О внесении изменений в решение Темирского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 151 "Об утверждении бюджета Кенестуского сельского округа на 2022–2024 годы"
Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 16 сентября 2022 года № 235. Прекращено действие в связи с истечением срока
Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Темирского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 151 "Об утверждении бюджета Кенестуского сельского округа на 2022–2024 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кенестуского сельского округа на 2022–2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 59 806 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 058 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 350 тысяч тенге;
поступления от продажи капитала – 139 тысяч тенге;
поступления трансфертов –57 259 тысяч тенге, в том числе:
субвенция – 48 226 тысяч тенге;
2) затраты – 59 987,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -181,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 181,6 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 181,6 тысяч тенге.";
пункт 5–1 изложить в новой редакции:
"5–1. Учесть в бюджете Кенестуского сельского округа на 2022 год поступления целевых текущих трансфертов из районного бюджета в сумме 7909 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм целевых текущих трансфертов
определяется на основании решения акима Кенестуского сельского округа.".

Темір аудандық мәслихатының "2022–2024 жылдарға арналған Кеңестуы ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 151 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2022 жылғы 16 қыркүйектегі № 235 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Темір аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Темір аудандық мәслихатының "2022–2024 жылдарға арналған Кеңестуы ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 151 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1–тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022–2024 жылдарға арналған Кеңестуы ауылдық округ бюджеті осы шешімдегі 1, 2 және 3–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 59 806 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 058 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 350 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 139 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 57 259 мың теңге, оның ішінде:
субвенция – 48 226 мың теңге;
2) шығындар – 59 987,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -181,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 181,6 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 181,6 мың теңге.";
5–1–тармақ жаңа редакцияға жазылсын:
"5–1. 2022 жылға арналған Кеңестуы ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен 7 909 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттердің түсімдері ескерілсін.
Ағымдағы нысаналы трансферттердің аталған сомаларын бөлу Кеңестуы ауылдық округ әкімінің шешімі негізінде айқындалады.".

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Темирского
районного маслихата
Б. Шаимов
Приложение к решению Темирского районного маслихата от 16 сентября 2022 года № 235
Приложение к решению Темирского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 151
Бюджет Кенестуского сельского округа на 2022 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

2. Көрсетілген шешімдегі 1–қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Темір аудандық
мәслихатының хатшысы
Б. Шаимов
Темір аудандық мәслихатының 2022 жылғы 16 қыркүйектегі
№ 235 шешіміне қосымша
Темір аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 151 шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған Кеңестуы ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер