О внесении изменений в решение Алгинского районного маслихата от 29 декабря 2021 года № 126 "Об утверждении бюджета Карабулакского сельского округа на 2022-2024 годы"
Решение Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 22 июня 2022 года № 182. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алгинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Карабулакского сельского округа на 2022-2024 годы" от 29 декабря 2021 года № 126 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Карабулакского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложению 1, 2 и 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 56 738 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 119 тысяч тенге;
неналоговые поступление – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 505 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 53 114 тысяч тенге;
2) затраты – 57 267,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 529,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 529,6 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 529,6 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Принять к сведению и руководству, что в соответствии со статьей 9 Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2022 - 2024 годы" (далее-Закон) установлено:
с 1 января 2022 года:
1) минимальный размер заработной платы – 60 000 тенге;
2) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат, а также для применения штрафных санкций, налогов и других платежей в соответствии с законодательством Республики Казахстан - 3 063 тенге;
3) величина прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат - 36 018 тенге.
с 1 апреля 2022 года:

Алға аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 126 "2022-2024 жылдарға арналған Қарабұлақ ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2022 жылғы 22 маусымдағы № 182 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Алға аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Қарабұлақ ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 126 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Қарабұлақ ауылдық округ бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 56 738 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 119 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 505 мың теңге;
трансферттер түсімі – 53 114 мың теңге;
2) шығындар – 57 267,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 529,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 529,6 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 529,6 мың теңге.";
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Қазақстан Республикасының "2022-2024 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңының (әрі қарай-Заңы) 9 - бабына сәйкес белгіленгені ескерілсін және басшылыққа алынсын:
2022 жылғы 1 қаңтардан бастап:
1) жалақының ең төменгі мөлшері – 60 000 теңге;
2) Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтік төлемдерді есептеу үшін,сондай-ақ айыппұл санкцияларын, салықтар мен басқа да төлемдерді қолдану үшін айлық есептік көрсеткіш - 3 063 теңге;
3) базалық әлеуметтік төлемдердің мөлшерін есептеу үшін ең төменгі күнкөріс деңгейінің шамасы – 36 018 мың теңге.
2022 жылғы 1 сәуірден бастап:

1) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат – 3 180 тенге;
2) величина прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат – 37 389 тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Алгинского районного маслихата М. Тулеуов
Приложение к решению
Алгинского районного

1) жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтік төлемдерді есептеу үшін айлық есептік көрсеткіш – 3 180 теңге;
2) базалық әлеуметтік төлемдердің мөлшерін есептеу үшін ең төменгі күнкөріс деңгейінің шамасы – 37 389 теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімдегі қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Алға аудандық мәслихат хатшысы М. Тулеуов
Алға аудандық мәслихатының