О внесении изменений в решение Каргалинского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 98 "Об утверждении бюджета Степного сельского округа на 2022-2024 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 21 ноября 2022 года № 203. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Степного сельского округа на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 98 следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "42158,5" заменить цифрами "43288,5",
в том числе:
поступления трансфертов - цифры "39628,5" заменить цифрами "40758,5"
в подпункте 2):
затраты - цифры "42924,9" заменить цифрами "44054,9";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Учесть в бюджете сельского округа на 2022 год поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета на:
услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа;
освещение улиц в населенных пунктах;
благоустройство и озеленение населҰнных пунктов.
Распределение указанных сумм трансфертов определяется на основании решения аппарата акима сельского округа.".

Қарғалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 98 "2022-2024 жылдарға арналған Степной ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 қарашадағы № 203 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. "2022-2024 жылдарға арналған Степной ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" Қарғалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 98 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "42158,5" сандары "43288,5" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімдері - "39628,5" сандары "40758,5" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "42924,9" сандары "44054,9" сандарымен ауыстырылсын;
6 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2022 жылға арналған ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін;
аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер;
елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру;
елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыруға.
Аталған трансферттердің сомаларын бөлу ауылдық округінің әкімі аппаратының шешімі негізінде жүзеге асырылады.".

2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь районного маслихата С. Аманжолов
Приложение к решению Каргалинского районного маслихата от 21 ноября 2022 года № 203
Приложение 1 к решению Каргалинского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 98
Бюджет Степного сельского округа на 2022 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы

2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың хатшысы С. Аманжолов
Қарғалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 қарашадағы № 203 шешіміне қосымша
Қарғалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 98 шешіміне 1 қосымша
2022 жылға арналған Степной ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кiші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. Кірістер