О внесении изменений в решение Айтекебийского районного маслихата от 11 января 2022 года № 153 "Об утверждении бюджета Саратского сельского округа на 2022-2024 годы"
Решение Айтекебийского районного маслихата Актюбинской области от 21 июня 2022 года № 215. Прекращено действие в связи с истечением срока
Айтекебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Айтекебийского районного маслихата "Об утверждении бюджета Саратского сельского округа на 2022-2024 годы" от 11 января 2022 года № 153 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Саратского сельского округа на 2022−2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 27 539,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 923 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 26 616,5 тысяч тенге;
2) затраты – 27 578,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами − 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета − - 39,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета − 39,2 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 39,2 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Принять к сведению и руководству, что в соответствии со статьей 9 Закона Республики Казахстан от 2 декабаря 2021 года "О республиканском бюджете на 2022 – 2024 годы" с 1 января 2022 года установлены:
1) минимальный размер заработной платы – 60 000 тенге;
2) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат, а также применения штрафных санкций, налогов и других платежей в соответствии с законодательством Республики Казахстан – 3 063 тенге;
3) величину прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат – 36 018 тенге.
Установить с 1 апреля 2022 года:
1) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат – 3 180 тенге;
2) величину прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат – 37 389 тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Айтекебийского
районного маслихата:
Е. Тансыкбаев
приложение к решению
Айтекебийского районного

Әйтеке би аудандық мәслихаттың 2022 жылғы 11 қаңтардағы № 153 "2022-2024 жылдарға арналған Сарат ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 маусымдағы № 215 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Әйтеке би аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Әйтеке би аудандық мәслихаттың "2022-2024 жылдарға арналған Сарат ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2022 жылғы 11 қаңтардағы № 153 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Сарат ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2022 жылға келесідей көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 27 539,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер − 923 мың теңге;
трансферттер түсімі –26 616,5 мың теңге;
2) шығындар – 27 578,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу − 0 теңге;
4)қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо − 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) − - 39,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) − 39,2мың теңге, оның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 39,2 мың теңге.";
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Мәліметке және басшылыққа алып, Қазақстан Республикасының 2021 жылғы 2 желтоқсандағы "2022 – 2024 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңының 9 - бабына сәйкес, 2022 жылғы 1 қаңтарынан бастап белгіленді:
1) жалақының ең төмен мөлшерi – 60 000 теңге;
2) жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтiк төлемдердi есептеу, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес айыппұл санкцияларын, салықтарды және басқа да төлемдердi қолдану үшiн айлық есептiк көрсеткiш – 3 063 теңге;
3) базалық әлеуметтiк төлемдердiң мөлшерлерiн есептеу үшiн ең төмен күнкөрiс деңгейiнiң шамасы – 36 018 теңге болып белгiленсiн.
2022 жылғы 1 сәуірден бастап:
1) жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтiк төлемдердi есептеу үшiн айлық есептiк көрсеткiш – 3 180 теңге;
2) базалық әлеуметтiк төлемдердiң мөлшерлерiн есептеу үшiн ең төмен күнкөрiс деңгейiнiң шамасы – 37 389 теңге болып белгiленсiн.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі
Әйтеке би аудандық
мәслихаттың хатшысы:
Е.Тансыкбаев
Әйтеке би аудандық