О внесении изменений в решение Темирского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 157 "Об утверждении бюджета Шубаркудыкского сельского округа на 2022–2024 годы"
Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 26 декабря 2022 года № 274. Прекращено действие в связи с истечением срока
Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Темирского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 157 "Об утверждении бюджета Шубаркудыкского сельского округа на 2022–2024 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Шубаркудыкского сельского округа на 2022–2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 365 541 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 29 258 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4 910 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 680 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 325 693 тысяч тенге, в том числе:
субвенция – 217 376 тысяч тенге;
2) затраты – 368 000,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 459,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 459,5 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 459,5 тысяч тенге.";
пункт 5–1 изложить в новой редакции:

Темір аудандық мәслихатының "2022–2024 жылдарға арналған Шұбарқұдық ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 157 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 274 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Темір аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Темір аудандық мәслихатының "2022–2024 жылдарға арналған Шұбарқұдық ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 157 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1–тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022–2024 жылдарға арналған Шұбарқұдық ауылдық округ бюджеті осы шешімдегі 1, 2 және 3–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 365 541 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 29 258 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 910 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 680 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 325 693 мың теңге, оның ішінде:
субвенция – 217 376 мың теңге;
2) шығындар – 368 000,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 459,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 459,5 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 459,5 мың теңге.";
5–1–тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

"5–1. Учесть в бюджете Шубаркудыкского сельского округа на 2022 год поступления целевых текущих трансфертов из районного бюджета в сумме 105 407 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм целевых текущих транфертов определяется на основании решения акима Шубаркудыкского сельского округа.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Темирского
районного маслихата
Б. Шаимов

"5–1. 2022 жылға арналған Шұбарқұдық ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен 105 407 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттердің түсімдері ескерілсін.
Ағымдағы нысаналы трансферттердің аталған сомаларын бөлу Шұбарқұдық ауылдық округ әкімінің шешімі негізінде айқындалады.".
2. Көрсетілген шешімдегі 1–қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Темір аудандық
мәслихатының хатшысы
Б. Шаимов