О бюджете сельского округа Атамекен Бурабайского района на 2023-2025 годы
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 27 декабря 2022 года № 7С-33/9.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула - в редакции решения Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 16.01.2023 № 7С-34/8 (вводится в действие с 01.01.2023).
1. Утвердить бюджет сельского округа Атамекен Бурабайского района на 2023-2025 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 247358,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6671,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 599,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 240088,1 тысяч тенге;
2) затраты – 249138,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;

2023-2025 жылдарға арналған Бурабай ауданы Атамекен ауылдық округінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 7С-33/9 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес, Бурабай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 16.01.2023 № 7С-34/8 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1. 2023-2025 жылдарға арналған Бурабай ауданы Атамекен ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 247358,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6671,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 599,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 240088,1 мың теңге;
2) шығындар – 249138,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсімдер – 0,0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – -1780,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1780,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 12.12.2023 № 8С-11/11 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Учесть, что в сельском бюджете на 2023 год предусмотрена субвенция, передаваемая из районного бюджета в сумме 24426,0 тысяч тенге.

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1780,2 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1780,2 мың теңге;
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 12.12.2023 № 8С-11/11 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2023 жылға арналған ауылдық бюджетте 24426,0 мың теңге сомасында аудандық бюджеттен берілетін субвенция қарастырылғаны ескерілсін.

3186,0
III. Чистое бюджетное кредитование
0,0
Бюджетные кредиты
0,0
Погашение бюджетных кредитов
0,0
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0,0
Приобретение финансовых активов
0,0
Поступления от продажи финансовых активов государства
0,0
V. Дефицит (профицит) бюджета
0,0
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0,0
Приложение 4 к решению
Бурабайского районного
маслихата от 27 декабря
2022 года № 7С-33/9
Целевые трансферты бюджету сельского округа Атамекен из вышестоящих бюджетов на 2023 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
251117,0
в том числе:
За счет трансфертов областного бюджета:
243238,0
на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
30000,0
Средний ремонт улично-дорожной сети по улице Школьная, Жастар в селе Атамекен Бурабайского района
30000,0
на разработку проектно-сметной документации и ремонт автомобильных дорог
182805,0
Средний ремонт улично-дорожной сети по улице Центральная, Въездная в селе Каражар Бурабайского района
113876,0
Средний ремонт улично-дорожной сети по улице Орталык, Школьная в селе Шиели Бурабайского района
68929,0
на развитие жилищно-коммунального хозяйства
30433,0
Устройство многофункциональной площадки в селе Атамекен Бурабайского района Акмолинской области
30433,0
За счет трансфертов из районного (города областного значения) бюджета:
7879,0
на укрепление материально-технической базы (приобретение служебной автомашины)
7000,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий:
879,0

3186,0
III. Таза бюджеттiк кредиттеу
0,0
Бюджеттік кредиттер
0,0
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0,0
IV. Қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо
0,0
Қаржы активтерін сатып алу
0,0
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0,0
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
0,0
VI. Бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
0,0
Бурабай аудандық мәслихатының
2022 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 7С-33/9 шешіміне
4-қосымша
Атамекен ауылдық округінің бюджетіне 2023 жылға арналған жоғары тұрған бюджеттерден берілетін нысаналы трансферттер
Атауы
Сома, мың теңге
1
2
Төмен тұрған бюджеттерге нысаналы ағымдағы трансферттер
251117,0
соның ішінде:
Облыстық бюджет трансферттері есебінен:
243238,0
"Ауыл-ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
30000,0
Бурабай ауданы Атамекен ауылындағы Школьная, Жастар көшесіндегі көше-жол желісін орташа жөндеу
30000,0
жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге және автомобиль жолдарын жөндеуге
182805,0
Бурабай ауданы Қаражар ауылына кіретін Центральная көшесіндегі көше-жол желісін орташа жөндеу
113876,0
Бурабай ауданы Шиелі ауылындағы Орталық, Школьная көшелеріндегі көше-жол желісін орташа жөндеу
68929,0
тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамытуға
30433,0
Ақмола облысы Бурабай ауданы Атамекен ауылында көпфункционалды алаң орнату
30433,0
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) бюджет трансферттері есебінен:
7879,0
материалдық-техникалық базаны нығайтуға (қызметтік автомашина сатып алуға)
7000,0
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен күтіп-ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын арттыруға
879,0