О внесении изменений в решение Хромтауского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 162 "Об утверждении бюджета Акжарского сельского округа на 2022-2024 годы"
Решение Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 8 сентября 2022 года № 253. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Хромтауского районного маслихата "Об утверждении бюджета Акжарского сельского округа на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 162 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Акжарского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы: 85 554 тысяч тенге;
налоговые поступления 5 000 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 10 тысяч тенге;
поступления трансфертов 80 544 тысяч тенге;
2) затраты 85 554 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование: 0 тенге;
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами: 0 тенге;
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступление от продажи финансовых активов 0 тенге;

Хромтау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 162 "2022-2024 жылдарға арналған Ақжар ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 8 қыркүйектегі № 253 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Хромтау аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Ақжар ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 162 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Ақжар ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер: 85 554 мың теңге;
салықтық түсiмдер 5 000 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 10 мың теңге;
трансферттер түсiмi 80 544 мың теңге;
2) шығындар 85 554 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу: 0 теңге;
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо: 0 теңге;
қаржы активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита)
бюджета: 0 тенге;
поступление займов 0 тенге; погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 0 тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Хромтауского
районного маслихата
Мулдашев Д. Х.
Приложение к решению Хромтауского районного маслихата от 8 сентября 2022 года № 253

5) бюджет тапшылығы (профициті) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру
(профицитін пайдалану) 0 теңге;
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 0 теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Хромтау аудандық
мәслихатының хатшысы
Д. Х. Мулдашев
Хромтау аудандық мәслихаттың 2022 жылғы 8 қыркүйектегі
№ 253 шешіміне қосымша