О внесении изменений в решение Балхашского районного маслихата от 18 января 2022 года № 14-58 "О бюджете сельских округов Балхашского района на 2022-2024 годы"
Решение Балхашского районного маслихата Алматинской области от 19 мая 2022 года № 19-82
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Балхашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Акдалинского сельского округа Балхашского района на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 39 000 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 8 738 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 30 262 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1 997 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 28 265 тысяча тенге;
2) затраты 41 051 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2051 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2051 тенге.
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 2051 тысяч тенге.
2. Утвердить бюджет Акжарского сельского округа Балхашского района на 2021-2023 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 39 803 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 15 496 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 24 334 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 6 764 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 17 570 тысяч тенге;
2) затраты 39 803 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 0 тенге.
3. Утвердить бюджет Аккольского сельского округа Балхашского района на 2022-2024 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:

Балқаш аудандық мәслихатының 2022 жылғы 18 қаңтарындағы № 14-58 "Балқаш ауданының ауылдық окруктерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 2022 жылғы 19 мамырдағы № 19-82 шешімі
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Балқаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Балқаш ауданы Ақдала ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 39 000 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 8 738 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 30 262 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1 997 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 28 265 мың теңге;
2) шығындар 41 051 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 051 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.
қарыздар түсімі 2 051 мың теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 2 051 мың теңге.
2. Балқаш ауданы Ақжар ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 39 803 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 15 469 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 24 334 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 6 764 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 17 570 мың теңге;
2) шығындар 39 803 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 0 теңге.
3. Балқаш ауданы Ақкөл ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы 48 885 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 5 373 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 43 512 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 15 330 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 28 182 тысяч тенге;
2) затраты 49 774 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 889 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 889 тысяч тенге.
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 889 тысяч тенге.
4. Утвердить бюджет Баканасского сельского округа Балхашского района на 2022-2024 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 127 563 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 38 628 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 88 935 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 34 950 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 53 985 тысячи тенге;
2) затраты 132 064 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 4501 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 4501 тысяч тенге.
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 0 тенге.
5. Утвердить бюджет Бакбактинского сельского округа Балхашского района на 2022-2024 годы, согласно приложениям 13, 14 и 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 56 364 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 19 962 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 36 402 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 2 524 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 33 878 тысяч тенге;
2) затраты 57 615 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1251 тысяч тенге;

1) кірістер 48 885 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 5 373 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 43 512 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 15 330 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 28 182 мың теңге;
2) шығындар 49 774 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 889 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 889 мың теңге.
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 889 мың теңге.
4. Балқаш ауданы Бақанас ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11 және 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 127 563 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 38 628 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 88 935 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 34 950 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 53 985 мың теңге;
2) шығындар 132 064 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 4501 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 4501 мың теңге.
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 4 501 мың теңге.
5. Балқаш ауданы Бақбақты ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14 және 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 56 364 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 19 962 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 36 402 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 2 524 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 33 878 мың теңге;
2) шығындар 57 615 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 251 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1354 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1354 тысяч тенге.
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 1354 тысяч тенге.
16. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".

4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 354 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 354 мың теңге.
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 1 354 мың теңге.
16. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

17. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Балхашского районного маслихата К. Омаров
Приложение 1 к решению Балхашского районного маслихата от ___ ______ 202__ года № __-___ "О бюджетах сельских округов Балхашского района на 2022-2024 годы"
Бюджет Акдалинского сельского округа на 2022 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы
39000
1
Налоговые поступления

17. Осы шешiм 2022 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Балқаш аудандық мәслихатының хатшысы К. Омаров
Балқаш аудандық мәслихатының 2022_ жылғы _19_ _мамыр_____ "Балқаш ауданының ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 19-82 шешіміне 1- қосымша
2022 жылға арналған Ақдала ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
І. Кiрiстер
39000
1
Салықтық түсiмдер