О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 28 декабря 2021 года № 12-62 "О бюджете сельского округа города Текели на 2022-2024 годы"
Решение Текелийского городского маслихата Алматинской области от 19 мая 2022 года № 16-84
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Текелийского городского маслихата "О бюджете сельского округа города Текели на 2022-2024 годы" от 28 декабря 2021 года № 12-62 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Рудничного сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 43 721 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 7 393 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 36 328 тысяч тенге;
2) затраты 43 734 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;

Текелі қалалық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 12-62 "Текелі қаласының ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 2022 жылғы 19 мамырдағы № 16-84 шешімі
ШЕШТІ:
1. Текелі қалалық мәслихатының "Текелі қаласының ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 12-62 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
1. "1. 2022-2024 жылдарға арналған Рудничный ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 43 721 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 7 393 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 36 328 мың теңге;
2) шығындар 43 734 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 13 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 13 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 13 тысяч тенге.
2.Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Текелийского городского маслихата Н. Калиновский
Приложение к решению Текелийского городского маслихата от 19 мая 2022 года № 16-84
Приложение 1 утвержденное решением Текелийского городского маслихата от 28 декабря 2021 года № 12-62 "О бюджете сельского округа города Текели на 2022-2024 годы"
Бюджет Рудничного сельского округа на 2022 год
Категория
Класс
Сумма
Подкласс
(тысяч тенге)
Наименование

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 13 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 13 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары 13 мың теңге.".
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Текелі қалалық мәслихатының хатшысы Н. Калиновский
Текелі қалалық мәслихатының 2022 жылғы 19 мамырдағы № 16-84 шешімімен бекітілген қосымша
Текелі қалалық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 12-62 шешімімен бекітілген 1-қосымша
2022 жылға арналған Рудничный ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы Атауы