О внесении изменений в решение Шалкарского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 154 "Об утверждении Шалкарского городского бюджета на 2022-2024 годы"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 14 сентября 2022 года № 286
Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 154 "Об утверждении Шалкарского городского бюджета на 2022-2024 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Шалкарского городского бюджета на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 687301,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 103123,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 677,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 16200,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 567301,4 тысяч тенге;
2) затраты - 690490,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -3189,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3189,1 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов –0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3189,1 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:

Шалқар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 154 "2022-2024 жылдарға арналған Шалқар қалалық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 14 қыркүйектегі № 286 шешімі
Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 154 "2022-2024 жылдарға арналған Шалқар қалалық бюджетін бекіту туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Шалқар қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 687301,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 103123,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 677,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 16200,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 567301,4 мың теңге;
2) шығындар – 690490,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер - 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3189,1мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3189,1 мың теңге, оның ішінде:
қарыз түсімдері – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3189,1 мың теңге.";
7-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

"7. Учесть в городском бюджете на 2022 год поступление текущего целевого трансферта из районного бюджета на благоустройство города в сумме 336460,4 тысяч тенге.
Распределение суммы текущего целевого трансферта определяется на основании решения акима города Шалкар.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Исполняющий обязанности секретаря
Шалкарского районного маслихата
С. Жоламанов

"7. 2022 жылға арналған қалалық бюджетке аудандық бюджеттен қаланы көркейтуге 336460,4 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферт түскені ескерілсін.
Ағымдағы нысаналы трансферттің сомасын бөлу Шалқар қаласы әкімінің шешімі негізінде айқындалады.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шалқар аудандық мәслихат
хатшысының міндетін атқарушы
С. Жоламанов