О внесении изменений в решение Шортандинского районного маслихата от 23 декабря 2021 года № 7С-18/2 "О бюджетах поселков, сельских округов на 2022-2024 годы"
Решение Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 30 сентября 2022 года № 7С-30/2
Шортандинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шортандинского районного маслихата "О бюджетах поселков, сельских округов на 2022-2024 годы" от 23 декабря 2021 года № 7С-18/2 следующие изменения:
подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 364 465 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 44 328 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4 900 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 315 237 тысяч тенге;
2) затраты – 364 465,2 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 2 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 153 557 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 53 644 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 99 413 тысяч тенге;
2) затраты – 160 187 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2), 5), 6) пункта 3 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 135 877 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 21 785 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 111 592 тысяч тенге;
2) затраты – 138 540,9 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-2 663,9) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 663,9 тысяч тенге.";
подпункты 1), 2) пункта 4 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 30 984,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11 135 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 300 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 19 549,8 тысяч тенге;
2) затраты – 30 984,8 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 5 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 156 524,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 19 640 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 15 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 121 884,7 тысяч тенге;
2) затраты – 162 724,7 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2), 5), 6) пункта 6 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 48 869 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 292 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 38 577 тысяч тенге;
2) затраты – 49 269 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-400) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 400 тысяч тенге.";
подпункты 1), 2) пункта 7 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 53 671 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12 965 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 400 тысяч тенге;

Шортанды аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 7С-18/2 "2022-2024 жылдарға арналған кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 қыркүйектегі № 7С-30/2 шешімі
Шортанды аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шортанды аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 7С-18/2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 364 465 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 44 328 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 900 мың теңге;
трансферттер түсімі – 315 237 мың теңге;
2) шығындар – 364 465,2 мың теңге;";
2 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 153 557 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 53 644 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 500 мың тенге;
трансферттер түсімі – 99 413 мың теңге;
2) шығындар – 160 187 мың теңге;";
3 тармақтың 1), 2), 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 135 877 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 21 785 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 500 мың тенге;
трансферттер түсімі – 111 592 мың теңге;
2) шығындар – 138 540,9 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-2 663,9) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 663,9 мың теңге.";
4 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 30 984,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 11 135 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 300 мың теңге;
трансферттер түсімі – 19 549,8 мың теңге;
2) шығындар – 30 984,8 мың теңге;";
5 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 156 524,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 19 640 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 15 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 121 884,7 мың теңге;
2) шығындар – 162 724,7 мың теңге;";
6 тармақтың 1), 2), 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 48 869 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 292 мың теңге;
трансферттер түсімі – 38 577 мың теңге;
2) шығындар – 49 269 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-400) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 400 мың теңге.";
7 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 53 671 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 12 965 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 400 мың теңге;