О внесении изменений в решение Талдыкорганского городского маслихата от 24 декабря 2021 года № 107 "О бюджете города Талдыкорган на 2022-2024 годы"
Решение Талдыкорганского городского маслихата Алматинской области от 12 мая 2022 года № 147
Талдыкорганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Талдыкорганского городского маслихата "О бюджете города Талдыкорган на 2022-2024 годы" от 24 декабря 2021 года № 107 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 35 312 491 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 5 277 459 тысяч тенге;
неналоговые поступления 785 574 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 5 906 759 тысяч тенге;
поступления трансфертов 23 342 699 тысяч тенге;
2) затраты 42 399 232 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 580 311 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 599 251 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов 18 940 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 7 667 052 тысячи тенге;

Талдықорған қалалық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 107 "Талдықорған қаласының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2022 жылғы 12 мамырдағы № 147 шешімі
Талдықорған қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Талдықорған қалалық мәслихатының "Талдықорған қаласының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 107 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 35 312 491 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 5 277 459 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 785 574 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 5 906 759 мың теңге;
трансферттер түсімі 23 342 699 мың теңге;
2) шығындар 42 399 232 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 580 311 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 599 251 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 18 940 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 7 667 052 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 7 667 052 тысячи тенге:
поступление займов 8 399 936 тысяч тенге;
погашение займов 5 074 922 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств 4 342 038 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Талдыкорганского городского маслихата Т. Ахажан

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 7 667 052 мың теңге:
қарыздар түсімі 8 399 936 мың теңге;
қарыздарды өтеу 5 074 922 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 4 342 038 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Талдықорған қалалық мәслихатының хатшысы Т. Ахажан

4 177
122
Аппарат акима района (города областного значения)
4 177
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
4 177
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
150 439
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
150 439
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
150 439
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
150 439
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
4 940 583
1
Социальное обеспечение
1 732 732
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
1 732 732
010
Государственная адресная социальная помощь
1 732 732
2
Социальная помощь
2 759 646
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
2 517 582
004
Программа занятости
686 089
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
6 570
007
Оказание жилищной помощи
12 188
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
13 967
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
270 496
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
175 532
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
180 614
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1 051 535
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
120 591
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
242 064
068
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
242 064
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
448 205
497
Отдел жилищно-коммунального хозяйства района (города областного значения)
198 000
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
194 000
097
Оплата услуг поверенному агенту по предоставлению жилищных сертификатов (социальная поддержка в виде бюджетного кредита)

4 177
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
4 177
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
4 177
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
150 439
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы өзге де қызметтер
150 439
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
150 439
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
150 439
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
4 940 583
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
1 732 732
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
1 732 732
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1 732 732
2
Әлеуметтiк көмек
2 759 646
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
2 517 582
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
686 089
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
6 570
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
12 188
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
13 967
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
270 496
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
175 532
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
180 614
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
1 051 535
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
120 591
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
242 064
068
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау
242 064
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
448 205
497
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі
198 000
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрған үй сертификаттарын беру
194 000
097
Сенім білдірілген агенттің тұрғын үй сертификаттарын беру бойынша (бюджеттік кредит түріндегі әлеуметтік қолдау) қызметтеріне ақы төлеу