О внесении изменений решение Каргалинского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 93 "Об утверждении бюджета Бадамшинского сельского округа на 2022-2024 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 13 сентября 2022 года № 185. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Бадамшинского сельского округа на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 93 следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "123 477,2" заменить цифрами "133 276,5",
в том числе:
налоговые поступления – "9 143" заменить цифрами "17 143";
поступления от продажи основного капитала – "1 807" заменить цифрами "2 222";
поступления трансфертов - цифры "104 527,2" заменить цифрами "113911,5";
в подпункте 2):
затраты цифры "127 717,5" заменить цифрами "137 516,8";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"Учесть в бюджете сельского округа на 2022 год поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета на:
услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа;
освещение улиц в населенных пунктах;
благоустройство и озеленение населеных пунктов;
организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, села, поселка, сельского округа:
капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах.".

Қарғалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 93 "2022-2024 жылдарға арналған Бадамша ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 13 қыркүйектегі № 185 шешімі
ШЕШТІ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Бадамша ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 93 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер –"123 477,2" сандары "133 276,5" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
салықтық түсімдер – "9 143" сандары "17 143" сандарымен ауыстырылсын,
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер –"1 807" сандары "2 222" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері - "104 527,2" сандары "113 911,5" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "127 717,5" сандары "137 516,8" сандарымен ауыстырылсын;
6 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2022 жылға арналған ауылдық округ бюджетіне:
аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтеріне;
елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға;
мекендерді абаттандыру мен көгалдандыруға;
аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыруға;
аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеуге аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансфеттер түскені ескерілсін.".

2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Каргалинского
районного маслихата
С. Аманжолов
Приложение к решению Каргалинского районного маслихата от 13 сентября 2022 года № 185
Приложение 1 к решению Каргалинского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 93
Бюджет Бадамшинского сельского округа на 2022 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы

2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы аудандық
мәслихатының хатшысы
С. Аманжолов
Қарғалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 13 қыркүйектегі № 185 шешіміне қосымша
Қарғалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 93 шешіміне 1 қосымша
2022 жылға арналған Бадамша ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кiші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. Кірістер