О внесении изменении в решение Шалкарского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 161 "Об утверждении бюджета Кишикумского сельского округа на 2022-2024 годы"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 17 ноября 2022 года № 317. Прекращено действие в связи с истечением срока
Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 161 "Об утверждении бюджета Кишикумского сельского округа на 2022-2024 годы" следующие изменении:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кишикумского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы –81558,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 41405,1 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 40153,0 тысяч тенге;
2) затраты – 82841,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1283,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –1283,3 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов –0 тенге;

Шалқар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 161 "2022-2024 жылдарға арналған Кішіқұм ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 17 қарашадағы № 317 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 161 "2022-2024 жылдарға арналған Кішіқұм ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1– тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Кішіқұм ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 81558,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 41405,1 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 40153,0 мың теңге;
2) шығындар –82841,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1283,3 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –1283,3 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 1283,3 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Шалкарского
районного маслихата
С. Бигеев
Приложение к решению Шалкарского районного маслихата от 17 ноября 2022 года № 317
Приложение 1 к решению Шалкарского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 161
Бюджет Кишикумского сельского округа на 2022 год
Категория
сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1283,3 теңге.";
көрсетілген шешімнің 1–қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шалқар аудандық
мәслихатының хатшысы
С. Бигеев
Шалқар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 17 қарашадағы № 317 шешіміне қосымша
Шалқар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 161 шешіміне 1 қосымша
2022 жылға арналған Кішіқұм ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер