О внесений изменений и дополнений в решение районного маслихата от 31 декабря 2021 года № 96 "Об утверждении бюджета Кумтогайского сельского округа на 2022 - 2024 годы"
Решение Иргизского районного маслихата Актюбинской области от 14 ноября 2022 года № 177
Иргизский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 31 декабря 2021 года № 96 "Об утверждении бюджета Кумтогайского сельского округа на 2022-2024 годы" следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кумтогайского сельского округа на 2022 - 2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 37 217,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 041 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 20 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 33 156,2 тысяч тенге;
2) затраты – 37 530,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 313,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 313,3 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 313,3 тысяч тенге.".
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Учесть в бюджете Кумтогайского сельского округа на 2022 год поступление текущих целевых трансфертов из республиканского бюджета и Национального Фонда Республики Казахстан через районный бюджет:
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий – 1 407,2 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм трансфертов определяется на основании решения акима сельского округа.".

Аудандық мәслихаттың 2021 жылғы 31 желтоқсандағы № 96 "2022 - 2024 жылдарға арналған Құмтоғай ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2022 жылғы 14 қарашадағы № 177 шешімі
Ырғыз аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2021 жылғы 31 желтоқсандағы № 96 "2022 - 2024 жылдарға арналған Құмтоғай ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Құмтоғай ауылдық округінің 2022 - 2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға арналған мынадай көлемдерде бекітілсін.
1) кірістер – 37 217,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 041 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 20 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімдері – 33 156,2 мың теңге;
2) шығындар – 37 530,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде;
қаржылық активтерді сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) -- 313,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 313,3 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылған қалдықтары – 313,3 мың теңге.".
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Құмтоғай ауылдық округінің 2022 жылға арналған бюджетінде аудандық бюджет арқылы республикалық бюджеттен және Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан түсетін ағымдағы нысаналы трансферттер түсімдері ескерілсін:
мемлекеттiк қызметшiлердiң жекелеген санаттарының, мемлекеттiк бюджет қаражаты есебiнен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерiнiң, қазыналық кәсiпорын қызметкерлерінің жалақысын арттыруға – 1 407,2 мың теңге.
Аталған трансферттер сомаларын бөлу ауылдық округ әкімінің шешімі негізінде айқындалады.".

пункт 4-1 изложить в следующей редакции:
"4-1. Учесть в бюджете Кумтогайского сельского округа на 2022 год поступление текущих целевых трансфертов из районного бюджета:
на благоустройство населенных пунктов – 2 500 тысяч тенге;
на разработку сметной документации – 1 250 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм трансфертов определяется на основании решения акима сельского округа.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.

4-1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4-1. 2022 жылға арналған Құмтоғай ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсетіні ескерілсін:
елді мекендерді абаттандыруға – 2 500 мың теңге;
сметалық есептер әзірлеуге – 1 250 мың теңге.
Аталған трансферттер сомаларын бөлу ауылдық округ әкімінің шешімі негізінде айқындалады.".
2. Көрсетілген шешімнің 1- қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.