.";
подпункты 1), 2) пункта 6 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 42 684 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 892 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 400 тысяч тенге;

Шортанды аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 7С-18/2 "2022-2024 жылдарға арналған кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2022 жылғы 1 маусымдағы № 7С-25/3 шешімі
Шортанды аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шортанды аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 7С-18/2 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақтың 1), 2), 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 333 822 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 38 328 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 10 900 мың теңге;
трансферттер түсімі – 284 594 мың теңге;
2) шығындар – 333 822,2 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-0,2) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,2 мың теңге.";
2 тармақтың 1), 2), 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 156 615 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 53 644 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 500 мың тенге;
трансферттер түсімі – 102 471 мың теңге;
2) шығындар – 163 245 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-6 630) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 630 мың теңге.";
3 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 134 577 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 21 785 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 500 мың тенге;
трансферттер түсімі – 110 292 мың теңге;
2) шығындар – 134 577 мың теңге;";
4 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 29 284,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 11 135 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 300 мың теңге;
трансферттер түсімі – 17 849,8 мың теңге;
2) шығындар – 29 284,8 мың теңге;";
5 тармақтың 1), 2), 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 133 622 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 19 640 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 15 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 98 982 мың теңге;
2) шығындар – 139 822 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-6 200) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 200 мың теңге.";
6 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 42 684 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 892 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 400 мың теңге;

поступления трансфертов – 32 392 тысяч тенге;
2) затраты – 42 684 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2), 5), 6) пункта 7 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 53 083 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12 965 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 400 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 39 718 тысяч тенге;
2) затраты – 55 883,7 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-2 800,7) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 800,7 тысяч тенге.";
подпункты 1), 2), 5), 6) пункта 8 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 40 853 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 980 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 33 873 тысяч тенге;
2) затраты – 42 653 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-1 800) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 800 тысяч тенге.";
подпункты 1), 2), 5), 6) пункта 9 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 26 691 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 281 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 23 410 тысяч тенге;
2) затраты – 28 111 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-1 420) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 420 тысяч тенге.";
подпункты 1), 2), 5), 6) пункта 10 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 65 303 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 320 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 61 983 тысяч тенге;
2) затраты – 68 186,8 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-2 883,8) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 883,8 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 15-1 следующего содержания:
"15-1. Учесть в бюджетах поселков, сельских округов целевые трансферты из районного бюджета на 2022 год, согласно приложению 38.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 37 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 к настоящему решению;
указанное решение дополнить приложением 38, согласно приложению 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Шортандинского районного маслихата Г.Садвокасова
Приложение 1 к решению
Шортандинского районного
маслихата № 7С-25/3

трансферттер түсімі – 32 392 мың теңге;
2) шығындар – 42 684 мың теңге;";
7 тармақтың 1), 2), 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 53 083 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 12 965 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 400 мың теңге;
трансферттер түсімі – 39 718 мың теңге;
2) шығындар – 55 883,7 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-2 800,7) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 800,7 мың теңге.";
8 тармақтың 1), 2), 5) 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 40 853 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 980 мың теңге;
трансферттер түсімі – 33 873 мың теңге;
2) шығындар – 42 653 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-1 800) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 800 мың теңге.";
9 тармақтың 1), 2), 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 26 691 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 281 мың теңге;
трансферттер түсімі – 23 410 мың теңге;
2) шығындар – 28 111 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-1 420) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 420 мың теңге.";
10 тармақтың 1), 2), 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 65 303 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 320 мың теңге;
трансферттер түсімі – 61 983 мың теңге;
2) шығындар – 68 186,8 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-2 883,8) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 883,8 мың теңге.";
келесі мазмұндағы 15-1 тармағымен толықтырылсын:
"15-1. 2022 жылға арналған кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттерінде аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер 38 қосымшаға сәйкес есепке алынсын.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 37 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
осы шешімнің 12 қосымшасына сәйкес көрсетілген шешім 38 қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі
Шортанды аудандық мәслихатының хатшысы Г.Сәдуақасова
Шортанды аудандық
мәслихатының

от 23 декабря 2021 года
Целевые трансферты из областного бюджета на 2022 год
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
Целевые текущие трансферты
475000
в том числе:
на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі", в том числе:
40000
на устройство спортивной площадки в поселке Жолымбет Шортандинского района
20000
на устройство спортивной площадки в селе Дамса Шортандинского района
20000
на развитие жилищно-коммунального хозяйства, в том числе:

2021 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 7С-18/2 шешіміне
37 қосымша
2022 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома,
мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер
475000
оның ішінде:
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға, оның ішінде:
40000
Шортанды ауданы Жолымбет кентінде спорт алаңын орнатуға
20000
Шортанды ауданы Дамса ауылында спорт алаңын орнатуға
20000
тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамытуға, оның ішінде: