О внесении изменений и дополнения в решение Каргалинского районного маслихата № 95 от 30 декабря 2021 года "Об утверждении бюджета Желтауского сельского округа на 2022-2024 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 8 апреля 2022 года № 133. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Желтауского сельского округа на 2022-2024 годы" № 95 от 30 декабря 2021 года следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "63 133" заменить цифрами "98 474,5",
в том числе:
поступления трансфертов – цифры "53 619" заменить цифрами "88 960,5";
в подпункте 2):
затраты – цифры "63 133" заменить цифрами "102 228,5" ;
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета – цифру "0" заменить цифрами "- 3 754";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – цифру "0" заменить цифрами "3 754";
и дополнить абзацем следующего содержания:
"используемые остатки бюджетных средств – 3 754,0 тысяч тенге.".
пункт 6 изложить в новой редакции:
"Учесть в бюджете сельского округа на 2022 год поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета на:
благоустройство и озеленение населенных пунктов;
обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах.".

Қарғалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 95 "2022-2024 жылдарға арналған Желтау ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 8 сәуірдегі № 133 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Желтау ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 95 шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "63 133" сандары "98 474,5" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімдері – "53 619" сандары "88960,5" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "63 133" сандары "102 228,5" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті) – "0" саны "-3754" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
тапшылықты қаржыландыру
(профицитін пайдалану) – "0" саны "3754" сандарымен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3754,0 мың теңге.".
6 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"2022 жылға арналған ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен:
елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыруға;
аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі ескерілсін.".

2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Исполняющий обязанности секретаря
Каргалинского районного маслихата
А. Байменшина
Приложение к решению Каргалинского районного маслихата от 8 апреля 2022 года № 133
Приложение 1 к решению Каргалинского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 95
Бюджет Желтауского сельского округа на 2022 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы

2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы аудандық мәслихаты
хатшысының міндетін атқарушы
А. Байменшина
Қарғалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 8 сәуірдегі № 133 шешіміне қосымша
Қарғалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 95 шешіміне 1 қосымша
2022 жылға арналған Желтау ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кiші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. Кірістер