О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 15-83 "О бюджетах сельских округов Жамбылского района на 2022-2024 годы"
Решение Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 20 мая 2022 года № 21-119
Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Жамбылского района на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 15-83 "зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №163817) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 указанного решения изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет Айдарлинского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 40 186 тысяч тенге:
налоговые поступления 5 544 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 34 642 тысячи тенге;
2) затраты 42 201 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 015 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 015 тенге:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 2 015 тенге.
2. Утвердить бюджет Аккайнарского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 36 643 тысячи тенге:
налоговые поступления 13 864 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 22 779 тысяч тенге;
2) затраты 40 947 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 4 304 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 4 304 тенге:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 4 304 тенге.
3.Утвердить бюджет Аксенгирского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решениюсоответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:

Жамбыл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 15-83 "Жамбыл ауданының ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 20 мамырдағы № 21-119 шешімі
Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШТI:
1. Жамбыл аудандық мәслихатының "Жамбыл ауданының ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы №15-83 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №163817 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24-тармақшалары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Айдарлы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 40 186 мың теңге:
салықтық түсiмдер 5 544 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 34 642 мың теңге;
2) шығындар 42 201 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 015 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 2 015 теңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 2 015 теңге.
2. 2022-2024 жылдарға арналған Аққайнар ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 36 643 мың теңге:
салықтық түсiмдер 13 864 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 22 779 мың теңге;
2) шығындар 40 947 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 4 304 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 4 304 теңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 4 304 теңге.
3. 2022-2024 жылдарға арналған Ақсеңгір ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

используемые остатки бюджетных средств 8 020 тенге.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Жамбылского районного маслихата "По экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата районного маслихата А. Сабирова.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Жамбылского районного маслихата С. Жұрын
Приложение 1 к решению Жамбылского районного маслихата от "20" мая 2022 года № 21-119 "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 15-83 "О бюджетах сельских округов Жамбылского района на 2022-2024 годы"
Приложение 1 к решению Жамбылского районного маслихата
от 30 декабря 2021 года № 15-83
Бюджет Айдарлинского сельского округа на 2022 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
I.Доходы

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 8 020 теңге.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жамбыл аудандық мәслихатының "Экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихат аппаратының басшысы А. Сабировке жүктелсін.
4. Осы шешiм 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Жамбыл аудандық мәслихат хатшысы С. Жұрын
Жамбыл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 20 мамырдағы "Жамбыл ауданының ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 15-83 шешіміне өзгерістер енгізу туралы № 21-119 шешіміне 1-қосымша
Жамбыл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 15-83 шешіміне 1-қосымша
Айдарлы ауылдық округінің 2022 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
I.Кірістер

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
1
048
Возврат неиспользованн ы х ( недоиспользованных) целевых трансфертов
1
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
5
Погашение бюджетных кредитов
0
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
6
Поступления от продажи финансовых активов государства
0
Категория
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
V. Дефицит (профицит) бюджета
-2 015
VI. Финансирование дефицита (использование профицита)
2 015
8
Используемые остатки бюджетных средств
2 015
01
Остатки бюджетных средств
2 015
1
Свободные остатки бюджетных средств
2 015
01
Свободные остатки бюджетных средств
2 015
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
16
Погашение займов
0
Приложение 2 к решению Жамбылского районного маслихата от "20" мая 2022 года № 21-119 "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 15-83 "О бюджетах сельских округов Жамбылского района на 2022-2024 годы"
Приложение 4 к решению Жамбылского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 15-83
Бюджет Аккайнарского сельского округа на 2022 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
І. Доходы

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
1
048
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
1
Санаты
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарлама әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
IV. Қаржы активтерінің операциялары бойынша сальдо
0
Санаты
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
6
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарлама әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
-2 015
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
2 015
8
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
2 015
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
2 015
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
2 015
01
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
2 015
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарлама әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
16
Қарыздарды өтеу
0
Жамбыл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 20 мамырдағы Жамбыл ауданының ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 15-83 шешіміне өзгерістер енгізу туралы № 21-119 шешіміне 2-қосымша
Жамбыл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 15-83 шешіміне 4-қосымша
Аққайнар ауылдық округінің 2022 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
І. Кірістер