О внесении изменений в решение Мугалжарского районного маслихата от 22 декабря 2021 года № 122 "Об утверждении Мугалжарского районного бюджета на 2022-2024 годы"
Решение Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 20 апреля 2022 года № 178. Прекращено действие в связи с истечением срока
Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мугалжарского районного маслихата "Об утверждении Мугалжарского районного бюджета на 2022-2024 годы" от 22 декабря 2021 года № 122 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26078) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Мугалжарский районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 14 000 244,3 тысяч тенге:
налоговые поступления – 12 256 630 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 23 582 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 18 929 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 701 103,3 тысяч тенге;
2) затраты – 14 802 646,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 95 029 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 197 211 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 102 182 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 897 431,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 897 431,1 тысяч тенге:
поступление займов – 197 211 тысяч тенге;
погашение займов – 102 182 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 802 402,1 тысяч тенге.";

Мұғалжар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 22 желтоқсандағы № 122 "2022-2024 жылдарға арналған Мұғалжар аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 20 сәуірдегі № 178 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мұғалжар аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Мұғалжар аудандық бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 22 желтоқсандағы № 122 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26078 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Мұғалжар аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 14 000 244,3 мың теңге:
салықтық түсімдер – 12 256 630 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 23 582 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 18 929 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 701 103,3 мың теңге;
2) шығындар – 14 802 646,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 95 029 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 197 211 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 102 182 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 897 431,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 897 431,1 мың теңге:
қарыздар түсімі –197 211 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 102 182 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 802 402,1 мың теңге.";

62 353
122
Аппарат акима района (города областного значения)
62 353
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
10 500
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
51 853
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 502 337,5
1
Социальное обеспечение
175 327
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
175 327
005
Государственная адресная социальнаяпомощь
175 327
2
Социальная помощь
1 210 935,5
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 210 935,5
002
Программа занятости
658 578,5
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
15 315
006
Оказание жилищной помощи
6 420
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
165 000
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
103 734
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
169 164
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
92 724
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
116 075
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
116 075
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
73 455
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 500
021
Капитальные расходы государственного органа
4 300
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
6 600
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
9 220
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
20 000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
860 446,8
1
Жилищное хозяйство

62 353
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
62 353
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
10 500
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
51 853
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 502 337,5
1
Әлеуметтік қамсыздандыру
175 327
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
175 327
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
175 327
2
Әлеуметтiк көмек
1 210 935,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 210 935,5
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
658 578,5
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
15 315
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
6 420
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
165 000
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
103 734
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
169 164
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
92 724
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
116 075
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
116 075
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
73 455
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 500
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 300
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
6 600
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
9 220
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
20 000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
860 446,8
1
Тұрғын үй шаруашылығы