О внесении изменений и дополнения в решение Каргалинского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 98 "Об утверждении бюджета Степного сельского округа на 2022-2024 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 8 апреля 2022 года № 136
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Степного сельского округа на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 98 следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "31148" заменить цифрами "38200",
в том числе:
поступления трансфертов - цифры "28618" заменить цифрами "35670";
в подпункте 2):
затраты цифры "31448" заменить цифрами "38966,4";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета - цифру "0" заменить цифрами "-766,4";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита)
бюджета - цифру "0" заменить цифрами "766,4";
и дополнить обзацем следующего содержания:

Қарғалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 98 "2022-2024 жылдарға арналған Степной ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 8 сәуірдегі № 136 шешімі
ШЕШТІ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Степной ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 98 шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "31148" сандары "38200" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімдері - "28618" сандары "35670" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "31148" сандары "38966,4" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті) – "0" саны "-766,4" сандарымен
ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) – "0" саны "766,4" сандарымен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:

"используемые остатки бюджетных средств 766,4 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Исполняющий обязанности секретаря
Каргалинского районного маслихата
А. Байменшина
Приложение к решению Каргалинского районного маслихата от 8 апреля 2022 года № 136
Приложение 1 к решению Каргалинского районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 98
Бюджет Степного сельского округа на 2022 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы

"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 766,4 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі
Қарғалы аудандық мәслихаты
хатшысының міндетін атқарушы
А. Байменшина
Қарғалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 8 сәуірдегі № 136 шешіміне қосымша
Қарғалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 98 шешіміне 1 қосымша
2022 жылға арналған Степной ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кiші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. Кірістер