О внесении изменений в решение Кобдинского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 134 "Об утверждении Жарыкского сельского бюджета на 2022-2024 годы"
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 11 марта 2022 года № 142. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кобдинского районного маслихата "Об утверждении Жарыкского сельского бюджета на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 134 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Жарыкского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 22 297 тысяч тенге в том числе:
налоговым поступлениям – 860 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступлениям трансфертов – 21 437 тысяч тенге;
2) затраты - 22 952 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге,
поступления от продажи финансовых активов государства- 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 655 тыс тенге.

Қобда аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 134 "2022-2023 жылдарға арналған Жарық ауылдық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2022 жылғы 11 наурыздағы № 142 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. "Қобда аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Жарық ауылдық бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 134 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Жарық ауылдық округі бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 22 297 мың теңге оның ішінде:
салықтық түсімдер - 860 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер - 0 теңге;
трансферттер түсімдері – 21437 мың теңге;
2) шығындар - 22 952 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - 0 теңге оның ішінде:
бюджеттік кредиттеу - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 655 мың теңге."