Об утверждении бюджета Карауылкелдинского сельского округа на 2023-2025 годы
Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 29 декабря 2022 года № 196. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан и статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Байганинского района РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Карауылкелдинского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих обьемах:
1) доходы – 159 688,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 31 247 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 11 220,2 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 117 221 тысяч тенге;
2) затраты – 165 788,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -6 100 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 100 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств –6 100 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 15.11.2023 № 78 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Принять к сведению и руководству, что в соответствии со статьей 9 Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2023 - 2025 годы" установлено:
с 1 января 2023 года:
1) минимальный размер заработной платы – 70 000тенге;
2) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат, а также для применения штрафных санкций, налогов и других платежей в соответствии с законодательством Республики Казахстан – 3 450 тенге;
3) величина прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат - 40 567 тенге.

2023-2025 жылдарға арналған Қарауылкелді ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 196 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының Бюджет Кодекстің 9-1-бабының 2-тармағына және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 - бабына сәйкес, Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Қарауылкелді ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 159 688,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 31 247 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 11 220,2 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 117 221 мың теңге;
2) шығындар – 165 788,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -6 100 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 100 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6 100 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда – Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 15.11.2023 № 78 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Қазақстан Республикасының "2023-2025 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңының 9 - бабына сәйкес белгіленгені ескерілсін және басшылыққа алынсын:
2023 жылғы 1 қаңтардан бастап:
1) жалақының ең төменгі мөлшері – 70 000 теңге;
2) Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтік төлемдерді есептеу үшін, сондай-ақ айыппұл санкцияларын, салықтар мен басқа да төлемдерді қолдану үшін айлық есептік көрсеткіш – 3 450 теңге;
3) базалық әлеуметтік төлемдердің мөлшерін есептеу үшін ең төменгі күнкөріс деңгейінің шамасы – 40 567 теңге.

3. 2023 год субвенция, передаваемая из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 123 842 тысяч тенге.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь Байганинского
районного маслихата
Е. Копжасаров
Приложение 1 к решению
Байганинского районного
маслихата от 29 декабря 2022
года № 196
Бюджет Карауылкелдинского сельского округа на 2023 год
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 15.11.2023 № 78 (вводится в действие с 01.01.2023).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ

3. 2023 жылға аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция 123 842 мың теңге сомасында көзделді.
4. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Байғанин аудандық
мәслихатының хатшысы
Е. Копжасаров
Байғанин аудандық
мәслихатының 2022 жылғы
29 желтоқсандағы № 196
шешіміне 1 қосымша
2023 жылға арналған Қарауылкелді ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1 қосымша жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 15.11.2023 № 78 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
І. КІРІСТЕР