О внесении изменений в решение Кобдинского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 119 "Об утверждении бюджета Кобдинского сельского округа на 2022-2024 годы"
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 12 сентября 2022 года № 211. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кобдинского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 119 "Об утверждении бюджета Кобдинского сельского округа на 2022-2024 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы –227 314,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12 239,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления–0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала –0тысяч тенге;
поступления трансфертов– 215 075,9 тысяч тенге;
2) затраты –230 915,1тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства- 0 тенге;

Қобда аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 119 "2022-2024 жылдарға арналған Қобда ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2022 жылғы 12 қыркүйектегі № 211 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Қобда аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 119 "2022-2024 жылдарға арналған Қобда ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер –227 314,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 12 239,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 215 075,9мың теңге;
2) шығындар –230 915,1мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер –0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу –0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета -0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – - 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0тысяч тенге;
погашение займов - 0тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3600,2 тысяч тенге."
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Кобдинского
районного маслихата
Ж. Ергалиев
Приложение к решению Кобдинского районного маслихата от 12 сентября 2022 года № 211

5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – - 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3600,2 мың теңге."
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қобда аудандық
мәслихатының хатшысы
Ж. Ергалиев
Қобда аудандық мәслихатының 2022 жылғы 12 құркүйектегі
№ 211 шешіміне қосымша