О внесений изменений в решение районного маслихата от 31 декабря 2021 года № 93 "Об утверждении бюджета Иргизского сельского округа на 2022-2024 годы"
Решение Иргизского районного маслихата Актюбинской области от 14 сентября 2022 года № 163. Прекращено действие в связи с истечением срока
Иргизский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 31 декабря 2021 года № 93 "Об утверждении бюджета Иргизского сельского округа на 2022-2024 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Иргизского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 531 992 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 46 154 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 80 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 000 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 484 758 тысяч тенге;
2) затраты – 546 829,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 14 837,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 14 837,2 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 14 837,2 тысяч тенге.".
пункт 5 изложить в новой реадкции:

Аудандық мәслихаттың 2021 жылғы 31 желтоқсандағы № 93 "2022-2024 жылдарға арналған Ырғыз ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2022 жылғы 14 қыркүйектегі № 163 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Ырғыз аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2021 жылғы 31 желтоқсандағы № 93 "2022-2024 жылдарға арналған Ырғыз ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Ырғыз ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 531 992 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 46 154 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 80 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 484 758 мың теңге;
2) шығындар – 546 829,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 14 837,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 14 837,2 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 14 837,2 мың теңге.".
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

"5. Учесть в бюджете Иргизского сельского округа на 2022 год поступление текущих целевых трансфертов из районного бюджета:
на оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому – 282 тысячи тенге;
на благоустройство населенных пунктов – 133 557 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм трансфертов определяется на основании решения акима сельского округа.".
2. Приложение 1 к настоящему решению изложить в редакции, соответствующей приложению к настоящему решению.

"5. 2022 жылға арналған Ырғыз ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсетіні ескерілсін:
мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсетуге – 282 мың теңге;
елді мекендерді абаттандыруға – 133 557 мың теңге.
Аталған трансферттерінің сомасын бөлу ауылдық округ әкімінің шешімі негізінде айқындалады.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.