О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 15-83 "О бюджетах сельских округов Жамбылского района на 2022-2024 годы"
Решение Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 16 сентября 2022 года № 26-133
Жамбылский районный масли хат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Жамбылского района на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 15-83 "зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №163817) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 указанного решения изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет Айдарлинского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 40 186 тысяч тенге:
налоговые поступления 5 544 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 34 642 тысячи тенге;
2) затраты 42 201 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-)2 015 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета2 015 тенге:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 2 015 тенге.
2. Утвердить бюджет Аккайнарского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 36 643 тысячи тенге:
налоговые поступления 13 864 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 22 779 тысяч тенге;
2) затраты 40 947 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-)4 304 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета4 304 тенге:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 4 304 тенге.
3.Утвердить бюджет Аксенгирского сельского округа на2022-2024 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решениюсоответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:

Жамбыл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 15-83 "Жамбыл ауданының ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 16 қыркүйектегі № 26-133 шешімі
Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШТI:
1. Жамбыл аудандық мәслихатының "Жамбыл ауданының ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 15-83 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 163817 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24-тармақшалары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Айдарлы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 40 186 мың теңге:
салықтық түсiмдер 5 544 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 34 642 мың теңге;
2) шығындар 42 201 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 015 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 2 015теңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 2 015 теңге.
2. 2022-2024 жылдарға арналған Аққайнар ауылдық округінің бюджетітиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 36 643 мың теңге:
салықтық түсiмдер 13 864 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 22 779 мың теңге;
2) шығындар 40 947мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 4 304 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 4 304теңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 4 304теңге.
3. 2022-2024 жылдарға арналған Ақсеңгір ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

используемые остатки бюджетных средств 8 020 тенге.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата районного маслихата А. Сабирова.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Жамбылского районного маслихата С. Журын
Приложение 1к решению Жамбылского районного маслихата от "16" сентября 2022 года № 26-133 "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата
от 30 декабря 2021 года № 15-83 "О бюджетах сельских округов Жамбылского района на 2022-2024 годы"

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 8 020 теңге.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихат аппаратының басшысы А. Сабировке жүктелсін.
3. Осы шешiм 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Жамбыл аудандық мәслихат хатшысы С. Жұрын
Жамбыл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 16 қыркүйектегі "Жамбыл ауданының ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 15-83 шешіміне өзгерістер енгізу туралы № 26-133 шешіміне 1-қосымша

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
1
048
Возврат неиспользованн ы х ( недоиспользованных) целевых трансфертов
1
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
5
Погашение бюджетных кредитов
0
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
6
Поступления от продажи финансовых активов государства
0
Категория
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
V. Дефицит (профицит) бюджета
-2 015
VI. Финансирование дефицита (использование профицита)
2 015
8
Используемые остатки бюджетных средств
2 015
01
Остатки бюджетных средств
2 015
1
Свободные остатки бюджетных средств
2 015
01
Свободные остатки бюджетных средств
2 015
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
16
Погашение займов
0
Приложение 2 к решению Жамбылского районного маслихата от "16" сентября 2022 года № 26-133 "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 15-83 "О бюджетах сельских округов Жамбылского района на 2022-2024 годы"
Приложение 4 к решению Жамбылского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 15-83
Бюджет Аккайнарского сельского округа на 2022 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
І. Доходы

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
1
048
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
1
Санаты
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарлама әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
IV. Қаржы активтерінің операциялары бойынша сальдо
0
Санаты
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
6
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарлама әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
-2 015
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
2 015
8
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
2 015
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
2 015
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
2 015
01
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
2 015
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарлама әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
16
Қарыздарды өтеу
0
Жамбыл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 16 қыркүйектегі "Жамбыл ауданының ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 15-83 шешіміне өзгерістер енгізу туралы № 26-133 шешіміне 2-қосымша
Жамбыл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 15-83 шешіміне 4-қосымша
Аққайнар ауылдық округінің 2022 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
І. Кірістер