О внесении изменений в решение Балхашского районного маслихата от 24 декабря 2021 года № 13-57 "О бюджете Балхашского района на 2022-2024 годы"
Решение Балхашского районного маслихата Алматинской области от 2 декабря 2022 года № 27-104
Балхашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Балхашского районного маслихата "О бюджете Балхашского района на 2022-2024 годы" от 24 декабря № 13-57 (зарегистрирован в Реестре государтсвенной регистрации норматитвных правовых актов под № 26318), следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 6 923 417тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 203 378тысяч тенге;
неналоговые поступления 19 167 тенге;
поступления от продажи основного капитала 8 478 тенге;
поступления трансфертов 6 692 394тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 888 676 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 1544 303 тысяч тенге;
субвенции 4 259415 тысячи тенге;
2) затраты 7 635 072тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 37 051 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 87700 тысяч тенге;

Балқаш аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 13-57 "Балқаш ауданының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 2022 жылғы 2 желтоқсандағы № 27-104 шешімі
Балқаш аудандық маслихаты ШЕШТІ:
1. Балқаш аудандық мәслихатының "Балқаш ауданының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 13-57 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26318 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 6 923417мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 203 378 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 19 167 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 8 478 мың теңге;
трансферттер түсімі 6 692 394мың теңге; оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 888 676 мың теңге;
даму трансферттері 1 544 303 мыңге;
субвенциялар 4 259 415 мың теңге;
2) шығындар 6 915 169мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 37 051 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 82700 мың теңге;

погашение бюджетных кредитов 41 461 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-)41 239 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 41239 тысячи тенге."
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата"По экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".

бюджеттік кредиттерді өтеу 41 461 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 41239 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 41239 мың теңге."
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

3. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
4. Настоящее решение вводится действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Балхашского районного маслихата К. Омаров
Приложение к решению Балхашского районного маслихата № 27-104 от 2 декабря 2022 года
Приложение 1 к решению Балхашского районного маслихата от 24 декабря 2021 года № 13-57
Районный бюджет на 2022 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Наименование
Подкласс
І. Доходы

3. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
4. Осы шешiм 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Балқаш аудандық мәслихатының хатшысы К. Омаров
Балқаш аудандық мәслихатының 2022 жылғы 02 желтоқсан № 27-104 шешіміне қосымша
Балқаш аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 13-57 шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
І. Кiрiстер