О внесении изменений в решение Мугалжарского районного маслихата от 30 декабря 2021 года №139 "Об утверждении бюджета Кумжарганского сельского округа на 2022-2024 годы"
Решение Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 8 апреля 2022 года № 172. Прекращено действие в связи с истечением срока
Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мугалжарского районного маслихата "Об утверждении бюджета Кумжарганского сельского округа на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 139 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кумжарганского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 49 194 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 745 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 362 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 46 087 тысяч тенге;
2) затраты – 49 933,4 тысяч тенге:
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета– -739,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 739,4 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 739,4 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Мугалжарского
районного маслихата
Р. Мусенова
Приложение к решению
Мугалжарского районного
маслихата от 8 апреля 2022 года
№ 172
Приложение 1 к решению
Мугалжарского районного
маслихата от 30 декабря 2021
года № 139
Бюджет Кумжарганского сельского округа на 2022 год
категория
сумма (тысяч тенге)
класс
подкласс
наименование

Мұғалжар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 139 "2022-2024 жылдарға арналған Құмжарған ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 8 сәуірдегі № 172 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мұғалжар аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Құмжарған ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 139 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Құмжарған ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 49 194 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 745 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 362 мың теңге;
трансферттер түсімі – 46 087 мың теңге;
2) шығындар – 49 933,4 мың теңге:
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -739,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 739,4 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 739,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мұғалжар аудандық
мәслихатының хатшысы
Р. Мусенова
Мұғалжар аудандық
мәслихатының 2022 жылғы
8 сәуірдегі № 172 шешіміне
қосымша
Мұғалжар аудандық
мәслихатының 2021 жылғы
30 желтоқсандағы № 139
шешіміне 1 қосымша
2022 жылға арналған Құмжарған ауылдық округ бюджеті
санаты
сомасы (мың теңге)
сыныбы
кіші сыныбы
атауы